Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

1. Terminy zamawiania reklam.

 • prosimy o zamawianie nowych reklam do środy przed każdym kolejnym wydaniem wtorkowym gazety (Nowiny Raciborskie i Nowiny Wodzisławskie) oraz do piątku przez każdym kolejnym czwartkowym wydaniem gazety (Nowiny Żorskie, Nowiny Jastrzębskie i Magazyn Rybnicki).
 • materiały reklamowe do przygotowania projektów reklamy należy dostarczyć najpóźniej do czwartku do godz. 12.00 przed kolejnym wydaniem wtorkowym gazety (Nowiny Raciborskie i Nowiny Wodzisławskie) oraz do piątku do godz. 10.00 przez każdym kolejnym czwartkowym wydaniem gazety (Nowiny Żorskie, Nowiny Jastrzębskie i Magazyn Rybnicki).
 • jeśli klient przygotuje reklamę we własnym zakresie i dostarczy gotowy materiał (reklama na konkretny wymiar według siatki modułowej gazety w odpowiednim formacie) wówczas termin dostarczenia gotowych materiałów to najpóźniej piątek do godz. 14.00 przed wtorkowym wydaniem (Nowiny Raciborskie i Nowiny Wodzisławskie)  oraz poniedziałek do godz. 12.00 przez czwartkowym wydaniem gazety (Nowiny Żorskie, Nowiny Jastrzębskie i Magazyn Rybnicki).
 • zamieszczanie insertów w gazetach prosimy zgłaszać najpóźniej do czwartku do godz.12.00 przed kolejnym wtorkowym i czwartkowym wydaniem;
 • inserty należy dostarczyć do siedziby firmy: Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o., 47-400 Racibórz, ul. Kościuszki 32a  najpóźniej w piątek do godz. 10.00 przed kolejnym wtorkowym wydaniem (Nowiny Raciborskie i Nowiny Wodzisławskie)  oraz w poniedziałek do godz. 10.00 przez czwartkowym wydaniem gazety (Nowiny Żorskie, Nowiny Jastrzębskie i Magazyn Rybnicki).

2. Wymiary ogłoszeń i preferowane formaty zapisania reklam:

projekty prosimy przygotować w oparciu o aktualną siatkę modułową gazet;

 • plik PDF – min. 300 dpi;
 • pliki TIF – min. 300 dpi;
 • pliki JPEG – min. 300 dpi;
 • pliki EPS – należy wyeksportować ogłoszenie z Corel Draw lub Adobe Ilustrator na format EPS i włączyć opcję zamiany czcionek na krzywe;
 • pliki CDR z programu Corel Draw 7.0 z włączoną opcją zmieniania czcionek na krzywe.

3. Materiały dostarczane w formie elektronicznej przyjmujemy:

 • na płytach CD,
 • dyskach i pamięciach przenośnych (np. pendrive).

4. Materiały dostarczane drogą elektroniczną prosimy przesyłać: