Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Obóz przygotowawczy GKS-u Jastrzębie w Busku-Zdroju

W dniach 23-28 stycznia zawodnicy GKS-u Jastrzębie przebywać będą na obozie przygotowawczym w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój w województwie świętokrzyskim.

Obóz przygotowawczy GKS-u Jastrzębie w Busku-Zdroju

W trakcie sześciodniowego pobytu w Busku-Zdroju drużyna korzystać będzie z boiska ze sztuczną nawierzchnią, siłowni, sali fitness oraz odnowy biologicznej.

W trakcie obozu rozegra przynajmniej jeden mecz sparingowy, w którym zmierzy się na jego zakończenie (sobota, 28 stycznia) z trzecioligowym ŁKS-em Łagów.

Możliwe jest rozegranie jeszcze jednego sparingu, jednak na chwilę obecną szczegóły nie zostały jeszcze ustalone.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KotBaronaMunchhausena (46.205. * .155) 19.01.2023 16:50

W Busku-Zdrój miał obóz giekaesowy CH...

~Daroo (5.173. * .28) 19.01.2023 13:34

Obóz przygotowawczy, przepraszam do czego do tej żenady co graja szkoda pieniędzy