Sobota, 24 października 2020

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

24.09.2020 15:06 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (cz. 4)
Bartłomiej Sobek zamienił Pawłów na Wicher Płonia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 1 (Podokręg Racibórz)

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Przemysław Szuścik (Tworków), Seweryn Elsner (Naprzód Zawada), Jakub Pytlik, Tomasz Franiczek, Dominik Bugdol, Dominik Mańkowski i Bartłomiej Wojtek (Gmina Lubomia – z drużyny juniorów).

Ubyli: Adrian Klimanek (Bojanów).

LKS Wojnowice

Przybyli: Michael Daniszewski (Naprzód Borucin – z drużyny juniorów), Andrzej Kaptur, Denis Zaczek i Arnold Matuszek (wznowili treningi).

Ubyli: Dawid Marcinek i Adam Wolnik (Studzienna II), Mateusz Wolnik (kontuzja).

LKS Cyprzanów

Przybyli: Michael Dokupil (Pawłów), Mateusz Cieniawa i Mateusz Rutkiewicz (Markowice), Daniel Dokupil (Ruch Bolesław), Szymon Stoschek (Start Pietrowice Wielkie – z drużyny juniorów), Szymon Posmyk i Kamil Szlapa (wolni zawodnicy), Maksymilian Stiebler (wychowanek).

Ubyli: Tomasz Grud i Szymon Bielecki (Grzegorzowice).

LKS Tworków II

Przybyli: Michał Wolnik (trener), Grzegorz Adamczyk (Ruch Bolesław), Demirhan Cimen (Owsiszcze II), Kamil Ostas (wolny zawodnik).

Ubyli: Piotr Jeziorski (trener), Patryk Popela (Owsiszcze).

LKS Ruch Bolesław

Przybyli: Patryk Ćwik (Chałupki), Grzegorz Panek (Sparta Babice), Józef Skowronek (Rafako Racibórz), Marcin Kirszniak (wznowił treningi).

Ubyli: Marek Waliczek (Owsiszcze II), Daniel Dokupil (Cyprzanów), Grzegorz Adamczyk (Tworków II).

LKS Owsiszcze II

Przybyli: Marek Waliczek (Ruch Bolesław).

Ubyli: Demirhan Cimen (Tworków II), Kamil Wolny (kontuzja).

KS Przyszłość Rogów II

Przybyli: Mateusz Czynszak (Kokoszyce), Kamil Panic i Kacper Sikora (Olszynka Olza).

Ubyli: nikt.

KS Olszynka Olza

Przybyli: Patryk Juzek (Przyszłość Rogów), Bartosz Krupa (Naprzód Krzyżkowice), Radosław Parma (Czarni Gorzyce II), Jakub Dziura (wolny zawodnik).

Ubyli: Kamil Panic i Kacper Sikora (Przyszłość Rogów II), Dawid Mikrut (Chałupki).

LKS Brzezie II

Przybyli: Arkadiusz Konsek, Tomasz Dudek, Marcel Konieczny i Dawid Starok (wznowili treningi).

Ubyli: Tobiasz Kuchajewicz (kontuzja), Krzysztof Szymiczek (obowiązki zawodowe).

LKS Bojanów

Przybyli: Łukasz Makoś (Pstrążna), Adrian Klimanek (Wypoczynek Buków), Marek Reżny (wolny zawodnik).

Ubyli: Mateusz Baron (Markowice II), Casper Hanczuch (Naprzód Borucin – do drużyny juniorów).

KS 1905 Krzanowice II

Przybyli: Jerzy Wochnik (trener), Waldemar Hnida (Spartak Chuchelná), Denis Zięć i Dawid Juraszek (Pietraszyn), Andrzej Matejasik, Arkadiusz Klimaszka, Mariusz Posmyk, Szymon Bortel, Łukasz Daniszewski, Piotr Kocjan, Sebastian Miłota, Łukasz Podolski, Tomasz Rusnarczyk, Krzysztof Schabek, Zbigniew Szymański i Kevin Wochnik (wznowili treningi), Patryk Gorzawski, Szymon Gromotka, Przemysław Jakubczyk, Paweł Jureczka, Mateusz Matejasik, Rafał Pohlmann, Piotr Pośpiech, Szymon Śliwka, Patryk Solich i Dominik Wyglenda (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

KS Unia Turza Śląska II

Przybyli: Szymon Sosna (trener), Jakub Milek (Czarni Gorzyce II), Przemysław Sosna i Bartosz Kowalski (Rozwój Bełsznica), Krystian Kozieł, Maciej Szczyrba, Jakub Pieróg, Mateusz Bednarek i Mateusz Pyrzyński (wolni zawodnicy), Cezary Chojka, Karol Kwiatkowski, Mateusz Klepek, Łukasz Dryja, Bartosz Wiaterski, Filip Wiśniowski, Jakub Sosna, Grzegorz Buczek, Krzysztof Szewczyk, Jakub Kucza, Kacper Mularczyk i Błażej Wiśniowski (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.