Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 15/21.05.2015
W sobotni wieczór Energetyk ROW Rybnik będzie gościł Stal Mielec, a już w środę wyjeżdża do Legionowa. Jastrzębie podejmuje zawsze groźny Ruch Zdzieszowice. O przysłowiowe 6 punktów powalczą Unia Racibórz z Iskrą Pszczyna oraz Unia Turza Śląska z Podlesianką Katowice. W okręgówkach szykuje się kilka bardzo ciekawych pojedynków, a wśród nich niedzielne derby Silesii Lubomia z Naprzodem Syrynia. Emocje gwarantowane są również w spotkaniu Borucina z Krzanowicami, bo tym razem stawka jest podwójna. W innych grupach rozgrywkowych każdy kibic znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszamy do lektury terminarza 206 meczów piłkarskich.
II liga
Zapowiedź XXX kolejki (15/16.05.2015)
Znicz Pruszków – Kluczbork (pt 19:00)
Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo (sb 16:00)
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard Szczeciński (sb 17:00)
Nadwiślan Góra – Okocimski Brzesko (sb 17:00)
Raków Częstochowa – Limanovia Limanowa (sb 17:00)
Górnik Wałbrzych – Kotwica Kołobrzeg (sb 17:00)
Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola (sb 17:00)
Energetyk ROW Rybnik – Stal Mielec (sb 19:00)
Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec (sb 20:00)
Zapowiedź XXXI kolejki (20.05.2015)
Raków Częstochowa – Znicz Pruszków (śr 17:00)
Limanovia Limanowa – Rozwój Katowice (śr 17:00)
Okocimski Brzesko – Siarka Tarnobrzeg (śr 17:00)
Puszcza Niepołomice – Górnik Wałbrzych (śr 17:00)
Legionovia Legionowo – Energetyk ROW Rybnik (śr 17:30)
Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra (śr 17:30)
Zagłębie Sosnowiec – Kluczbork (śr 19:00)
Kotwica Kołobrzeg – Wisła Puławy (śr 19:00)
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola (śr 19:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko-śląska
Zapowiedź XXXIII kolejki (16.05.2015)
Grunwald Ruda Śląska – Pniówek Pawłowice (sb 11:00)
Górnik Zabrze II – Odra Opole (sb 15:00)
Jastrzębie – Ruch Zdzieszowice (sb 17:00)
Skalnik Gracze – Szombierki Bytom (sb 17:00)
Małapanew Ozimek – Skra Częstochowa (sb 17:00)
Czaniec – Polonia Łaziska Górne (sb 17:00)
Swornica Czarnowąsy – Ruch Chorzów II (sb 17:00)
Piast Gliwice II – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00)
Górnik Wesoła – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00)
Polonia Bytom – Stal Bielsko-Biała (sb 18:00)
Zapowiedź zaległego meczu XXV kolejki (20.05.2015)
Górnik Wesoła – Górnik Zabrze II (śr 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXIV kolejki (16/17.05.2015)
Radziechowy-Wieprz – Gieksa Katowice II (sb 11:00)
Unia Racibórz – Iskra Pszczyna (sb 17:00)
Bełk – Bojszowy (sb 17:00)
Forteca Świerklany – Gwarek Ornontowice (sb 17:00)
Szczakowianka Jaworzno – Górnik Pszów (sb 17:00)
Drzewiarz Jasienica – Krupiński Suszec (sb 17:00)
Jedność Przyszowice – Czarni-Góral Żywiec (sb 17:00)
Unia Turza Śląska – Podlesianka Katowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXIV kolejki (15/16.05.2015)
Sokół Orzesze – Wyzwolenie Chorzów (pt 18:00)
Nędza – Tempo Paniówki (sb 17:00)
Zuch Orzepowice – Buk Rudy (sb 17:00)
