Poniedziałek, 23 listopada 2020

imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

RSS

Epidemia na Śląsku:
24.09.2020 15:06 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (cz. 4)
Bartłomiej Sobek zamienił Pawłów na Wicher Płonia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa (Podokręg Rybnik)

LKS Skrbeńsko

Przybyli: Adam Jeżewski (trener), Błażej Karasek (Olza Godów), Mateusz Kuchcik i Jarosław Szulik (Promyk Golasowice), Mateusz Nowak, Dominik Kosmala i Kacper Kuś (wolni zawodnicy).

Ubyli: Andrzej Wiśniowski (trener), Robert Makles (Granica Ruptawa).

LKS Żar Szeroka

Przybyli: Stanisław Ewertowski (Pruchna), Samuel Mosoń, Adrian Goryl, Szymon Gwiszcz i Mateusz Gajda (wolni zawodnicy), Tomasz Kowalski (wznowił treningi).

Ubyli: Mateusz Kopiec i Kamil Króliczek (Granica Ruptawa), Mirosław Banasik (Sygnały Gotartowice).

MKS Polaris Żory

Przybyli: Beniamin Lewandowski (Strażak Dębowiec), Oliwier Bielec (wolny zawodnik), Bartłomiej Warchoł (wznowił treningi).

Ubyli: Damian Szymański (Zwonowice).

LKS Zryw Jastrzębie-Bzie

Przybyli: Aleksander Frysz (wolny zawodnik), Miłosz Barchański (wznowił treningi).

Ubyli: Jakub Marcol (GKS Jastrzębie – do drużyny juniorów), Piotr Wiencek (Spójnia Zebrzydowice – do drużyny juniorów), Patryk Jabłonowski, Miłosz Kachnic, Bartosz Gumola i Daniel Kubik (nie wznowili treningów).

LKS Jedność Jejkowice II

Przybyli: Piotr Korbel i Karol Kufieta (wolni zawodnicy), Damian Koczewski (wznowił treningi), Szymon Przygoda, Wojciech Guzy, Zbigniew Dyczka, Krzysztof Wrona, Mateusz Stawinoga, Jonasz Wojaczek, Paweł Żurek i Szymon Szulik (z pierwszej drużyny).

Ubyli: Dawid Rutkowski (Rój), Kazimierz Pluta (nie wznowił treningów).

KS Inter Krostoszowice II

Przybyli: Marcin Płaczek (Czarni Gorzyce II), Bartłomiej Przeniosło (wolny zawodnik).

Ubyli: Piotr Skrenik (Rozwój Bełsznica), Piotr Sitek (kontuzja), Marcin Kubica, Jakub Cnota i Rafał Ruśniok (nie wznowili treningów).

LKS Granica Ruptawa II

Przybyli: Dawid Bluck (Wisła Strumień), Patryk Filip (Promyk Golasowice), Mateusz Kopiec i Kamil Króliczek (Żar Szeroka), Karol Kruszczak (Warszowice), Robert Makles (Skrbeńsko), Bartosz Szczotka i Błażej Śmiałkowski (wolni zawodnicy).

Ubyli: Adam Śmigielski (Zryw Bąków), Tymoteusz Lewandowski i Konrad Skut (Warszowice), Dominik Grabowski (Kończyce Małe).

LKS Rój

Przybyli: Dawid Rutkowski (Jedność Jejkowice II), Patryk Kandelski, Paweł Podleśny i Mikołaj Stefaniak (wolni zawodnicy).

Ubyli: Kamil Szymura (Baranowice).

MKS Czerwionka II

Przybyli: Krzysztof Herda (Ruch Stanowice), Bartosz Skierski (Płomień Czuchów), Martin Horny (wolny zawodnik), Kamil Kowalczyk (wznowił treningi), Kacper Pawłowski, Michał Szymiczek i Adam Sekuła (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Bogusz i Rafał Kępiński (Decor Bełk II), Przemysław Włodarczyk (Borowik Szczejkowice).

GKS Pierwszy Chwałowice II

Przybyli: Radosław Stolarczuk (trener), Mateusz Szymik (Radziejów-Popielów), Michał Kaczmarczyk (Sokół Wręczyca), Karol Besuch (KS Świerklany – z drużyny juniorów), Piotr Winnicki, Adam Pluta, Dawid Nieszporek, Marcin Mulas, Mateusz Kosiorowski, Łukasz Kieżun, Sławomir Hulbój, Jarosław Bruździński, Robert Bąk, Łukasz Barczuk, Adrian Babina i Mateusz Babina (wolni zawodnicy), Łukasz Wojaczek, Mariusz Wojaczek, Tomasz Sputek, Adam Kołodziej, Patryk Hryckiewicz, Patryk Goś, Daniel Ciemięga i Andrzej Binko (wznowili treningi), Jakub Ośliźlok, Bartosz Macek, Paweł Kwoka, Daniel Krentusz, Krzysztof Gedowski i Marcin Adamczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.