Jastrzębski urząd stawia wyzwanie: w 60 dni do formy. Podejmiesz rękawicę?

- To walka nie tylko o piękną sylwetkę, ale o dobrą kondycję i lepsze samopoczucie. Ja startuje z numerem 1 w tym wyzwaniu, jednak nie chodzi tu o to, by być pierwszym, ale o dobrą jubileuszową zabawę - zachęca prezydent Anna Hetman.

Jastrzębski urząd stawia wyzwanie: w 60 dni do formy. Podejmiesz rękawicę?
Aby wyzwanie zostało uznane za zrealizowane, należy pokonać minimum 60 km (tak, to średnio tylko 1 km / dzień – ale wymaga systematyczności)

Dzisiaj (tj. 14 lutego) rusza jubileuszowe wyzwanie „W 60 dni do formy!”. - Razem będzie nam raźniej, dlatego proponujemy wspólny START o 18.30 przy napisie I LOVE Jastrzębie-Zdrój - podaje jastrzębski urząd.

Wyzwanie polega na pokonaniu w 60 dni jak najwięcej kilometrów - biegiem lub marszem – tak, by osiągnąć jak najwyższy „poziom formy”. Wyniki można codziennie śledzić na indywidualnym, interaktywnym „wskaźniku formy”.

Plan maksimum każdy wyznacza sobie sam, bo od uczestników zależy, ile kilometrów przekroczą danego dnia przez 60 dni. - Grunt to pokonać ich łącznie co najmniej 60! - podkreślają w urzędzie.

W tym roku oprócz dorosłych organizatorzy chcą zachęcić do zabawy także młodzież szkół podstawowych i średnich – stąd dodatkowe kategorie wiekowe. - Na wszystkich, którym uda się wyjść poza poziom ślimaka na wskaźniku formy, czeka piękny medal i pamiątkowy certyfikat, a dla najlepszych statuetki - informuje Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju.

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TowarzyszSekretarz (178.26. * .23) 14.02.2023 13:03

Niech ta się roboty jakiejś chwyci a nie pierdoły wymyśla.