Wawel Wirek – Energetyk ROW Rybnik II (sb 17:00)
Orzeł Mokre – Wilki Wilcza (sb 17:00)
Czarni Pyskowice – Urania Ruda Śląska (sb 17:00)
Rachowice – Zamkowiec Toszek (sb 17:00)
Łabędy – Zabrze-Kończyce (sb 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź XXIV kolejki (16/17.05.2015)
Krzyżanowice – Rymer Rybnik (sb 17:00)
Dąb Gaszowice – Polonia Marklowice (sb 17:00)
Rafako Racibórz – Tworków (sb 17:00)
Granica Ruptawa – Jedność Jejkowice (sb 17:00)
Gwiazda Skrzyszów – Płomień Połomia (sb 17:00)
Przyszłość Rogów – Naprzód Zawada (sb 17:00)
Gołkowice – Naprzód Czyżowice (sb 17:00)
Silesia Lubomia – Naprzód Syrynia (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXIV kolejki (16/17.05.2015)
Kornowac – Owsiszcze (sb 15:00)
Borucin – Krzanowice (sb 17:00)
Pawłów – Cyprzanów (sb 17:00)
Raszczyce – Ocice Racibórz (sb 17:00)
Gorzyce – Nowa Wieś (sb 17:00)
Buków – Studzienna (sb 17:00)
Pietrowice Wielkie – Kuźnia Raciborska (sb 17:00)
Gamów – Czernica (nd 15:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXIV kolejki (16/17.05.2015)
Wilchwy – Mszana (sb 15:00)
Chwałowice – Radziejów-Popielów (sb 17:00)
Boguszowice – Niewiadom (sb 17:00)
Radlin – Ochojec (sb 17:00)
Łaziska – Dębieńsko (sb 17:00)
Rój – Książenice (nd 17:00)
Gotartowice – Rydułtowy (nd 17:00)
Baranowice – Grabownia-Golejów (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXI kolejki (16/17.05.2015)
Krzyżkowice – Zabełków (sb 17:00)
Wojnowice – Bieńkowice (sb 17:00)
Tworków II – Kokoszyce (nd 16:00)
Rzuchów – Chałupki (nd 17:00)
Czyżowice II – Nieboczowy (nd 17:00)
Olza – Płonia Racibórz (nd 17:00)
Rogów II – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXI kolejki (16/17.05.2015)
Babice – Lyski (sb 17:00)
Pstrążna – Górki Śląskie (nd 14:30)
Kobyla – Gaszowice II (nd 15:00)
Markowice – Rudnik (nd 15:00)
Adamowice – Siedliska (nd 15:00)
Brzezie – Ruda Kozielska (nd 16:00)
Zawada Książęca – Grzegorzowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XX kolejki (16/17.05.2015)
Czerwionka – Szeroka (sb 17:00)
Jastrzębie-Bzie – Palowice (nd 17:00)
Krostoszowice – Jankowice (nd 17:00)
Czuchów – Kamień (nd 17:00)
Polaris Żory – Rogoźna (nd 17:00)
Godów – Rowień (nd 17:00)
Szczejkowice – Zwonowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XV kolejki (16/17.05.2015)
Dzimierz – Bełsznica (sb 17:00)
Pietraszyn – Czernica (sb 17:00)
Pawłów II – Bolesław (nd 17:00)
Zawada II – Turza Śląska II (nd 17:00)
Jankowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XX kolejki (16/17.05.2015)
Skrbeńsko – Skrzyszów II (sb 17:00)
Stanowice – Jastrzębie II (sb 17:00)
Chwałęcice – Forteca Świerklany II (nd 17:00)
Kleszczów – Ruptawa II (nd 17:00)
Bełk II – Leszczyny (nd 17:00)
Szczerbice – Gołkowice II (nd 17:00)
Dębieńsko II – Świerklany (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VIII kolejki (16/17.05.2015)
Lubomia – Syrynia (nd 11:00)
Nędza – Pietrowice Wielkie (sb 11:00)
Rafako Racibórz – Rogów (nd 11:00)
Turza Śląska – Krzanowice (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VIII kolejki (17.05.2015)
Zabełków – Kornowac (nd 11:00)
Studzienna – Cyprzanów (nd 11:00)
