Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[VIDEO] Matuszek i Babuchowski po meczu Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice

Posłuchaj co po meczu XVIII kolejki klasy okręgowej pomiędzy Lubomią a Krzyżanowicami powiedzieli trenerzy Wojciech Matuszek i Tomasz Babuchowski. Mecz zakończył się zwycięstwem Lubomi 4:1.

Materiał wideo:

Zobacz bramki z meczu TUTAJ

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Stefek (193.150. * .196) 02.04.2014 20:47
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Mentorzy i doradcy sie znaleźli. Doskonale wiecie co komu zalecić, chylę czoła. Krzyżanowice to młody zespół, który w tamtym sezonie sprawił nie jedną niespodziankę, a teraz coś się zacięło, najzwyczajniej w świecie. Bindaczowi dajcie spokój, chłop ratował nie jeden mecz i tego nie dostrzegacie. Jesteście fajni przed swoimi monitorami.

~krzyżanowice (89.73. * .222) 01.04.2014 17:02
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

2 wpadki mogą się przytrafić tak młodej drużynie , na pewno się podniosą i zaczną grać swoje

~kibic k (83.29. * .52) 01.04.2014 09:44
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Babuchowski miej honor i podaj sie do dymisji opowiadales ze ze swojimi juniorami bedziesz walczyl o awans dopioles swego i co wielkie g...o odejdz bo spadniemy i nie oszukuj wiecej dzialaczy nasza gra jest fatalna a przygotowanie fizyczne na tle lubomi dramat

~Roso (79.251. * .117) 31.03.2014 23:46
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

Zostawcie Babuchowskiego w spokoju, przecież jak nie masz zawodników to nawet trener nie pomoże, Krzyżanowice nie mają napastnika i bramkarza takie są fakty, ale z tą grą mecz kiedyś im wyjdzie i nie jednemu można urwać punkty, tylko nie wolno takich błędów popełniac jak z Lubomią i Połomia. A tak na marginesie Bimbol skończ już karierę bo już popełniasz bardzo dużo błędów. Twój czas już dobiegł końca....

~żółwik (188.137. * .130) 31.03.2014 15:25

niech klub ogłosi kibicom kto jest trenerem bo trenerem jest Socha

~Krzyzanowice fan (83.10. * .190) 31.03.2014 12:57
oceniono 6 razy
4
Zgłoś

Babuchowski ty max co mozesz trenowac to wf jak cie zespol nie slucha to sie podaj do dymisji puki jest jeszcze czas bo z toba spadniemy