Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 21 i 22 czerwca
Sezon 2013/2014 przechodzi powoli do piłkarskiego lamusa. W najbliższy weekend ostatni gwizdek zabrzmi podczas 53 spotkań. Szlagierowo zapowiadają się pojedynki w Tworkowie i Radziejowie, gdzie wyłonione zostaną ekipy awansujące do okręgówki z drugiego miejsca raciborskiej i rybnickiej A klasy. Zapraszamy do lektury!
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXX kolejki (21.06.2014)
Tworków – Borucin (sb 17:00)
Rudy – Nowa Wieś (sb 17:00)
Buków – Pietrowice Wielkie (sb 17:00)
Krzanowice – Ocice Racibórz (sb 17:00)
Gamów – Kornowac (sb 17:00)
Krzyżkowice – Cyprzanów (sb 17:00)
Pawłów – Kuźnia Raciborska (sb 17:00)
Owsiszcze – Gorzyce (sb 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXX kolejki (22.06.2014)
Szczejkowice – Mszana (nd 13:00)
Dębieńsko – Żory (nd 17:00)
Boguszowice – Godów (nd 17:00)
Radziejów-Popielów – Orzepowice (nd 17:00)
Książenice – Ochojec (nd 17:00)
Rój – Gotartowice (nd 17:00)
Grabownia-Golejów – Jankowice (nd 17:00)
Chwałowice – Baranowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXX kolejki (22.06.2014)
Kobyla – Rogów II (nd 17:00)
Markowice – Ruda Kozielska (nd 17:00)
Płonia Racibórz – Siedliska (nd 17:00)
Zabełków – Górki Śląskie (nd 17:00)
Lyski – Bieńkowice (nd 17:00)
Samborowice – Chałupki (nd 17:00)
Czernica – Brzezie (nd 17:00)
Gaszowice II – Raszczyce (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXVI kolejki (22.06.2014)
Czerwionka – Jastrzębie-Bzie (nd 17:00)
Skrbeńsko – Szeroka (nd 17:00)
Stanowice – Niewiadom (nd 17:00)
Rogoźna – Palowice (nd 17:00)
Czuchów – Rowień (nd 17:00)
Kamień – Wilchwy (nd 17:00)
Polaris Żory – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXIV kolejki (22.06.2014)
Krostoszowice – Zwonowice (nd 17:00)
Szczerbice – Skrzyszów II (nd 17:00)
Leszczyny – Chwałowice II (nd 17:00)
Kleszczów – Bełk II (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (22.06.2014)
Wilchwy – Skrzyszów (nd 10:00)
Rydułtowy – Jejkowice 5:1 (3:1) mecz został rozegrany 11.06.2014 r.
Czuchów – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (21.06.2014)
Rymer Rybnik – Żory (sb 10:00)
Jedłownik – Wielopole 3:0 (2:0) mecz został rozegrany 18.06.2014 r.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C5 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (22.06.2014)
Połomia – Książenice (nd 10:00)
Radziejów-Popielów – Bełk (nd 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XX kolejki (21.06.2014)
Czerwionka – Ruptawa (sb 10:00)
Wodzisław Śląski – Żory (sb 12:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A2 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XX kolejki (21.06.2014)
RKP Rybnik – Forteca Świerklany (sb 10:00)
Rydułtowy – Rymer Rybnik (sb 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 2000 i młodsi” (Podokręg Racibórz i Rybnik)
Zapowiedź meczu barażowego o awans do Śląskiej Ligi Trampkarzy (21.06.2014)
Unia Racibórz – Żory (sb 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIV kolejki (21.06.2014)
Forteca Świerklany – Baranowice (sb 10:00)
Czerwionka II – Krostoszowice (sb 11:30)
Rój – Gołkowice (sb 12:30)
Leszczyny – Ikar Racibórz (sb 13:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIV kolejki (20/21.06.2014)
Unia Racibórz – Żory (pt 18:00)
RKP Rybnik – Wodzisław Śląski (sb 11:30)
Jastrzębie – Rymer Rybnik 7:2 (3:1) mecz został rozegrany 18.06.2014 r.
Dębieńsko – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIV kolejki (21.06.2014)
Świerklany – Radziejów-Popielów (sb 10:00)
Skrzyszów – Wilchwy (sb 11:30)
Jejkowice – Książenice (sb 11:30)
Ochojec – Moszczenica (sb 11:30)