Zawada – Zawada Książęca (nd 11:00)
Ruda Kozielska – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (17.05.2015)
Olza – Górki Śląskie (nd 10:00)
Chałupki – Rudy (nd 11:00)
Bieńkowice – Nowa Wieś (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (17.05.2015)
Skrzyszów – Czerwionka (nd 11:00)
Grabownia-Golejów – Marklowice (nd 11:00)
Rymer Rybnik – Orzepowice (nd 13:00)
Gołkowice – pauza
Zapowiedź VIII kolejki (21.05.2015)
Orzepowice – Gołkowice (cz 17:00)
Rymer Rybnik – Czerwionka (cz 17:00)
Skrzyszów – Grabownia-Golejów (cz 17:00)
Marklowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (17.05.2015)
Radlin – Ochojec (nd 10:00)
Jejkowice – Wielopole (nd 10:00)
Rogoźna – Wilchwy (nd 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (16/17.05.2015)
Kamień – Jankowice (sb 10:00)
Rój – Baranowice (nd 10:00)
Radziejów-Popielów – Bełk (nd 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź i wynik VII kolejki (17.05.2015)
Rydułtowy – Szczerbice (nd 11:00)
Jastrzębie – Gorzyce (nd 13:00)
Żory – Ikar Racibórz 1:4 (1:2) mecz rozegrany 14.05.2015 r.
Energetyk ROW Rybnik – pauza
Zapowiedź VIII kolejki (21.05.2015)
Rydułtowy – Jastrzębie (cz 17:00)
Szczerbice – Ikar Racibórz (cz 17:00)
Energetyk ROW Rybnik – Gorzyce (cz 17:00)
Żory – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VIII kolejki (17.05.2015)
Pszów – Ocice Racibórz (nd 10:00)
Gamów – Borucin (nd 11:00)
Nieboczowy – Kobyla (nd 11:00)
Kokoszyce – Rafako Racibórz (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VIII kolejki (17.05.2015)
Owsiszcze – Lyski (nd 11:00)
Kuźnia Raciborska – Krzyżkowice (nd 11:00)
Pstrążna – pauza
Brzezie – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (16/17.05.2015)
Ruptawa – Dębieńsko (sb 11:00)
Boguszowice – Rymer Rybnik (nd 11:00)
Połomia – pauza
Forteca Świerklany – pauza
Zapowiedź VIII kolejki (21.05.2015)
Połomia – Ruptawa (cz 17:00)
Forteca Świerklany – Rymer Rybnik (cz 17:00)
Dębieńsko – pauza
Boguszowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (17.05.2015)
Mszana – Polaris Żory (nd 11:00)
Niewiadom – Palowice (nd 11:00)
Czerwionka – Zwonowice (nd 11:00)
Rowień – pauza
Zapowiedź VIII kolejki (21.05.2015)
Palowice – Zwonowice (cz 17:00)
Rowień – Polaris Żory (cz 17:00)
Mszana – Niewiadom (cz 17:00)
Czerwionka – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (15/16.05.2015)
Bełk – Nędza (pt 17:30)
Ikar Racibórz – Syrynia (sb 10:00)
Radlin – Jejkowice (sb 10:00)
Wilchwy – RKP Rybnik (sb 10:00)
Zapowiedź VIII kolejki (20.05.2015)
Jejkowice – Nędza (śr 17:00)
Wilchwy – Syrynia (śr 17:00)
Bełk – RKP Rybnik (śr 17:00)
Ikar Racibórz – Radlin (śr 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VIII kolejki (16.05.2015)
Raszczyce – Adamowice (sb 10:00)
Gorzyce – Turza Śląska (sb 10:00)
Czyżowice – Kuźnia Raciborska (sb 10:00)
Krzanowice – Pietrowice Wielkie (sb 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (16.05.2015)
Zawada – Studzienna (sb 10:00)
Gaszowice – Rudy (sb 10:00)
Górki Śląskie – Zawada Książęca (sb 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (16.05.2015)
Marklowice – Ochojec (sb 10:00)
Gotartowice – Jastrzębie-Bzie (sb 10:00)
