Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Racibórz wygrała z LKS Krzyżanowice

W piątek na sztucznej nawierzchni w Rybniku odbył się sparing pomiędzy czwartoligowym KP Unia Racibórz a wiceliderem okręgówki LKS Krzyżanowice.

Unia Racibórz wygrała z LKS Krzyżanowice

Na murawie o nienajlepszym stanie lepiej poradzili sobie piłkarze Unii Racibórz, którzy wygrali 2:1. Gole dla raciborskiego czwartoligowca zdobyli Marcin Pawlisz i Sebastian Kapinos. Dla drużyny z Krzyżanowic trafił Mariusz Frydryk. - Wynik mógłby być wyższy, bo zarówno my jak i przeciwnicy nie wykorzystaliśmy dobrych okazji podbramkowych - przyznał Andrzej Marców, trener KP Unia Racibórz. - Cieszy fakt, że Kapinos, który miał pół roku przerwy w grze się odblokował - dodał szkoleniowiec Unii. Kolejny mecz sparingowy unici zagrają z Górnikiem Zabrze U-19, a Krzyżanowice zmierzą się z Naprzodem Rydułtowy.

KP Unia Racibórz - LKS Krzyżanowice 2:1 (0:0)
Pawlisz, Kapinos - Frydryk

Skład KP Unia Racibórz:
Kubów, Słysz, Pytlik, Chełchowski, Kurasz, Pawlisz, Gawryluk, Selera, Prusicki, Szałkowski, Kapinos. Z rezerwy wchodzili: Kała, Pączko, Ploch, Biczysko, Grabowski, Grzesik.

Skład LKS Krzyżanowice:
Kühn, Kowalczyk, Kamczyk, Podolak, Knopek, Biegański, Janowicz, Mańka, Przeliorz, Wramba, Frydryk. Z rezerwy wchodzili: Bażan, Pokorny, Wolny, Pientka, Szewieczek, Sandecki.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TRYT (31.222. * .62) 17.03.2012 13:51

UNIA PROSZĘ WAS TO JEST PORAŻKA !!! MIASTO NAJLEPIEJ OBJECHAĆ WIOCHY I ZDOLNYCH CHŁOPAKÓW POZBIERAĆ I NA TYM KONIEC.......ŻAL

~rydułtowikpółraciborzan (77.253. * .170) 18.02.2012 19:56

o kurcze to chyba nie jest ten Biczysko z Górek gościu nie dawał rady w okręgówce a co ma dać radę w IV lidze.;>.Miejmy nadzieje ze to nie ten, chodź dla Rydułtów to dobrze:)

~trele morele (83.7. * .229) 18.02.2012 17:45

młody z Unii

~kibic (87.205. * .48) 18.02.2012 17:34

Pączko z unii to ten młody ? czy ten trener krzanowic?

~trele morele (83.7. * .229) 18.02.2012 17:27

Kuhn nie odchodzi :)

~LKS (193.150. * .205) 18.02.2012 16:14
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Na awans jak kilku zawodników odejdzie, m.in. Kuhn, to będzie awans, akurat

~Swój (77.253. * .99) 18.02.2012 15:09

Krzyżanowice idą na awans :-) Będzie ciekawie w tym roku...

Pokaż więcej