Lider na kolanach. Start Mszana - LKS Rój

W XI kolejce rybnickiej Klasy A zespół LKS Start Mszana podejmował drużynę LKS Rój. Przyjezdni przed tym spotkaniem mieli na swym koncie 21. punktów i zajmowali pozycję lidera. Gospodarze natomiast plasują się w środku tabeli. Spotkanie lepiej ułożyło się dla ekipy Mariana Piechaczka, która zainkasowała komplet punktów zwyciężając 4:2 z liderem.

Wszystkie bramki padły po przerwie, a największe emocje kibice przeżyli w ostatnim kwadransie gry. W 55. minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Patryk Marek otworzył wynik meczu. Już pięć minut później Start prowadził 2:0. Autorem trafienia został obrońca Kamil Świerczek. Przyjezdni mimo pozycji lidera w tabeli ligowej nie zdołali zdobyć bramki kontaktowej. Podopieczni Mariana Piechaczka prezentowali się znacznie lepiej od gości. W 64. minucie dał o sobie znać Artur Grabiec, który zdecydowanie pokonał bramkarza Roju. Drużyna gości zdołała zmniejszyć wymiar porażki. Jarosław Szewczyk zdobył honorową bramkę. Jednak dwie minuty później Robert Stabla odpowiedział mocnym strzałem. Na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Łukasz Szewczyk usadowił piłkę w bramce gospodarzy. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Startu 4:2.

LKS Start Mszana - LKS Rój (Żory) 4:2 (0:0)
Patryk Marek 55., Kamil Świerczek 61., Artur Grabiec 64., Robert Stabla 72. - Jarosław Szewczyk 70., Łukasz Szewczyk 88.

Start: Adrian Henkel, Mateusz Skomro, Bartłomiej Kuźnik, Kamil Świerczek, Rafał Nowak, Artur Kuczka (50. Patryk Marek), Karol Dzierżęga, Damian Król, Łukasz Adamczyk (55. Artur Grabiec), Janusz Muszyński (70. Jonasz Pukowiec), Robert Stabla (85. Kamil Tront).