Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Oświadczenie Zarządu KP "Odra 1922" Wodzisław Śląski

W związku z doniesieniami prasowymi z 5 i 6 września, na temat wydarzeń przedmeczowych w Leszczynach, przez które ucierpiało dobre imię klubu KP "Odra 1922" Wodzisław a także jej kibiców, Zarząd KP "Odra 1922" Wodzisław Śląski przedstawia krótkie oświadczenie.

Klub Piłkarski "Odra 1922" jest dumny, że posiada kibiców, którzy pomimo iż zespół gra w C-klasie, nadal prezentują poziom, który pokazywali za czasów Ekstraklasy i I-ligi.

Klub Piłkarski "Odra 1922" jest dumny, że ma kibiców, którzy przez cały mecz Piast Leszczyny - Odra Wodzisław prowadzili głośny i kulturalny doping, nie dając sie sprowokować kibicom Piasta, którzy przez większą część spotkania obrażali nasz klub.

Zarówno zarząd, jak i trener oraz piłkarze są zachwyceni, iż mogą w każdym meczu liczyć na swoich kibiców.

W związku z wydarzeniami przedmeczowymi stwierdzamy jednoznacznie, że nie widzimy tutaj winy naszych kibiców. Zamaskowana grupa, która wbiegła na boisko z pobliskiego lasu, chciała wtargnąć na sektor naszych fanów. Kibice Odry widząc niebezpieczeństwo (na sektorze było sporo osób starszych i rodzin z dziećmi) postawili się jej. Po wydarzeniu zamaskowana grupa nie pojawiła się już na meczu.

Mamy nadzieję, że do takich wydarzeń nie będzie więcej dochodziło, a kluby z którymi Odra będzie rozgrywała swoje wyjazdowe mecze, będą dobrze zabezpieczać swoje obiekty przed podobnymi wybrykami swoich kibiców.

Z poważaniem,
Zarząd KP "Odra 1922" Wodzisław Śląski

12 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~CapsLock (83.10. * .205) 10.09.2011 22:24
oceniono 24 razy
22
Zgłoś

Oświadczenie zarządu KP "Odra 1922" Wodzisław Śląski w pełni oddaje obraz zaistniałej sytuacji. Nie rozumiem udzielających się w tym temacie osób. Takie wpisy jakie udzielają na portalu Nowiny.pl co niektórzy internauci stawiają w złym świetle wszystkich kibiców piłkarskich niezależnie od barw klubowych. Kibice Przyszłosci Rogów obrażają swoją postawą ogólne grono wszystkich sympatyków chorzowskiego Ruchu dlatego że, po pierwsze: jakoś nie kwapili się na udział w meczach wyjazdowych za swoją drużyną gdy ta grała jeszcze w IV lidze na terenach wrogich Ruchowi, po drugie: ciekaw jestem jak zachowali by sie kibice z Rogowa (bez wsparcia fanów Ruchu z innych fan clubów Niebieskiego Południa) w sytuacji w jakiej znaleźli sie kibice Odry w Leszczynach, o ile by tam w ogóle pojechali za swoja drużyną bo jak dotąd gdy Przyszłość grała w Rybniku i w Jastrzębiu jakoś ich nie było choć u siebie organizowali doping na meczach. Po trzecie: gdy fani Przyszłosci Rogów będą stanowili ekipę fan clubową Ruchu co najmniej taką jaką kiedyś w latach 90 był fan club Ruchu, Górnik Pszów, możemy zacząć rozmowę. Jak na razie proponuję zakończyć dyskusję.
PS: a co się tyczy flagi "Hooligans Rogów" to jej biało-niebieskie barwy przy niebiesko-białych kolorach Ruchu określają jednoznacznie kibiców z Rogowa. Tyle w temacie.

~hihi (46.113. * .117) 10.09.2011 19:49
oceniono 18 razy
-16
Zgłoś

odra ma sztam z b klasa hhahahahaha

~Odra&Włókniarz (80.238. * .29) 10.09.2011 02:23
oceniono 31 razy
31
Zgłoś

W podokręgu Racibórz nic by nie było. bo tam nie ma żadnych fanatyków.

~kieryś (83.5. * .243) 09.09.2011 23:30
oceniono 28 razy
-20
Zgłoś

Co by niby było jak by byli w grupie podokręgu Racibórz? nie rozumie.

~Podpisz się... (83.4. * .96) 09.09.2011 20:36
oceniono 43 razy
41
Zgłoś

NIEBIESKI ROGÓW? Znaczy na komendzie w Rogowie pracujesz czy tylko bywasz tam jak masz informacje do przekazania?.....

~niebieskie niebo (87.205. * .36) 09.09.2011 20:35
oceniono 41 razy
37
Zgłoś

jak tam flaga "Hooligans Rogów"? Dlaczego już nie wieszacie?

~NIEBIESKI ROGÓW (188.137. * .239) 09.09.2011 20:30
oceniono 44 razy
-42
Zgłoś

Komentarz poniżej pewnego poziomu [Wyświetl komentarz] jak by byli w podokręgu racibórz to są zajebani !

Pokaż więcej