Niedziela, 25 lipca 2021

imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

RSS

Awanse i spadki – stan na dzień 21.06.2021

21.06.2021 10:57 | 0 komentarzy | (ak)

Miniony weekend przyniósł kilka ciekawych rezultatów, które jednym dały powody do radości, a innym do smutku. Zespół Czarnych Gorzyce przypieczętował zasłużony awans do IV ligi, natomiast ekipa Jedności Jejkowice potwierdziła swoją gotowość powrotu do okręgówki. Zapraszamy do lektury.

Awanse i spadki – stan na dzień 21.06.2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

  • Udział w barażu o awans do III ligi: Odra Wodzisław Śląski.
  • Spadek do klas okręgowych: Iskra Pszczyna, Radziechowy-Wieprz i Jedność Przyszowice.
  • Spadek do rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej (grupa 3): nikt.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski327999:38
2.Spójnia Landek326679:30
3.Tychy II326187:48
4.Unia Książenice326161:51
5.Decor Bełk325760:43
6.Unia Turza Śląska325774:51
7.Kuźnia Ustroń325051:57
8.Rozwój Katowice324758:45
9.Drzewiarz Jasienica324544:50
10.Czechowice-Dziedzice324250:42
11.Podbeskidzie B-B II324069:62
12.Czaniec323845:68
13.Orzeł Łękawica323542:53
14.Jedność Przyszowice323436:64
15.Radziechowy-Wieprz323035:64
16.Iskra Pszczyna321739:101
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*321829:91

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.


Klasa okręgowa – grupa MISTRZOWSKA (Podokręg Rybnik i Racibórz)

  • Awans do IV ligi: Czarni Gorzyce.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czarni Gorzyce112941:8
2.Forteca Świerklany122231:25
3.Unia Racibórz111920:23
4.Tworków111929:22
5.Krzyżanowice111631:26
6.Granica Ruptawa121022:37
7.Płomień Połomia11713:24
8.Pierwszy Chwałowice11711:33

Klasa okręgowa – grupa SPADKOWA (Podokręg Rybnik i Racibórz)

  • Spadek do raciborskiej A klasy: Dąb Gaszowice.
  • Spadek do rybnickiej A klasy: Czerwionka, Radziejów-Popielów, Polonia Łaziska i Polonia Marklowice.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
9.Naprzód Borucin194067:29
10.Nędza193939:26
11.Zameczek Czernica193738:24
12.Gwiazda Skrzyszów193539:24
13.Silesia Lubomia193234:24
14.Krzanowice193041:35
15.Rymer Rybnik192839:42
16.Polonia Marklowice192532:37
17.Dąb Gaszowice191830:45
18.Polonia Łaziska191524:42
19.Radziejów-Popielów191127:52
20.Czerwionka19822:52

A klasa (Podokręg Racibórz)

  • Awans do klasy okręgowej: Raszczyce.
  • Spadek do raciborskiej B klasy: Kuźnia Raciborska.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce2771112:30
2.Czyżowice2767124:31
3.Nowa Wieś275689:36
4.Rogów274677:47
5.Syrynia274263:60
6.Kobyla274150:48
7.Nieboczowy273965:56
8.Pietrowice Wielkie273747:56
9.Studzienna273746:48
10.Rudy273349:75
11.Zawada Książęca273141:70
12.Kornowac273154:56
13.Pawłów272664:77
14.Chałupki271939:128
15.Brzezie271937:66
16.Kuźnia Raciborska271542:115

A klasa (Podokręg Rybnik)

  • Awans do klasy okręgowej: Jejkowice.
  • Spadek do rybnickiej B klasy: Szczejkowice, Kleszczów, Wilchwy i Niewiadom.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice276698:27
2.Mszana275572:33
3.Rydułtowy275467:32
4.Radlin275159:30
5.Ochojec275180:41
6.Żory274553:51
7.Bełk II274260:54
8.Jankowice274066:69
9.Baranowice283845:51
10.Orzepowice273261:80
11.Boguszowice273171:79
12.Grabownia-Golejów272952:83
13.Niewiadom272862:72
14.Wilchwy272142:80
15.Kleszczów282131:71
16.Szczejkowice271533:99