Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Walkowery w Pucharze Polski i losowanie II rundy

W czwartek w Podokręgu Rybnik rozlosowano pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu rybnickim. 

Walkowery w Pucharze Polski i losowanie II rundy

Do kolejnej rundy mimo korzystnych wyników na boisku nie przedostały się zespoły Decoru Bełk i Pierwszego Chwałowice. Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała wyniki dwóch meczów: Polonia Marklowice – Decor Bełk 0:7 oraz Baranowice – Pierwszy Chwałowice 1:3, jako walkowery 3:0 na korzyść drużyn gospodarzy.

Nim zostanie rozegrana druga runda rozgrywek, 4 września odbędą się dwa zaległe mecze I rundy: Szczerbice – Odra Wodzisław Śląski i Radziejów-Popielów – ROW Rybnik. Mecze zaplanowane są na godzinę 16:00.

A w II rundzie, która rozegrana zostanie 11 września (początek meczów o godzinie 16:00) rozlosowano następujące pary:

  • GKS Jastrzębie (juniorzy) - Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Naprzód Rydułtowy - Radziejów-Popielów/ROW Rybnik
  • Inter Krostoszowice - ROW II Rybnik
  • Baranowice - Decor II Bełk
  • Górnik Radlin - Polonia Marklowice
  • Granica Ruptawa - Polonia Łaziska
  • Skrbeńsko - Unia Książenice
  • Gwiazda Skrzyszów - Szczerbice/Odra Wodzisław Śląski
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].