Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

11.10.2020 19:11 | 0 komentarzy | (ak)

Jesienna aura jest łaskawa dla piłkarzy i pozwala w dobrych warunkach rozgrywać kolejne mecze mistrzowskie. GKS Jastrzębie przełamał wreszcie feralną passę i zdobył pierwszy punkt. ROW Rybnik tym razem musiał uznać wyższość Ruchu Chorzów. Inne pojedynki przyniosły bardzo dużo ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki VIII kolejki (09/11.10.2020)

  • Miedź Legnica – GKS Jastrzębie 1:1 (0:1)
  • GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)
  • Arka Gdynia – ŁKS Łódź 0:0
  • Korona Kielce – Odra Opole 0:2 (0:0)
  • Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:1)
  • Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów 1:1 (0:1)
  • Chrobry Głogów – Termalica Nieciecza (mecz przełożony na 21.10.2020, śr 18:00)
  • Radomiak Radom – GKS Tychy (mecz przełożony na 29.10.2020, cz 14:00)
  • Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna (mecz przełożony na 29.10.2020, cz 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁKS Łódź82220:4
2.Odra Opole8198:5
3.Termalica Nieciecza71812:3
4.Arka Gdynia71412:4
5.Górnik Łęczna51310:2
6.Miedź Legnica81213:10
7.GKS Tychy7117:6
8.Puszcza Niepołomice6107:7
9.Widzew Łódź8107:12
10.Radomiak Radom6910:9
11.Chrobry Głogów799:8
12.Stomil Olsztyn896:8
13.Korona Kielce896:11
14.Zagłębie Sosnowiec878:7
15.GKS Bełchatów*864:10
16.Resovia Rzeszów846:14
17.GKS Jastrzębie714:13
18.Sandecja Nowy Sącz805:21

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź IX kolejki (16/18.10.2020)

Termalica Nieciecza – GKS Jastrzębie (pt 18:00), Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice (pt 18:00), Odra Opole – Radomiak Radom (pt 19:45), GKS Tychy – Chrobry Głogów (pt 20:30), Górnik Łęczna – Widzew Łódź (sb 12:40), Stomil Olsztyn – Arka Gdynia (sb 14:00), Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów (sb 17:00), ŁKS Łódź – Korona Kielce (nd 12:40), Sandecja Nowy Sącz – GKS Bełchatów (nd 14:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XII kolejki (09/10.10.2020)

  • ROW Rybnik – Ruch Chorzów 0:2 (0:1)
  • Miedź Legnica II – Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)
  • Polonia Bytom – Ślęza Wrocław 0:2 (0:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – MKS Kluczbork 4:0 (1:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Goczałkowice 0:2 (0:0)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Zagłębie Lubin II 0:0
  • Polonia Nysa – Warta Gorzów 1:1 (0:1)
  • Stal Brzeg – Polonia-Stal Świdnica 5:1 (3:0)
  • Lechia Zielona Góra – Piast Żmigród 1:1 (1:0)
  • Górnik Zabrze II – pauza

Wynik zaległego meczu XI kolejki (07.10.2020)

  • Polonia-Stal Świdnica – ROW Rybnik 2:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów112629:10
2.Ślęza Wrocław112627:10
3.Polonia Bytom102121:12
4.LKS Goczałkowice111921:16
5.MKS Kluczbork121721:22
6.Stal Brzeg101624:11
7.Zagłębie Lubin II101522:11
8.Rekord Bielsko-Biała111519:14
9.Gwarek Tarnowskie Góry91515:14
10.Lechia Zielona Góra101416:20
11.Górnik Zabrze II91319:15
12.Warta Gorzów121314:27
13.Pniówek Pawłowice101216:18
13.ROW Rybnik111216:18
15.Miedź Legnica II101114:19
16.Foto Higiena Gać111113:21
17.Piast Żmigród12817:28
18.Polonia Nysa10813:29
19.Polonia-Stal Świdnica12717:39

Zapowiedź zaległych meczów II i IV kolejki (14.10.2020)

Ślęza Wrocław – Pniówek Pawłowice (śr 15:00), Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry (śr 15:00), Lechia Zielona Góra – Miedź Legnica II (śr 14:00).

Zapowiedź XIII kolejki (17/18.10.2020)

Górnik Zabrze II – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 12:00), Zagłębie Lubin II – Polonia Bytom (sb 13:00), Warta Gorzów – ROW Rybnik (sb 14:30), Pniówek Pawłowice – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 14:30), LKS Goczałkowice – Miedź Legnica II (sb 14:30), Piast Żmigród – Rekord Bielsko-Biała (sb 14:30), MKS Kluczbork – Polonia Nysa (sb 18:00), Ruch Chorzów – Stal Brzeg (sb 18:00), Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra (nd 14:00), Polonia-Stal Świdnica – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XII kolejki (10/11.10.2020)

  • Unia Książenice – Unia Turza Śląska 1:1 (0:1)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Radziechowy-Wieprz 3:0 (1:0)
  • Tychy II – Decor Bełk 4:2 (2:0)
  • Czaniec – Drzewiarz Jasienica 0:1 (0:1)
  • Iskra Pszczyna – Spójnia Landek 1:4 (0:1)
  • Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:2 (1:1)
  • Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śląski (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 14:00)
  • Orzeł Łękawica – Jedność Przyszowice (mecz przełożony na 21.11.2020, sb 13:00)
  • Rozwój Katowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice112824:12
2.Odra Wodzisław Śląski112429:11
3.Decor Bełk122019:20
4.Spójnia Landek111822:11
5.Czaniec121823:23
6.Kuźnia Ustroń111722:23
7.Tychy II121626:24
8.Drzewiarz Jasienica111615:20
9.Rozwój Katowice111526:19
10.Odra Centrum Wodzisław Śl.111519:22
11.Orzeł Łękawica91417:11
12.Czechowice-Dziedzice111417:16
13.Podbeskidzie B-B II111421:22
14.Unia Turza Śląska101419:20
15.Jedność Przyszowice1098:21
16.Radziechowy-Wieprz11611:25
17.Iskra Pszczyna11613:31

Zapowiedź XIII kolejki (14/18.10.2020)

Rozwój Katowice – Czaniec (śr 16:00), Odra Wodzisław Śląski – Tychy II (sb 15:00), Jedność Przyszowice – Unia Książenice (sb 15:00), Spójnia Landek – Orzeł Łękawica (sb 15:00), Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń (sb 15:00), Radziechowy-Wieprz – Czechowice-Dziedzice (sb 15:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Iskra Pszczyna (sb 15:00), Unia Turza Śląska – Odra Centrum Wodzisław Śląski (nd 15:00), Decor Bełk – pauza.