Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pewna wygrana GKS-u 1962 z Gołkowicami

W meczu rozegranym w ramach drugiej rundy Pucharu Polski, piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie pokonali KS 27 Gołkowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

Pewna wygrana GKS-u 1962 z Gołkowicami

Druga runda podokręgowego Pucharu Polski zakończyła się dwubramkowym zwycięstwem GKS-u nad beniaminkiem ligi okręgowej KS-em 27 Gołkowice. Wynik meczu mógł być wyższy, ale nie wszystkie szanse na gola zostały wykorzystane przez piłkarzy Grzegorza Łukasika. Najpierw w poprzeczkę trafił Kamil Duda, a w drugiej połowie okazje do zdobycia goli zmarnowali Piotr Pacholski i Patryk Ułasewicz.

KS 27 Gołkowice - GKS 1962 Jastrzębie 0:2 (0:1)
0:1 Tomasz Musioł '42
0:2 Paweł Gryta '75

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Polak (178.37. * .57) 22.08.2013 17:44

Nasi zagrali tak jak kiedyś z nadwiślanem gdy przegraliśmy 0-6 no ale że gołkowice to bardzo słaby zespół to wygraliśmy 2-0...

~Tobiasz (178.37. * .57) 22.08.2013 14:37

Dobrze to było skomentowane po meczu-nasi wygrali najmniejszym nakładem sił.
Gołkowice miały może ze 2 sytuacje na gola no ale ich miało GKS Jastrzębie?
Dziwi mnie tylko to że Gołkowice gdy stracili gola to grali jeszcze bardziej defensywnie niż na początku,bali się zaryzykować czy taka mieli taktykę-stracic jak najmniej goli?:??

~Paweł (195.66. * .136) 22.08.2013 14:16

Gołkowice swoje szanse też miały.

~media (89.73. * .55) 22.08.2013 12:18

W ataku niestety mocno nie poradni, ale widać było, że nasi oszczędzali siły. Racja, najważniejsza jest liga.