Piątek, 16 kwietnia 2021

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

Piłkarskie sparingi – wyniki z 05/07.03.2021

07.03.2021 18:05 | 1 komentarz | (ak)

Sporo drużyn naszego regionu zaliczyło kolejne mecze sparingowe. Na wprowadzanie ostatnich korekt zostało niewiele czasu, ponieważ w niższych klasach rozgrywkowych już niebawem usłyszymy pierwszy gwizdek rundy wiosennej. Zapraszamy do lektury.

Piłkarskie sparingi – wyniki z 05/07.03.2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • Odra Wodzisław Śląski – Zagłębie Sosnowiec II 6:4 (4:3)
  • TS Szombierki Bytom – KS Unia Turza Śląska 3:4 (2:2)
  • LKS Unia Książenice – GKS Gwarek Ornontowice 0:4 (0:3)
  • KS Decor Bełk – GKS Pierwszy Chwałowice 5:1 (1:0)
  • LKS Górki Śląskie – Unia Racibórz 0:5 (0:4)
  • KS Płomień Połomia – LKS Drzewiarz Jasienica 1:2 (0:0)
  • LKS Forteca Świerklany – GKS Dąb Gaszowice 3:2 (2:0)
  • LKS Granica Ruptawa – LKS Polonia Łaziska 2:2 (1:0)
  • LKS 1908 Nędza – KS Naprzód Borucin 1:8 (0:4)
  • KS 1905 Krzanowice – LKS Tworków 1:4 (0:2)
  • LKS Odra Nieboczowy – LKS Krzyżanowice 1:5 (0:0)
  • LKS Silesia Lubomia – LKS Gwiazda Skrzyszów 5:5 (2:3)
  • KS Wicher Wilchwy – LKS Zameczek Czernica 3:6 (2:2)
  • KS Rymer Rybnik – LKS Buk Rudy 7:3 (4:1)
  • KS Górnik Radlin – KS Polonia Marklowice 1:4 (0:2)
  • MKS 32 Radziejów-Popielów – LKS Naprzód Czyżowice 3:9 (2:5)
  • MKS Czerwionka – KS Sygnały Gotartowice 3:3 (2:1)
  • LKS Płomień Kobyla – LKS Raszczyce 2:1 (2:0)
  • LKS Czarni Nowa Wieś – KS Szczerbice 5:3 (2:0)
  • LKS 07 Markowice – LKS Zgoda Zawada Książęca 0:2 (0:0)
  • LKS Start Pietrowice Wielkie – KS Kornowac 2:5 (2:2)
  • LKS Studzienna – LKS Jedność Jejkowice 2:5 (1:2)
  • LKS Naprzód 32 Syrynia – KS Przyszłość Rogów 2:4 (0:3)
  • KS Stal Kuźnia Raciborska – GKS Naprzód 23 Rydułtowy 1:6 (0:1)
  • LKS Grzegorzowice – LKS Pawłów 0:4 (0:3)
  • TS Górnik Pszów – LKS Chałupki 3:3 (1:1)
  • KP Kamień – LKS Start Mszana 0:9 (0:5)
  • KS Decor Bełk II – LKS Ruch Stanowice 3:1 (1:0)
  • MKS Żory – KS Polonia Niewiadom 3:6 (0:4)
  • LKS Orzeł Jankowice – GKS Pierwszy Chwałowice II 1:3 (1:0)
  • TKKF Zuch Orzepowice – LKS Orzeł Stanica 3:8 (1:3)
  • TKKF Jedność Grabownia-Golejów – LKS Naprzód Żernica 1:1 (1:1)
  • KS Siódemka Tychy – KS Kleszczów 2:2 (2:1)
  • LKS Borowik Szczejkowice – LKS Strażak Mikołów 3:1 (2:0)
  • KS 27 Gołkowice – LKS Baranowice 3:3 (2:1)
  • LKS Rozwój Bełsznica – LKS Wypoczynek Buków 9:1 (2:1)
  • KS ROW 1964 Rybnik (U20) – KS Pietraszyn 7:3 (6:1)
  • LKS Owsiszcze – LKS Naprzód Czyżowice II 4:0 (2:0)
  • LKS Lyski – LKS Zameczek Czernica II 13:1 (11:1)
  • LKS Zwonowice – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice 6:2 (2:1)
  • LKS Gamów – LKS Ocice Racibórz 0:1 (0:0)
  • KS Czarni Gorzyce II – KS Unia Turza Śląska II 4:2 (2:0)
  • GKS Dąb Gaszowice II – LKS Pstrążna 2:5 (0:1)
  • LKS Naprzód 46 Zawada – KS 25 Kokoszyce 3:3 (0:2)
  • KS Olszynka Olza – LKS Strzelec Rzuchów 1:0 (0:0)
  • KS Szczerbice – LKS Jedność Jejkowice II 1:3 (1:1)
  • KS Płomień Czuchów – LKS Victoria Pilchowice 8:1 (3:0)
  • SKF Rowień – KS Czarni Piasek 4:4 (1:4)
  • LKS Olza Godów – MKS Promyk Golasowice 10:0 (5:0)
  • LKS Dąb Dębieńsko – KS ROW 1964 Rybnik (U17) 2:2 (0:1)
  • LKS Wojnowice – LZS Pogoń Wojnowice 3:1 (2:0)
  • KS 1905 Krzanowice II – GLKS Włókniarz Kietrz II 2:4 (1:0)
  • LKS Bojanów – LKS Owsiszcze II 4:5 (2:3)
  • LKS Ruch Bolesław – LKS Rozumice 6:2 (1:1)
  • LKS Ruda Kozielska – KS MaxBud Wielopole 2:2 (0:1)
  • KS Stal Kuźnia Raciborska II – LKS Rój 2:7 (2:4)
  • GKS Pniówek 74 Pawłowice II – LKS Skrbeńsko 3:0 (1:0)
  • LKS Granica Ruptawa II – UKS Warszowice 3:4 (0:3)
  • LKS Żar Szeroka – KKS Spójnia Zebrzydowice 7:6 (1:2)
  • LKS Zryw Jastrzębie-Bzie – LKS Mizerów 4:3 (1:2)