Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:
31.10.2020 20:47 | 0 komentarzy | (ak)

Większość drużyn odczuwa już trudy kończącej się rundy jesiennej. Prawdziwą zmorą wielu zespołów są zachorowania na COVID-19, złe warunki pogodowe i boiskowe oraz liczne ubytki kadrowe, które mają istotny wpływ na osiągane rezultaty. W miniony weekend padło znowu dużo ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

W dniu 31.10.2020 roku wszystkie drużyny pauzowały.

Wynik zaległego meczu VIII kolejki (28.10.2020)

  • Radomiak Radom – GKS Tychy 2:2 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁKS Łódź82220:4
2.Termalica Nieciecza82114:3
3.Górnik Łęczna82013:2
4.Odra Opole9209:6
5.GKS Tychy101816:9
6.Arka Gdynia91513:7
7.Radomiak Radom91415:12
8.Miedź Legnica101314:12
9.Puszcza Niepołomice8118:10
10.Widzew Łódź9117:12
11.Stomil Olsztyn9107:9
12.Chrobry Głogów899:12
13.Korona Kielce896:11
14.Zagłębie Sosnowiec878:7
15.GKS Bełchatów*974:10
16.Resovia Rzeszów846:14
17.GKS Jastrzębie915:18
18.Sandecja Nowy Sącz915:21

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź zaległego meczu X i VIII kolejki (03/04.11.2020)

Widzew Łódź – GKS Bełchatów (wt 17:40), Chrobry Głogów – Termalica Nieciecza (śr 12:30).

Zapowiedź XI kolejki (06/08.11.2020)

Miedź Legnica – Widzew Łódź (pt 17:40), Stomil Olsztyn – Radomiak Radom (pt 17:40), Odra Opole – GKS Jastrzębie (sb 12:40), Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna (sb 12:40), Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce (sb 17:00), GKS Bełchatów – Resovia Rzeszów (sb 17:00), GKS Tychy – Puszcza Niepołomice (nd 12:40), ŁKS Łódź – Chrobry Głogów (nd 12:40), Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia (nd 16:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XV kolejki (31.10.2020)

  • Piast Żmigród – ROW Rybnik 6:0 (4:0)
  • Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice 0:2 (0:0)
  • Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra 2:0 (2:0)
  • Ruch Chorzów – Gwarek Tarnowskie Góry 5:1 (2:1)
  • Zagłębie Lubin II – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • Polonia-Stal Świdnica – Miedź Legnica II 1:0 (1:0)
  • LKS Goczałkowice – Foto Higiena Błyskawica Gać 3:2 (0:2)
  • Ślęza Wrocław – Polonia Nysa (mecz przełożony na 18.11.2020, śr 13:30)
  • MKS Kluczbork – Stal Brzeg (mecz przełożony na 12.12.2020, sb 13:00)
  • Warta Gorzów – pauza

Wynik zaległego meczu XI kolejki (28.10.2020)

  • Górnik Zabrze II – Stal Brzeg 1:3 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów143541:13
2.Polonia Bytom143035:15
3.Ślęza Wrocław132729:13
4.Pniówek Pawłowice142424:19
5.LKS Goczałkowice142225:22
6.Zagłębie Lubin II142126:17
7.Gwarek Tarnowskie Góry132124:27
8.Stal Brzeg132029:15
9.MKS Kluczbork142025:25
10.Rekord Bielsko-Biała131922:16
11.Lechia Zielona Góra141819:25
12.Miedź Legnica II141720:24
13.ROW Rybnik141619:26
14.Piast Żmigród151526:30
15.Warta Gorzów141514:27
16.Górnik Zabrze II121321:22
17.Foto Higiena Gać141116:32
18.Polonia-Stal Świdnica141018:44
19.Polonia Nysa13815:36

Zapowiedź zaległego meczu XIII kolejki (04.11.2020)

Górnik Zabrze II – Gwarek Tarnowskie Góry (śr 13:00).

Zapowiedź XVI kolejki (07/08.11.2020)

ROW Rybnik – Ślęza Wrocław (sb 13:30), Pniówek Pawłowice – Polonia-Stal Świdnica (sb 13:30), Miedź Legnica II – Ruch Chorzów (sb 13:30), Foto Higiena Błyskawica Gać – Lechia Zielona Góra (sb 13:30), Stal Brzeg – Piast Żmigród (sb 13:30), Polonia Nysa – Zagłębie Lubin II (sb 13:30), LKS Goczałkowice – Górnik Zabrze II (sb 13:30), Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom (sb 13:30), Gwarek Tarnowskie Góry – Warta Gorzów (nd 13:30), MKS Kluczbork – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XV kolejki (31.10.2020)

  • Decor Bełk – Kuźnia Ustroń 1:3 (0:0)
  • Unia Turza Śląska – Czechowice-Dziedzice 2:0 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Unia Książenice 1:2 (0:1)
  • Spójnia Landek – Odra Centrum Wodzisław Śląski 6:1 (3:0)
  • Rozwój Katowice – Iskra Pszczyna 4:0 (4:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Orzeł Łękawica 1:1 (0:0)
  • Odra Wodzisław Śląski – Czaniec (mecz przełożony na 21.11.2020, sb 13:00)
  • Jedność Przyszowice – Radziechowy-Wieprz (mecz przełożony na 28.11.2020, sb 13:00)
  • Tychy II – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice133127:16
2.Odra Wodzisław Śląski122732:13
3.Spójnia Landek132431:13
4.Drzewiarz Jasienica142320:21
5.Rozwój Katowice132132:19
6.Podbeskidzie B-B II142028:24
7.Unia Turza Śląska122022:20
8.Kuźnia Ustroń132025:25
9.Decor Bełk132020:23
10.Tychy II141931:28
11.Czaniec131823:25
12.Orzeł Łękawica111518:15
13.Odra Centrum Wodzisław Śl.131523:34
14.Czechowice-Dziedzice131418:21
15.Jedność Przyszowice111214:24
16.Radziechowy-Wieprz12611:26
17.Iskra Pszczyna14613:41

Zapowiedź XVI kolejki (07/08.11.2020)

Odra Centrum Wodzisław Śląski – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 14:00), Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica (sb 14:00), Kuźnia Ustroń – Odra Wodzisław Śląski (sb 14:00), Iskra Pszczyna – Decor Bełk (sb 14:00), Orzeł Łękawica – Rozwój Katowice (sb 14:00), Czaniec – Tychy II (sb 14:00), Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek (sb 14:00), Unia Turza Śląska – Jedność Przyszowice (nd 14:00), Czechowice-Dziedzice – pauza.