Piątek, 16 kwietnia 2021

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

Piłkarskie sparingi – wyniki z 26/28.02.2021

28.02.2021 19:36 | 0 komentarzy | (ak)

Zdecydowana większość drużyn naszego regionu szlifuje swoją formę w pojedynkach sparingowych. W miniony weekend bardzo dużo ekip zaliczyło kolejne gry kontrolne, które pozwalają wyeliminować błędy i analizować przydatność nowych piłkarzy. Sprawdź rezultaty 61 ostatnich spotkań.

Piłkarskie sparingi – wyniki z 26/28.02.2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • KS ROW 1964 Rybnik – Górnik Zabrze II 0:3 (0:1)
  • TS Szombierki Bytom – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:1 (0:1)
  • Odra Wodzisław Śląski – RKS Raków Częstochowa II 2:6 (0:2)
  • KS Ruch Radzionków – KS Unia Turza Śląska 1:2 (1:2)
  • BS Polonia Bytom – KS Decor Bełk 6:1 (2:1)
  • LKS Unia Książenice – LKS Wisła Wielka 6:1 (3:0)
  • LKS Goczałkowice-Zdrój – Unia Racibórz 5:1 (1:1)
  • KS Czarni Gorzyce – KS Naprzód Borucin 1:1 (0:1)
  • KS Płomień Połomia – LKS Raszczyce 3:0 (1:0)
  • LKS Forteca Świerklany – LKS Start Mszana 5:1 (3:0)
  • MKS Myszków – Unia Racibórz 7:1 (6:1)
  • LKS Tworków – LKS Wisła Strumień 4:1 (2:0)
  • LKS Krzyżanowice – LKS Ujazd 5:2 (2:1)
  • GKS Pierwszy Chwałowice – LKS Jedność Jejkowice 1:1 (0:1)
  • LKS Granica Ruptawa – LKS Gwiazda Skrzyszów 0:2 (0:2)
  • LKS Polonia Łaziska – LKS Naprzód Czyżowice 2:1 (1:1)
  • KS Rymer Rybnik – KS Przyszłość Rogów 5:0 (2:0)
  • LKS 1908 Nędza – LKS Studzienna 3:0 (2:0)
  • LKS Zameczek Czernica – LKS Czarni Nowa Wieś 3:2 (1:0)
  • GKS Dąb Gaszowice – GKS Pierwszy Chwałowice II 9:0 (4:0)
  • LKS Silesia Lubomia – KS Polonia Marklowice 5:2 (2:1)
  • MKS 32 Radziejów-Popielów – LKS Zgoda Zawada Książęca 3:4 (1:2)
  • MKS Czerwionka – LKS Borowik Szczejkowice 0:5 (0:2)
  • KS 1905 Krzanowice – GLKS Włókniarz Kietrz 5:1 (2:1)
  • LKS Płomień Kobyla – TS Górnik Pszów 8:0 (3:0)
  • LKS Buk Rudy – GKS Naprzód 23 Rydułtowy 3:4 (2:2)
  • LKS Odra Nieboczowy – KS Polonia Niewiadom 4:3 (0:0)
  • LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Brzezie 5:2 (2:1)
  • LKS Naprzód 32 Syrynia – KS Stal Kuźnia Raciborska 10:4 (4:2)
  • LKS Pawłów – LKS Gamów 9:1 (3:0)
  • LKS Chałupki – KS Czarni Gorzyce II 3:0 (2:0)
  • KS Górnik Radlin – KS Kornowac 5:3 (1:1)
  • KS Decor Bełk II – KS Płomień Czuchów 3:0 (1:0)
  • KP Kamień – LKS Płomień Ochojec 1:8 (1:2)
  • MKS Żory – KKS Spójnia Zebrzydowice 1:3 (1:0)
  • LKS Baranowice – LKS Zryw Bąków 6:0 (0:0)
  • LKS Orzeł Jankowice – KS Szczerbice 3:3 (1:2)
  • LKS Wilki Wilcza – TKKF Jedność Grabownia-Golejów 3:0 (0:0)
  • KS Wicher Wilchwy – LKS Naprzód 46 Zawada 6:2 (1:1)
  • KS Kleszczów – UKS Warszowice 3:2 (3:1)
  • LKS Grzegorzowice – LKS Wojnowice 7:1 (2:0)
  • LKS Rozwój Bełsznica – KS 25 Kokoszyce 9:2 (6:0)
  • KS Pietraszyn – LKS Ocice Racibórz 2:1 (0:1)
  • LKS Owsiszcze – LKS Wypoczynek Buków 2:1 (0:0)
  • LKS 07 Markowice – LKS Cyprzanów 7:1 (4:0)
  • LKS Dzimierz – LKS Adamowice 3:6 (2:2)
  • KS ROW 1964 Rybnik (U18) – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice 5:1 (4:0)
  • LKS Górki Śląskie – LZS Kotlarnia-Goszyce 2:2 (1:2)
  • LKS Pstrążna – KS Inter Krostoszowice 2:4 (1:0)
  • LKS Zryw Jastrzębie-Bzie – LKS Zabełków 2:1 (0:1)
  • LKS Strzelec Rzuchów – LKS Rój 3:2 (0:0)
  • KS Sygnały Gotartowice – LKS Skrbeńsko 6:2 (4:1)
  • SKF Rowień – MKS Polaris Żory 10:0 (7:0)
  • LKS Olza Godów – LKS Kończyce Małe 7:6 (3:3)
  • LKS Dąb Dębieńsko – LKS Victoria Pilchowice 2:8 (0:5)
  • KS Unia Turza Śląska II – LKS Zameczek Czernica II 0:1 (0:1)
  • MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. (U18) – KS Przyszłość Rogów II 7:1 (2:1)
  • LKS Ruch Bolesław – LZS Pogoń Wojnowice 1:1 (0:0)
  • LKS Ruda Kozielska – KS Stal Kuźnia Raciborska II 3:4 (2:3)
  • LKS Granica Ruptawa II – LKS Mizerów 1:0 (0:0)
  • LKS Żar Szeroka – MKS Promyk Golasowice 2:2 (2:0)