Co za mecz! Niestety Jastrzębski przegrał

Jastrzębski Węgiel przegrał w trzecim meczu półfinałowym play-off z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 2:3. Dzięki dzisiejszej wygranej ZAKSA wyszła na prowadzenie w rywalizacji półfinałowej (2:1) toczonej do trzech zwycięstw. W sobotę czwarty mecz.

Pierwszy set nie obfitował w wielkie emocje. Jastrzębski klub od początku narzucił własny styl gry i pewnie wygrał 25:15.

Druga część meczu była o wiele ciekawsza. ZAKSA dość szybko wyszła na prowadzenie, a Jastrzębski Węgiel musiał ją gonić. W końcówce wydawało się, że naszym uda się wyrównać, ale tak się nie stało. Goście wygrali 25 do 21.

Trzeci set i znów emocje. Na początku partii na prowadzenie wyszła ZAKSA, w połowie seta jastrzębianie dogonili rywali i od tego momentu obie drużyny na przemian zdobywały punkty. W końcu Jastrzębski Węgiel odskoczył gościom na kilka punktów, a po chwili wygrał seta 25:20.

W czwartym secie jastrzębianie dali się całkowicie zdominować zawodnikom z Kędzierzyna i przegrali tą partię 25 do 15.

Tie-break, jak to tie-break, był niezwykle zacięty. Żadna z drużyn nie odpuszczała, raz punkt zdobywała ZAKSA, raz Jastrzębski Węgiel. Niestety ZAKSIE udało się odskoczyć jastrzębianom i w ostateczności wygrała 15:13.

W sobotę czwarty mecz półfinałów o godzinie 14:45.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].