Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Startują zapisy na 4. Żorski Cross Triathlon

Pływanie, bieganie i jazda na rowerze – swoje umiejętności w tych trzech dyscyplinach będzie można sprawdzić podczas 4. edycji Żorskiego Cross Triathlonu. Ruszyły zapisy do imprezy, która tradycyjnie odbędzie się na terenie kąpieliska „Śmieszek”.

Startują zapisy na 4. Żorski Cross Triathlon

4. Żorski Cross Triathlon odbędzie się w niedzielę, 4 września. Start o godz. 11:00 na kąpielisku „Śmieszek”. Przed zawodnikami dystans 1/8 Ironman, czyli pływanie na dystansie 500 m, jazda rowerem w terenie na trasie liczącej 22 km oraz końcowy bieg do mety o długości 5 km.

Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe w czterech kategoriach – open kobiet i mężczyzn oraz najlepsza mieszkanka i mieszkaniec Żor. Odbiór nagród może nastąpić wyłącznie podczas ceremonii zakończenia zawodów.

Do końca września obowiązuje obniżona opłata startowa, wynosząca 80 zł. Zapisy przyjmowane są przez stronę internetową.

Wszyscy uczestnicy triathlonu otrzymają atrakcyjny pakiet startowy, a w nim m.in. czepek, okolicznościowy gadżet, wodę i posiłek regeneracyjny. Na mecie każdy kto ukończy zawody otrzyma też specjalny, rocznicowy medal pamiątkowy z motywem 750-lecia miasta Żory.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].