Czwartek, 2 grudnia 2021

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2021 (część 2)

31.03.2021 14:05 | 3 komentarze | (ak)

Bieżący materiał zawiera garść ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w raciborskiej i rybnickiej A klasie.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2021 (część 2)
Marcin Lukoszek został grającym trenerem Płomienia Kobyla
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Rybnik)

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Jarosław Wojaczek (Płomień Ochojec), Daniel Turek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Szymon Szulik (Lyski).

GKS Naprzód 23 Rydułtowy

Przybyli: Kamil Elias (Naprzód Borucin), Jakub Barciok (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Łukasz Hajto (z drużyny juniorów).

Ubyli: Szymon Ziółkowski (kontuzja).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Łukasz Rduch (Buk Rudy), Adam Machulec (wolny zawodnik), Marcin Pleszewski (wznowił treningi).

Ubyli: Mateusz Myler i Dawid Niestrój (kontuzje).

KS Górnik Radlin

Przybyli: Dariusz Kłoska (Polonia Niewiadom), Krzysztof Gniadek i Mateusz Kałuża (wznowili treningi), Patryk Bizoń, Kacper Krypczyk, Kacper Górnik i Dorian Szulczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Daniel Chyczewski (Płomień Połomia), Marcin Przeliorz (Polonia Niewiadom), Patryk Kraszczyński (kontuzja), Arkadiusz Jordan (nie wznowił treningów).

LKS Start Mszana

Przybyli: Adrian Waleczek (Krupiński Suszec), Jarosław Tylka i Sebastian Błatoń (z drużyny juniorów).

Ubyli: Paweł Mitko (Unia Turza Śląska), Artur Hejna (Naprzód Zawada), Wojciech Podeszwa (studia), Artur Urbański, Rafał Grzegoszczyk i Mateusz Skomro (kontuzje).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Grzegorz Lachowicz (wznowił treningi).

Ubyli: Jarosław Wojaczek (Jedność Jejkowice), Piotr Szulik (Jedność Grabownia-Golejów), Stanisław Rudnicki (Zuch Orzepowice – do drużyny juniorów).

MKS Żory

Przybyli: Tomasz Steleblak (Forteca Świerklany), Mateusz Bortlik (Baranowice), Bartosz Cębrzyna (Strażak Dębowiec).

Ubyli: nikt.

KS Decor Bełk II

Przybyli: Michał Rosiak (wznowił treningi).

Ubyli: Kamil Rzucidło (nie wznowił treningów).

LKS Orzeł Jankowice

Przybyli: Paweł Toman (Polonia Niewiadom).

Ubyli: Kamil Kuźnik (nie wznowił treningów).

LKS Baranowice

Przybyli: Bartosz Niedzielski (Zryw Bąków), Paweł Badura (Polaris Żory), Gracjan Szymczak (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kamil Grobelny (Zryw Bąków), Mateusz Bortlik (Żory).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Szymon Michalski (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Michał Grolik, Adrian Godula i Kamil Lendzioszek (wolni zawodnicy).

Ubyli: Kamil Wawoczny (obowiązki zawodowe), Kamil Mrozek (nie wznowił treningów).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Mateusz Plewka (Rymer Rybnik), Marcin Przeliorz (Górnik Radlin), Mateusz Czernij (Lyski), Dawid Bober i Ireneusz Czernij (wolni zawodnicy).

Ubyli: Artur Oślislok (Forteca Świerklany), Dariusz Kłoska (Górnik Radlin), Paweł Toman (Orzeł Jankowice).

TKKF Jedność Grabownia-Golejów

Przybyli: Mariusz Birówka (trener), Aleksander Świenty (Rymer Rybnik), Piotr Szulik (Płomień Ochojec), Przemysław Podpłoński (wolny zawodnik), Patryk Świst (wznowił treningi), Nikodem Henek, Wojciech Urbaniec i Szymon Baron (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Knapik (trener).

KS Kleszczów

Przybyli: Michał Szczerbiak (Gwiazda Skrzyszów), Piotr Witek (Rymer Rybnik).

Ubyli: Kacper Kawala (Zryw Bąków).

KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Rafał Manaj (Gwiazda Skrzyszów), Mariusz Pietrzak (Polonia Łaziska), Piotr Skrenik (Rozwój Bełsznica), Mateusz Skrenik (wolny zawodnik).

Ubyli: Sławomir Chorowski i Marcin Bednorz (nie wznowili treningów).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Wiesław Świder (trener), Jakub Makselon (Unia Książenice), Adrian Zabłocki (Czerwionka), Maciej Stopa (Radziejów-Popielów), Adrian Prażmo (Astra Spytkowice), Arkadiusz Kniaź (Polaris Żory), Damian Podleśny (wolny zawodnik), Cezary Smolarek (wznowił treningi).

Ubyli: Rafał Juraszczyk (trener).


Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 3, która zawierać będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej B klasie.