Niedziela, 1 sierpnia 2021

imieniny: Justyna, Nadii, Piotra

RSS

Awanse i spadki – stan na dzień 31.05.2021 [Aktualizacja]

31.05.2021 12:44 | 0 komentarzy | (ak)

Wyniki ostatnich spotkań zdecydowały o tym, że w porównaniu do poprzedniego tygodnia na miejscach premiowanych awansem i zagrożonych spadkiem nastąpiły kolejne zmiany. Zapraszamy do lektury i dokładnej analizy.

Awanse i spadki – stan na dzień 31.05.2021 [Aktualizacja]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

  • Udział w barażu o awans do III ligi: Odra Wodzisław Śląski.
  • Spadek do klas okręgowych: Iskra Pszczyna, Radziechowy-Wieprz i Orzeł Łękawica.
  • Spadek do rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej (grupa 3): nikt.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski307389:37
2.Spójnia Landek296075:27
3.Unia Książenice305856:44
4.Tychy II305580:47
5.Decor Bełk305458:40
6.Unia Turza Śląska305470:47
7.Kuźnia Ustroń304750:52
8.Drzewiarz Jasienica294440:44
9.Rozwój Katowice304456:43
10.Podbeskidzie B-B II303966:57
11.Czechowice-Dziedzice303845:42
12.Czaniec303844:64
13.Jedność Przyszowice303334:56
14.Orzeł Łękawica303140:52
15.Radziechowy-Wieprz302932:57
16.Iskra Pszczyna301432:96
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*321829:91

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.


Klasa okręgowa – grupa MISTRZOWSKA (Podokręg Rybnik i Racibórz)

  • Awans do IV ligi: Czarni Gorzyce.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czarni Gorzyce71926:3
2.Tworków71318:10
3.Forteca Świerklany71218:15
4.Granica Ruptawa71013:16
5.Krzyżanowice7921:20
6.Unia Racibórz796:18
7.Pierwszy Chwałowice777:19
8.Płomień Połomia725:13

Klasa okręgowa – grupa SPADKOWA (Podokręg Rybnik i Racibórz)

  • Spadek do raciborskiej A klasy: Dąb Gaszowice.
  • Spadek do rybnickiej A klasy: Czerwionka, Radziejów-Popielów, Polonia Łaziska i Polonia Marklowice.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
9.Naprzód Borucin163452:24
10.Nędza163232:22
11.Gwiazda Skrzyszów163133:19
12.Zameczek Czernica162827:19
13.Rymer Rybnik162736:27
14.Krzanowice162635:29
15.Silesia Lubomia162527:21
16.Polonia Marklowice162227:29
17.Polonia Łaziska161419:33
18.Dąb Gaszowice161423:38
19.Radziejów-Popielów16820:44
20.Czerwionka16718:44

A klasa (Podokręg Racibórz)

  • Awans do klasy okręgowej: Raszczyce.
  • Spadek do raciborskiej B klasy: Chałupki.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce2361100:25
2.Czyżowice2358103:23
3.Nowa Wieś234866:32
4.Rogów233866:42
5.Kobyla233744:39
6.Pietrowice Wielkie233336:44
7.Nieboczowy233259:47
8.Syrynia233254:54
9.Zawada Książęca233036:58
10.Studzienna233039:44
11.Rudy233041:58
12.Kornowac232545:48
13.Pawłów232352:63
14.Brzezie231934:54
15.Kuźnia Raciborska231441:93
16.Chałupki231028:120

A klasa (Podokręg Rybnik)

  • Awans do klasy okręgowej: Jejkowice.
  • Spadek do rybnickiej B klasy: Wilchwy, Szczejkowice, Kleszczów i Grabownia-Golejów.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice235786:22
2.Rydułtowy235263:26
3.Mszana234560:27
4.Bełk II234158:47
5.Ochojec234167:35
6.Radlin233946:28
7.Żory233844:44
8.Jankowice233560:63
9.Baranowice233440:40
10.Boguszowice233163:62
11.Orzepowice232751:71
12.Niewiadom232660:62
13.Grabownia-Golejów232243:74
14.Kleszczów231626:59
15.Szczejkowice231329:87
16.Wilchwy231228:77