Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Adrian Kopacz wrócił do GKS-u Jastrzębie 

W nadchodzącym sezonie „Adi” będzie grającym asystentem trenera Mateusza Galikowskiego w drużynie rezerw GKS-u Jastrzębie, występującej w Klasie Okręgowej.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 12/17.08.2022 [Aktualizacja] 

Rozgrywki nowego sezonu nabierają właściwego rytmu. Po wakacyjnej przerwie na lokalne boiska wracają piłkarze IV ligi, okręgówki, A klasy oraz raciborskiej B klasy. Ponadto w środku przyszłego tygodnia odbędą się jeszcze mecze pucharowe na szczeblu Podokręgu Rybnik. Sprawdź dokładny terminarz 75 najbliższych spotkań.

Skład Jastrzębskiego Węgla na Letnią Ligę na piasku 

W dniach 11-14 sierpnia drużyna weźmie udział w III edycji Letniej Grand Prix PLS na piasku.

Bezbramkowy remis GKS-u Jastrzębie 

W meczu 5. kolejki eWinner 2. Ligi GKS Jastrzębie bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg i dopisał do swojego konta jeden punkt.

Jastrzębski Węgiel rozpoczął przygotowania do nowego sezonu 

Po ponad dwunastu tygodniach przerwy wicemistrzowie Polski spotkali się na pierwszym treningu wprowadzającym w okres przygotowawczy do sezonu 2022-2023.

Marcelo Mendez trenerem Jastrzębskiego Węgla 

Nowym szkoleniowcem Jastrzębskiego Węgla został Marcelo Mendez. Umowa z argentyńskim trenerem będzie obowiązywać na sezon 2022/2023.

GKS Jastrzębie ma nowego prezesa 

Z dniem 2 sierpnia 2022 roku, Rada Nadzorcza Klubu Sportowego GKS Jastrzębie S.A. powołała na stanowisko Prezesa Zarządu Pana Adriana Brachaczek, który od 6 czerwca 2022 roku był pełniącym obowiązki Prezesa Zarządu Klubu Sportowego GKS Jastrzębie S.A.

JKH GKS Jastrzębie zorganizuje Piknik z Hokejem 

W piątek 12 sierpnia odbędzie się druga edycja Pikniku z Hokejem. W planie imprezy, którą klub współorganizuje z Kopalnią Wiedzy JSW, jest ogrom atrakcji.

Mały Jastrząbek i Jastrzębska Dziesiątka - ruszyły zapisy  

17 września, tuż przed Biegiem Ulicznym "Jastrzębska Dziesiątka", tradycyjnie odbędą się biegi Małego Jastrząbka. Ruszyły zapisy.

JKH GKS Jastrzębie zaktualizował terminarz sparingów 

Ta informacja zapewne ucieszy kibiców JKH GKS Jastrzębie. Nastąpiła kolejna ("powrotna") zmiana w terminarzu sparingów zespołu i w związku z nią podopieczni Roberta Kalabera rozpoczną sierpień meczem na Jastorze.

Młody bramkarz opuścił GKS Jastrzębie 

Mikołaj Reclaf po 1,5 roku odchodzi z GKS-u Jastrzębie. Umowa z 18-letnim bramkarzem została dziś rozwiązana za porozumieniem stron.

Bezbramkowy remis GKS-u Jastrzębie 

W meczu 3. kolejki eWinner 2. Ligi GKS Jastrzębie bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Hutnikiem Kraków.

GKS Jastrzębie poznał rywala w Pucharze Polski 

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. 

GKS Jastrzębie w 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski 

W meczu rundy wstępnej Fortuna Pucharu Polski GKS Jastrzębie pokonał przy Harcerskiej Sokół Ostróda 4:1 i melduje się w 1/32 finału. Gole dla GKS-u zdobywali Bartosz Boruń, Przemysław Lech, Daniel Szymczak i Daniel Stanclik.

GKS Jastrzębie rozpocznie rywalizację w Fortuna Pucharze Polski 

Rywalem GKS-u Jastrzębie w rundzie wstępnej tych rozgrywek będzie trzecioligowy Sokół Ostróda.

Zawodnicy Jastrzębskiego Węgla z medalami Ligi Narodów 

W niedzielę we włoskiej Bolonii zakończył się turniej finałowy Ligi Narodów. W zawodach triumfowali Francuzi przed Amerykanami. Polacy zakończyli zmagania na trzecim miejscu. Tym samym Jastrzębski Węgiel może pochwalić się pięcioma medalistami tej imprezy – trzema złotymi i dwoma brązowymi.  

JKH GKS Jastrzębie poznał terminarz ekstraligi 

Ukazał się terminarz ekstraligi w sezonie 2022/23. Ostatecznie do rozgrywek przystąpi dziewięć zespołów, a to oznacza, że w fazie zasadniczej czeka zespoły pięć rund spotkań.

Zobacz więcej