Wtorek, 30 listopada 2021

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

17.10.2021 18:52 | 0 komentarzy | (ak)

Młodzi piłkarze zaliczyli kolejną serię ligowych spotkań. Zespoły, które od dłuższego czasu dominują w swoich grupach są coraz bliżej osiągnięcia zamierzonych celów. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi najbliższych pojedynków.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki VII kolejki (16/17.10.2021)

  • Forteca Świerklany – Rydułtowy 1:0 (1:0)
  • Wilchwy – Baranowice 8:1 (4:0)
  • Studzienna – Jejkowice 3:0 (2:0)
  • Krzyżanowice – Jastrzębie 1:1 (1:0)
  • Rudy – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Studzienna61615:5
2.Rydułtowy61318:7
3.Jastrzębie71318:13
4.Wilchwy61226:14
5.Krzyżanowice71115:13
6.Forteca Świerklany6812:12
7.Jejkowice6311:17
8.Rudy6310:24
9.Baranowice619:29

Zapowiedź VIII kolejki (23/24.10.2021)

Rydułtowy – Wilchwy (sb 10:00), Baranowice – Studzienna (nd 10:00), Jastrzębie – Jejkowice (nd 11:00), Rudy – Forteca Świerklany (nd 11:00), Krzyżanowice – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII kolejki (17.10.2021)

  • Borucin – Krzyżkowice 5:3 (2:1)
  • Ocice Racibórz – Markowice 2:3 (1:1)
  • Pietrowice Wielkie – Kuźnia Raciborska 3:2 (0:1)
  • Kornowac – Pstrążna 17:0 (7:0)
  • Gmina Lubomia – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Markowice61848:5
2.Pietrowice Wielkie61837:7
3.Ocice Racibórz71544:14
4.Gmina Lubomia61536:7
5.Borucin6945:29
6.Kuźnia Raciborska6619:13
7.Kornowac6321:43
8.Krzyżkowice607:36
9.Pstrążna701:104

Zapowiedź VIII kolejki (24.10.2021)

Kuźnia Raciborska – Borucin (nd 11:00), Gmina Lubomia – Ocice Racibórz (nd 11:00), Krzyżkowice – Kornowac (nd 11:00), Markowice – Pietrowice Wielkie (nd 15:00), Pstrążna – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki VII kolejki (17.10.2021)

  • GMKS Nędza – Świerklany 4:2 (2:2)
  • Marklowice – Rymer Rybnik 2:5 (1:5)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Ochojec 8:0 (3:0)
  • Szczerbice – pauza
  • Kokoszyce – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław Śląski II72142:4
2.Szczerbice51022:11
3.Marklowice6934:20
4.Ochojec5927:17
5.Rymer Rybnik5723:14
6.GMKS Nędza5616:16
7.Świerklany404:22
8.Kokoszyce502:66

Zapowiedź VIII kolejki (23/24.10.2021)

Świerklany – Rymer Rybnik (sb 12:00), Ochojec – Marklowice (nd 10:00), GMKS Nędza – Kokoszyce (nd 14:00), Szczerbice – pauza, Odra Centrum Wodzisław Śląski II – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki VIII kolejki (12/17.10.2021)

  • Leszczyny – Łaziska 2:5 (1:2)
  • Jejkowice – Orzepowice 0:1 (0:0)
  • Palowice – Rydułtowy 1:3 (0:1)
  • Radlin – Bełk 10:1 (2:1)
  • Żory – Rapid Wodzisław Śląski 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
  • Czerwionka – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rydułtowy61843:3
2.Żory71843:13
3.Czerwionka61640:13
4.Orzepowice71534:13
5.Jejkowice71322:8
6.Palowice81332:19
7.Radlin71043:19
8.Rapid Wodzisław Śląski7919:18
9.Łaziska8311:78
10.Bełk705:48
11.Leszczyny806:66

Zapowiedź IX kolejki (24.10.2021)

Rydułtowy – Żory (nd 9:00), Bełk – Czerwionka (nd 10:00), Łaziska – Palowice (nd 10:00), Rapid Wodzisław Śląski – Jejkowice (nd 10:00), Orzepowice – Radlin (mecz przełożony na 14.11.2021), Leszczyny – pauza.