Wtorek, 19 października 2021

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2021 (część 3)

16.09.2021 09:13 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły raciborskiej i rybnickiej B klasy również dokonały sporej liczby transferów. Bieżący materiał zawiera informacje o zmianach kadrowych na tym szczeblu rozgrywek.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2021 (część 3)
Od lewej: Marcin Jasiak, Adrian Rduch i Marek Korytowski to piłkarze, którzy wzmocnili szeregi ekipy Poltent Inter Krostoszowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Ocice Racibórz

Przybyli: Konrad Świstowski (Krzanowice), Michał Sochiera (Zgoda Zawada Książęca), Radosław Guterwil (Markowice), Karol Mainusch (Gamów).

Ubyli: Denis Grud (Grzegorzowice), Dawid Luda (Studzienna II).

LKS 07 Markowice

Przybyli: Jacek Depta (Raszczyce), Krzysztof Złoczowski (Zgoda Zawada Książęca), Andrei Usik (Pietraszyn), Łukasz Stecko (wolny zawodnik), Patryk Luda i Patryk Przybyła (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Derkowski (Lyski), Nikodem Urbas (Start Pietrowice Wielkie), Radosław Guterwil (Ocice Racibórz), Radosław Woźniak (Zabełków), Andreas Goszczycki (Rozumice), Dawid Gmitruk, Marek Jasny, Ryszard Jasny, Krystian Murawski, Tomasz Pendzich, Mateusz Demianiuk, Krzysztof Tomański i Paweł Balon (nie wznowili treningów).

KS Czarni Gorzyce II

Przybyli: Daniel Durka (trener), Dawid Siedlaczek (wznowił treningi).

Ubyli: Marcin Pękała (trener).

LKS Zabełków

Przybyli: Dawid Juzek (Rozwój Bełsznica), Tomasz Kunatowski (Górnik Radlin), Radosław Woźniak (Markowice).

Ubyli: Arkadiusz Blokesz (Chałupki).

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Łukasz Glenc (Odra Nieboczowy), Donat Wojtek i Dawid Sowa (Naprzód Syrynia), Kacper Organiściak (Krzyżanowice – z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Mandera (Naprzód Syrynia), Bartłomiej Wojtek (Tworków II), Przemysław Szuścik i Marcin Sowa (kontuzje).

LKS Owsiszcze

Przybyli: Dawid Hain i Dennis Kustos (Tworków II), Adrian Bozigórski (Krzyżanowice – z drużyny juniorów), Kamil Tlon (wznowił treningi).

Ubyli: Marcin Franiczek i Patryk Grzesiczek (kontuzje).

LKS Cyprzanów

Przybyli: Damian Zuber (Grzegorzowice), Łukasz Rusnak, Marcin Starodębski i Adam Muszal (wolni zawodnicy), Mateusz Cebula (wznowił treningi).

Ubyli: Marcel Cygler, Krzysztof Niemietz i Sławomir Kosiński (nie wznowili treningów).

KS Pietraszyn

Przybyli: Kamil Dziok i Kamil Budka (Czarni Nowa Wieś), Dawid Kotula (Bojanów).

Ubyli: Andrei Usik (Markowice), Marcel Widriński (Bojanów).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Daniel Farasiewicz i Olaf Kłosek (Poltent Inter Krostoszowice), Dawid Dąbek (Górnik Pszów), Łukasz Wuwer (Olza Godów), Patryk Melcer i Zenon Rogoś (Strzelec Rzuchów), Sebastian Jaszczak (Przyszłość Rogów II), Robert Weideman (Pstrążna), Patryk Antończyk (Krzyżowice), Łukasz Skrobacz (wolny zawodnik), Adrian Rozmyślak, Patryk Balcar i Rafał Elsner (wznowili treningi).

Ubyli: Dariusz Halszka (Chałupki), Wojciech Szyra (Odra Nieboczowy), Rafał Adamczyk i Dariusz Malcherczyk (Strzelec Rzuchów), Marcin Tront (nie wznowił treningów).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Dariusz Kłoska i Kacper Ziętara (Górnik Radlin), Szymon Kubala (Olza Godów), Dawid Kabut (Kokoszyce), Dawid Broda i Mateusz Kempa (wolni zawodnicy), Patryk Romanowski i Marcin Koczy (wznowili treningi).

Ubyli: Robert Świerczek (Górnik Radlin), Dawid Dąbek (Naprzód Zawada), Filip Gajewski i Seweryn Głogowski (Naprzód Krzyżkowice).

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: Filip Gajewski i Seweryn Głogowski (Górnik Pszów), Dawid Politowicz (Wicher Wilchwy), Bartosz Krupa (Olszynka Olza), Radosław Złatorz (Strzelec Rzuchów), Przemysław Pilinko (wolny zawodnik), Marek Fijoł, Radosław Szymiczek i Daniel Ratajczak (wznowili treningi).

Ubyli: Dawid Biernat (Górnik Radlin), Przemysław Święty (Polonia Łaziska), Paweł Kosiński (Poltent Inter Krostoszowice), Dawid Chluba (nie wznowił treningów).

LKS Gamów

Przybyli: nikt.

Ubyli: Karol Mainusch (Ocice Racibórz).

LKS Górki Śląskie

Przybyli: Sebastian Flut (Ujazd), Mateusz Tkocz i Michał Gacka (Strzelec Rzuchów), Mateusz Pastor i Mateusz Węglorz (Czarni Nowa Wieś II), Marcin Sadło (Dąb Gaszowice II), Piotr Badura (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Dawid Heliosz, Sebastian Wallach, Mateusz Paprotny i Krzysztof Rek (wolni zawodnicy), Łukasz Machnik (wznowił treningi).

Ubyli: Andrzej Mazurek (Odra Nieboczowy), Konrad Rybak (Rozwój Bełsznica), Krzysztof Cyran (Dzimierz), Mateusz Maciejewski, Paweł Łukoszek, Mateusz Giemza, Kamil Futerski i Mateusz Jureczko (nie wznowili treningów).

LKS Zwonowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: Mateusz Rynkiewicz (Radziejów-Popielów), Wojciech Wacławczyk (Buk Rudy), Przemysław Piechaczek (Dąb Gaszowice II).

LKS Adamowice

Przybyli: Dominik Niewrzoł (Gracz Lyski), Szymon Czogała, Paweł Kula i Mariusz Magda (wolni zawodnicy), Jakub Piórkowski, Tomasz Procek i Jakub Wolnik (wznowili treningi).

Ubyli: Grzegorz Klima, Mateusz Stoś, Dawid Niewrzoł, Dawid Urbaniec i Mateusz Wardęga (nie wznowili treningów).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Tomasz Sobeczko (trener), Jakub Radecki (Radziejów-Popielów), Tomasz Mentelski (Dąb Gaszowice II), Grzegorz Hallas, Adam Bukański i Marcin Cyburt (wznowili treningi), Patryk Rybczyński i Piotr Czyszczoń (z drużyny juniorów).

Ubyli: Jacek Herok (trener), Paweł Witt (Raszczyce), Wojciech Kilian i Damian Kilian (Zgoda Zawada Książęca), Łukasz Witt, Łukasz Tolpa, Mateusz Fojcik i Damian Słupina (Pawłów), Maciej Borysiuk (Odrzanka Dziergowice).