Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Porażka Unii Racibórz z Medykiem

W meczu na szczycie Ekstraligi piłki nożnej kobiet RTP Unia Racibórz przegrała z najmocniejszym rywalem w walce o tytuł mistrza Polski Medykiem Konin 2:0.

Porażka Unii Racibórz z Medykiem

Medyk Konin - RTP Unia Racibórz 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Marta Woźniak 45', 2:0 Agnieszka Sikora 60'

RTP Unia Racibórz: Antończyk - Pawlak, Mika, Konsek - Chudzik, Landeka, Pożerska (Istokova 65'), Bojdova (Leśnik 58') - Żelazko - Chinasa (Wiśniewska 58'), Tarczyńska

Podopieczne trenera Remigiusza Trawińskiego zagrały słabe spotkanie. Mimo przewagi w pierwszej połowie i kilku okazji zabrakło zimnej krwi do finalizacji akcji. Natomiast Medyk grał defensywnie i czekał na okazje do szybkich kontr, z której w ostatniej minucie pierwszej odsłony Marta Woźniak strzeliła bramkę, która dała prowadzenie gospodyniom. Po przerwie niewiele się zmieniło. W 60 minucie po złym rozegraniu piłki z naszą bramkarką i niecelnym podaniu Darii Antończyk piłkę przejęły piłkarki Medyka i w sytuacji 2 na 1 ustaliły wynik spotkania na 2:0. Strzelczynią gola była Agnieszka Sikora. W 68 minucie za drugą żółta kartkę przedwcześnie pod prysznic udała się Marta Mika.
 
Trener Remigiusz Trawiński podkreślił, że jego drużyna zagrała dzisiaj znacznie poniżej swoich możliwości. Jedną z przyczyn takiej gry było przemęczenie dwoma meczami kadry rozgrywanymi w krótkim odstępie czasu. Na meczach kadry było 7 naszych piłkarek, a dwie kolejne Bojdova i Landeka reprezentowały w meczach swoje kraje. Na dobrym poziomie zagrały dzisiaj tylko Konsek i Chudzik a to za mało na pokonanie ambitnych koninianek. Raciborzanki mają do rozegrania jeszcze jeden mecz zaległy z AZS Wrocław, który odbędzie się 11 listopada w Raciborzu.

WiZ

Czytaj więcej w najnowszym numerze Nowin Raciborskich

 

Ludzie

Remigiusz Trawiński

Remigiusz Trawiński (ur. 20 marca 1958 roku w Warszawie) – polski przedsiębiorca, działacz i trener piłkarski.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~j. (83.16. * .186) 30.10.2011 09:37

Na pewno bramkarka była na zgrupowaniu kadry i cała obrona no proszę Panie Trawiński jaki przemęczenie obrony,

~src (93.105. * .32) 30.10.2011 07:58
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

po pierwsze kto to Chiasa? po drugie "zagrały słaby spotkanie" to w jakim języku? piszcie jaśniej bo się czytać tego nie da...