Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Rozgrywki piłkarskie sezonu 2023/2024 dobiegają końca. Na placu gry zostały już tylko nieliczne zespoły. Teraz nastąpi czas regeneracji i zasłużonego wypoczynku przed kolejną batalią o mistrzowskie punkty. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Prawie wszystkie drużyny młodzieżowe zakończyły już zmagania piłkarskie sezonu 2023/2024. Najlepsze zespoły nieco wcześniej zapewniły sobie triumfy, a pozostałe dopiero na finiszu cieszą się z osiągniętych sukcesów. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 14/16.06.2024 

Bieżący sezon piłkarski dobiega końca. W najbliższy weekend na boiska wybiegną jeszcze zespoły raciborskiej i rybnickiej: okręgówki, A, B i C klasy oraz ekipy walczące w barażach. Ponadto w kilku grupach zmierzą się drużyny młodzieżowe....

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Kończą się powoli rozgrywki bieżącego sezonu. W kolejnej porcji „spotkań o wszystko” bardzo dużo niewiadomych zostało już wyjaśnionych, choć kilka zespołów wciąż jeszcze walczy o miejsca premiowane awansem lub też broni się przed...

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Sporo drużyn młodzieżowych zakończyło już rozgrywki piłkarskie bieżącego sezonu. Najlepsze zespoły nieco wcześniej zapewniły sobie triumfy w swoich grupach, a inne dopiero po ostatnim gwizdku będą mogły cieszyć się z osiągniętych...

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 06/09.06.2024 

Sympatyków futbolu czeka niezwykle ciekawy weekend, który gwarantują emocje kończącego się sezonu. Bieżące rozgrywki są już prawie na finiszu, więc stawka najciekawszych pojedynków jest bardzo wysoka. Sprawdź dokładny terminarz 94 najbliższych...

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Rozgrywki rundy wiosennej wkroczyły na bardzo ciekawy etap, w którym rozstrzygają się losy awansów i spadków. Co prawda do ostatniego gwizdka zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto na bieżąco śledzić rywalizację o każdy mistrzowski...

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Drużyny młodzieżowe w szybkim tempie dotarły do fazy kluczowych rozstrzygnięć. Poziom wielu spotkań jest wysoki, dlatego w kilku grupach walka o mistrzowskie triumfy będzie zapewne trwała do ostatniego gwizdka. Zapraszamy do lektury.

Finisz sezonu – wyniki z 29/30.05.2024 

Finisz bieżącego sezonu piłkarskiego jest niezwykle ciekawy i pełen emocji. W środę i czwartek rozegrano 42 kolejne mecze, które w kilku przypadkach rozstrzygnęły kwestie awansów i spadków. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 29.05/02.06.2024 

Sympatycy futbolu mają powody do radości, bowiem na przestrzeni kilku najbliższych dni będą świadkami kolejnego maratonu piłkarskiego. Od środy do niedzieli odbędą się mecze, których stawką są niezwykle ważne punkty. Sprawdź dokładny...

GKS Jastrzębie rozpocznie przy Harcerskiej z Hutnikiem 

Przedstawiono terminarz spotkań w sezonie 2024/2025. Pierwszy mecz GKS rozegra w trzeci weekend lipca przy Harcerskiej z Hutnikiem Kraków, a na pierwszy mecz wyjazdowy uda się tydzień później do Elbląga. 

GKS Jastrzębie wraca do treningów 

W środę, 19 czerwca, GKS Jastrzębie rozpocznie przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2024/25 II ligi.

JKH GKS Jastrzębie z licencją na występy w Tauron Hokej Lidze 

JKH GKS Jastrzębie otrzymał licencję na występy w Tauron Hokej Lidze w sezonie 2024/25.

Timothée Carle nowym przyjmującym Jastrzębskiego Węgla 

Nowym zawodnikiem JW został 29-letni przyjmujący reprezentacji Francji Timothée Carle.

Słowacki napastnik dołączył do JKH GKS Jastrzębie 

Kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2024/25 będzie reprezentował barwy JKH GKS Jastrzębie jest słowacki napastnik Samuel Petráš.

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Rozgrywki piłkarskie sezonu 2023/2024 dobiegają końca. Na placu gry zostały już tylko nieliczne zespoły. Teraz nastąpi czas regeneracji i zasłużonego wypoczynku przed kolejną batalią o mistrzowskie punkty. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Prawie wszystkie drużyny młodzieżowe zakończyły już zmagania piłkarskie sezonu 2023/2024. Najlepsze zespoły nieco wcześniej zapewniły sobie triumfy, a pozostałe dopiero na finiszu cieszą się z osiągniętych sukcesów. Zapraszamy do lektury.

Hannu Kuru zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie 

Fińska kolonia w JKH GKS Jastrzębie rozrosła się do trzech zawodników. Do Taneli Ronkainena oraz Aleksi Makeli dołączył 31-letni Hannu Kuru - znakomity napastnik rodem spod Turku, mający na swoim koncie prawie dwieście spotkań w słynnej Liidze oraz drugie tyle na jej zapleczu, jak również trzy udane sezony w ekstraklasie Słowacji.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 14/16.06.2024 

Bieżący sezon piłkarski dobiega końca. W najbliższy weekend na boiska wybiegną jeszcze zespoły raciborskiej i rybnickiej: okręgówki, A, B i C klasy oraz ekipy walczące w barażach. Ponadto w kilku grupach zmierzą się drużyny młodzieżowe. Zapraszamy do lektury.

Arkadiusz Żakieta atakującym Jastrzębskiego Węgla 

Jastrzębski Węgiel związał się kontraktem z 32-letnim atakującym Arkadiuszem Żakietą.

Jordan Zaleszczyk środkowym Jastrzębskiego Węgla 

Jastrzębski Węgiel związał się kontraktem z 22-letnim środkowym bloku, Jordanem Zaleszczykiem.

Powstanie jastrzębska Strefa Kibica na Euro 2024 w piłce nożnej 

Już niebawem zaczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024, a dla fanów z Jastrzębia-Zdroju jest dobra wiadomość – powstaje Jastrzębska Strefa Kibica. To miejsce, gdzie wszyscy kibice mogą razem dopingować naszą reprezentację.

Jakub Jurczyk w pierwszym zespole Jastrzębskiego Węgla 

Jastrzębski Węgiel podpisał kontrakt z 18-letnim libero z Akademii Talentów, Jakubem Jurczykiem.

Jastrzębski Węgiel błyszczał na Gali PLS 

Wyjątkowy sezon ligowy 2023/2024 podsumowała uroczysta Gala Polskiej Ligi Siatkówki. Wybrano najlepszych z najlepszych – Polska Liga Siatkówki przyznała prestiżowe Diamenty PLS, a kibice poznali najlepszą siatkarkę i siatkarza sezonu PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi.

Bartosz Boruń odchodzi z GKS-u Jastrzębie 

Bartosz Boruń nie będzie w przyszłym sezonie reprezentował barw GKS-u Jastrzębie.  

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Kończą się powoli rozgrywki bieżącego sezonu. W kolejnej porcji „spotkań o wszystko” bardzo dużo niewiadomych zostało już wyjaśnionych, choć kilka zespołów wciąż jeszcze walczy o miejsca premiowane awansem lub też broni się przed degradacją. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Sporo drużyn młodzieżowych zakończyło już rozgrywki piłkarskie bieżącego sezonu. Najlepsze zespoły nieco wcześniej zapewniły sobie triumfy w swoich grupach, a inne dopiero po ostatnim gwizdku będą mogły cieszyć się z osiągniętych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

Zobacz więcej