Wtorek, 23 kwietnia 2019

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

Najnowsze

Najnowsze wyniki

  • Piłka nożna (M)
  • Lotto Ekstraklasa
22.04 18:00 Górnik Zabrze 1:0 Arka Gdynia
  • Żużel
  • Nice I liga
21.04 18:00 KS ROW Rybnik 53:37 KŻ Orzeł Łódź
  • Piłka nożna (M)
  • II liga
20.04 18:00 Ruch Chorzów 3:0 ROW 1964 Rybnik
  • Piłka nożna (M)
  • Fortuna I liga
20.04 16:00 Warta Poznań 0:0 GKS Jastrzębie
  • Piłka nożna (M)
  • III liga
20.04 16:00 Górnik II Zabrze 1:1 Piast Żmigród
  • Piłka nożna (M)
  • Lotto Ekstraklasa
20.04 15:30 Lechia Gdańsk 0:2 Piast Gliwice
  • Futsal (M)
  • Ekstraklasa
20.04 15:00 Rekord Bielsko-Biała 4:1 Piast Gliwice
  • Koszykówka (M)
  • Energa Basket Liga
20.04 15:00 Legia Warszawa 84:67 GTK Gliwice
  • Piłka nożna (M)
  • IV liga
20.04 14:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:0 Dąb Gaszowice
20.04 13:00 Decor Bełk 3:0 Unia Racibórz
20.04 13:00 Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:3 MRKS Czechowice-Dziedzice
20.04 13:00 LKS Goczałkowice Zdrój 5:1 Wilki Wilcza
20.04 13:00 Płomień Połomia 1:2 GKS Radziechowy-Wieprz
20.04 13:00 Skalnik Gracze 1:0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
20.04 11:00 Porawie Większyce 4:2 Pogoń Prudnik
20.04 11:00 Polonia Głubczyce 0:4 Polonia Nysa
  • Tenis stołowy (K)
  • II liga
19.04 19:00 UKS Huragan Sosnowiec 4:6 JKTS II Jastrzębie-Zdrój
19.04 18:00 KU AZS UJD II Częstochowa 8:2 KTS Gliwice
  • Tenis stołowy (M)
  • II liga
19.04 18:00 KTS Gliwice 8:2 LZS BLYSS Kujakowice
  • Siatkówka (M)
  • PlusLiga
19.04 17:30 Jastrzębski Węgiel 0:3 Onico Warszawa
  • Tenis stołowy (K)
  • II liga
19.04 00:00 ULKS Ruch Pniów 0:10 JKTS I Jastrzębie-Zdrój
  • Tenis stołowy (M)
  • II liga
18.04 18:00 UKTS Sokół I Orzesze 6:4 KS Naprzód Borucin
  • Piłka nożna (K)
  • I liga
18.04 17:00 TS ROW Rybnik 0:0 Gol Częstochowa
  • Koszykówka (M)
  • Energa Basket Liga
17.04 20:15 GTK Gliwice 80:78 HydroTruck Radom
  • Tenis stołowy (M)
  • II liga
17.04 18:30 TS Kuźnia Martex Rybnik 8:2 UKTS Sokół I Orzesze
  • Siatkówka (M)
  • PlusLiga
17.04 17:30 Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
16.04 20:30 Onico Warszawa 1:3 Jastrzębski Węgiel
  • Piłka nożna (K)
  • I liga
14.04 16:00 Respekt Myślenice 0:1 ROW Rybnik
  • Piłka nożna (K)
  • III liga
14.04 16:00 Śląsk Reńska Wieś 0:9 KKS Bogdańczowice
  • Żużel
  • Nice I liga
14.04 14:30 Car Gwarant Start Gniezno 50:40 PGG ROW Rybnik
  • Piłka nożna (M)
  • III liga
14.04 13:00 Zagłębie II Lubin 0:2 Górnik II Zabrze
  • Piłka ręczna (K)
  • I liga
14.04 12:00 MTS Żory 34:20 KS Otmęt Krapkowice
  • Piłka nożna (K)
  • III liga
14.04 11:00 Gwarek Ornontowice 3:0 MTS Knurów
  • Piłka ręczna (K)
  • II liga
14.04 00:00 SPR JKS II Jarosław 29:33 UKS Start Pietrowice Wielkie
  • Piłka nożna (M)
  • Lotto Ekstraklasa
13.04 18:00 Piast Gliwice 4:0 Korona Kielce
13.04 18:00 Śląsk Wrocław 0:1 Górnik Zabrze
  • Piłka nożna (M)
  • IV liga
13.04 17:00 Decor Bełk 2:4 Polonia Łaziska Górne
13.04 17:00 Dąb Gaszowice 0:1 Drzewiarz Jasienica
13.04 17:00 LKS Czaniec 3:0 Płomień Połomia
13.04 17:00 Wilki Wilcza 1:0 Kuźnia Ustroń
13.04 17:00 Unia Racibórz 2:1 Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Koszykówka (M)
  • Energa Basket Liga
13.04 17:00 Anwil Włocławek 113:81 GTK Gliwice
  • Piłka ręczna (K)
  • I liga
13.04 17:00 SPR Olkusz 34:25 SPR Sośnica Gliwice
  • Piłka nożna (M)
  • II liga
13.04 16:00 ROW 1964 Rybnik 0:0 Skra Częstochowa
  • Piłka nożna (M)
  • IV liga
13.04 16:00 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:0 MKS Gogolin
13.04 16:00 Piast Strzelce Opolskie 1:1 Porawie Większyce
  • Siatkówka (M)
  • PlusLiga
13.04 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • Piłka ręczna (M)
  • kw. EHF EURO 2020
13.04 14:00 Niemcy 29:24 Polska
  • Piłka nożna (M)
  • IV liga
13.04 13:00 Start Namysłów 1:1 Polonia Głubczyce
  • Piłka nożna (K)
  • II liga
13.04 11:00 KKS Zabrze 2:2 Mitech II Żywiec
  • Piłka nożna (M)
  • Fortuna I liga
12.04 20:30 GKS Jastrzębie 1:0 Stal Mielec
  • Tenis stołowy (K)
  • II liga
12.04 19:30 JKTS I Jastrzębie Zdrój 9:1 UKS Huragan Sosnowiec
12.04 18:00 ULKS Ruch Pniów 3:7 KU AZS UJD II Częstochowa
  • Tenis stołowy (M)
  • II liga
12.04 18:00 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 KTS Gliwice
12.04 17:30 MUKS Jedynka Pszów 5:5 KS Mysław