Orzepowice – Krostoszowice (sb 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (16.05.2015)
Tworków – Lubomia (sb 10:00)
Czerwionka – Chwałowice (sb 10:00)
Gołkowice – Forteca Świerklany (sb 10:00)
Świerklany – pauza
Zapowiedź VIII kolejki (20.05.2015)
Lubomia – Forteca Świerklany (śr 17:00)
Gołkowice – Chwałowice (śr 17:00)
Świerklany – Tworków (śr 17:00)
Czerwionka – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (16.05.2015)
Leszczyny – Rój (sb 10:00)
Szczerbice – Szczejkowice (sb 10:00)
Moszczenica – Rydułtowy (sb 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (15/16.05.2015)
Świerklany – Kuźnia Raciborska (pt 16:45)
Czyżowice – Unia Racibórz (pt 17:00)
Żory – Radziejów-Popielów (sb 11:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (15.05.2015)
Unia Racibórz – Tworków (pt 17:00)
Pszów – Pawłów (pt 17:00)
Borucin – Krzyżkowice (pt 17:00)
Gorzyce – Kokoszyce (pt 17:00)
Zapowiedź VIII kolejki (19.05.2015)
Gorzyce – Tworków (wt 17:00)
Unia Racibórz – Borucin (wt 17:00)
Krzyżkowice – Pawłów (wt 17:00)
Pszów – Kokoszyce (wt 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (15.05.2015)
Rogów – Gaszowice (pt 17:00)
Gracz Lyski – Nędza (pt 17:00)
Pietrowice Wielkie – Turza Śląska (pt 17:00)
Lubomia – pauza
Zapowiedź VIII kolejki (19.05.2015)
Rogów – Nędza (wt 17:00)
Gracz Lyski – Lubomia (wt 17:00)
Pietrowice Wielkie – Gaszowice (wt 17:00)
Turza Śląska – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (15/17.05.2015)
Markowice – Rudnik (pt 17:00)
Zawada – Krzyżanowice (pt 17:00)
Grzegorzowice – Zabełków (nd 11:30)
Czernica – pauza
Zapowiedź VIII kolejki (19.05.2015)
Zawada – Zabełków (wt 17:00)
Grzegorzowice – Rudnik (wt 17:00)
Markowice – Czernica (wt 17:00)
Krzyżanowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (16.05.2015)
Książenice – Chuchów (sb 11:30)
Ruptawa – Skrzyszów (sb 11:30)
Wilchwy – Rymer Rybnik (sb 13:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (16.05.2015)
Baranowice – Dębieńsko (sb 10:00)
Jejkowice – Szeroka (sb 11:30)
Jankowice – Czerwionka (sb 11:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (16.05.2015)
Unia Racibórz – Gracz Lyski (sb 10:00)
Rydułtowy – Świerklany (sb 11:30)
Ikar Racibórz – RKP Rybnik (sb 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki młodsze – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź i wyniki VI kolejki (16.05.2015)
Ochojec – Bełk (sb 11:30)
Rój – Żory 2:2 (0:2) mecz rozegrany 13.05.2015 r.
Rymer Rybnik – Forteca Świerklany 3:7 (0:3) mecz rozegrany 14.05.2015 r.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki młodsze – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (16.05.2015)
RKP Rybnik – Mszana (sb 9:00)
Jedłownik – Gołkowice (sb 11:30)
Jastrzębie-Bzie – Boguszowice (sb 11:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(ak)
Bardzo ciekawy mecz szykuje sie w rzuchowie :D podobno podwyższkonego ryzka ale ciekawe czy wieśniaki z chałupek przyjada tymi 2 autokarami :D
rogów zawada 4;0 kompromitacja zawady gdzie ta druzyna z przed miwsiaca
zoden
Derbowy mecz Borucina z Krzanowicami !! Kto będzie samodzielnym liderem? :D