środa, 21 października 2020

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

13.09.2020 19:50 | 0 komentarzy | (ak)

Kolejny weekend bez zwycięstwa piłkarzy GKS Jastrzębie i ROW Rybnik nie napawa optymizmem sympatyków tych drużyn. Nastroje eksportowych „rodzynków” naszego regionu są coraz gorsze. W niższych klasach rozgrywkowych padło dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (12/13.09.2020)

  • Nędza – Naprzód Borucin 1:5 (0:1)
  • Krzyżanowice – Dąb Gaszowice 2:0 (1:0)
  • Krzanowice – Zameczek Czernica 0:3 (0:1)
  • Silesia Lubomia – Czarni Gorzyce 0:2 (0:2)
  • Tworków – Unia Racibórz 3:1 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czarni Gorzyce81822:16
1.Tworków81822:16
3.Unia Racibórz81528:13
4.Naprzód Borucin81328:19
5.Krzyżanowice81314:14
6.Nędza81314:15
7.Zameczek Czernica8811:15
8.Silesia Lubomia877:10
9.Krzanowice8612:26
10.Dąb Gaszowice868:22

Zapowiedź IX kolejki (19/20.09.2020)

Zameczek Czernica – Tworków (sb 16:00), Unia Racibórz – Silesia Lubomia (sb 16:00), Czarni Gorzyce – Nędza (sb 16:00), Naprzód Borucin – Krzyżanowice (nd 15:00), Dąb Gaszowice – Krzanowice (nd 16:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki VIII kolejki (12/13.09.2020)

  • Granica Ruptawa – Płomień Połomia 1:1 (0:1)
  • Forteca Świerklany – Radziejów-Popielów 6:1 (2:1)
  • Czerwionka – Polonia Marklowice 0:0
  • Pierwszy Chwałowice – Gwiazda Skrzyszów 0:2 (0:0)
  • Polonia Łaziska – Rymer Rybnik 2:5 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Płomień Połomia81720:13
2.Gwiazda Skrzyszów81614:9
3.Forteca Świerklany81521:12
4.Pierwszy Chwałowice81316:8
5.Polonia Marklowice81313:11
6.Rymer Rybnik81015:14
7.Polonia Łaziska81013:17
8.Granica Ruptawa8915:17
9.Radziejów-Popielów8510:21
10.Czerwionka823:18

Zapowiedź IX kolejki (19/20.09.2020)

Radziejów-Popielów – Czerwionka (sb 16:00), Płomień Połomia – Pierwszy Chwałowice (sb 16:00), Rymer Rybnik – Granica Ruptawa (sb 16:00), Gwiazda Skrzyszów – Forteca Świerklany (sb 16:00), Polonia Marklowice – Polonia Łaziska (nd 16:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI kolejki (12/13.09.2020)

  • Rogów – Studzienna 0:1 (0:1)
  • Nowa Wieś – Syrynia 7:1 (4:0)
  • Nieboczowy – Brzezie 0:1 (0:1)
  • Kuźnia Raciborska – Pawłów 4:1 (2:0)
  • Pietrowice Wielkie – Raszczyce 1:5 (0:2)
  • Rudy – Kobyla 1:2 (0:1)
  • Czyżowice – Kornowac 2:0 (1:0)
  • Zawada Książęca – Chałupki 4:1 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce61834:4
2.Czyżowice61629:5
3.Nowa Wieś61319:9
4.Kobyla61313:8
5.Rudy61211:15
6.Studzienna61111:7
7.Kuźnia Raciborska61022:12
8.Nieboczowy6915:9
9.Rogów689:7
10.Brzezie656:10
11.Zawada Książęca659:17
12.Kornowac647:12
13.Syrynia6413:28
14.Pawłów636:14
15.Pietrowice Wielkie627:19
16.Chałupki604:39

Zapowiedź VII kolejki (19/20.09.2020)

Studzienna – Czyżowice (sb 16:00), Raszczyce – Rogów (sb 16:00), Syrynia – Nieboczowy (sb 16:00), Chałupki – Pietrowice Wielkie (sb 16:00), Pawłów – Nowa Wieś (sb 16:00), Kobyla – Kuźnia Raciborska (nd 15:00), Kornowac – Rudy (nd 16:00), Brzezie – Zawada Książęca (nd 16:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki V kolejki (12/13.09.2020)

  • Rydułtowy – Bełk II 0:1 (0:0)
  • Niewiadom – Mszana 1:3 (0:1)
  • Boguszowice – Radlin 3:1 (1:1)
  • Jankowice – Szczejkowice 5:1 (1:0)
  • Orzepowice – Grabownia-Golejów 4:1 (3:0)
  • Żory – Wilchwy 4:2 (0:2)
  • Ochojec – Kleszczów 4:1 (2:0)
  • Baranowice – Jejkowice 2:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Żory51315:9
2.Ochojec51221:4
3.Jejkowice51220:4
4.Boguszowice51223:11
5.Jankowice51217:9
6.Mszana51012:5
7.Baranowice5108:6
8.Rydułtowy5911:5
9.Radlin5716:9
10.Niewiadom5720:16
11.Bełk II567:19
12.Orzepowice5310:21
13.Szczejkowice534:27
14.Grabownia-Golejów519:18
15.Kleszczów506:18
16.Wilchwy506:24

Zapowiedź VI kolejki (19/20.09.2020)

Radlin – Grabownia-Golejów (sb 16:00), Wilchwy – Orzepowice (sb 16:00), Mszana – Żory (sb 16:00), Kleszczów – Rydułtowy (sb 16:00), Jejkowice – Ochojec (sb 16:00), Boguszowice – Baranowice (sb 16:00), Szczejkowice – Niewiadom (nd 16:00), Bełk II – Jankowice (nd 16:00).