Piłkarska sobota – wyniki z 9 sierpnia
Rozgrywki sezonu 2014/2015 nabierają tempa. Inauguracje pojedynki w kilku grupach zakończyły się niespodziankami. Sympatycy futbolu otrzymali od piłkarzy sporą dawkę emocji. Zapraszamy do lektury wyników 2, 3 i 4 ligi, okręgówek oraz A, B i C klasy.
II liga
Wyniki i zapowiedź II kolejki (08/10.08.2014)
Rozwój Katowice – Energetyk ROW Rybnik 2:2 (2:0)
Raków Częstochowa – Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
Nadwiślan Góra – Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:1)
Legionovia Legionowo – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)
Okocimski Brzesko – Kluczbork 0:2 (0:1)
Znicz Pruszków – Puszcza Niepołomice 1:2 (0:1)
Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy 4:0 (2:0)
Stal Mielec – Kotwica Kołobrzeg 1:0 (1:0)
Limanovia Limanowa – Górnik Wałbrzych (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko- śląska
Wyniki i zapowiedź IV kolejki (09/10.08.2014)
Grunwald Ruda Śląska – Jastrzębie-Zdrój 4:1 (2:1)
Pniówek Pawłowice – Polonia Łaziska Górne 0:3 (0:0)
Skra Częstochowa – Ruch Zdzieszowice 0:1 (0:1)
Stal Bielsko-Biała – Czaniec 2:1 (1:0)
Małapanew Ozimek – Górnik Wesoła 0:3 (0:2)
Skalnik Gracze – Swornica Czarnowąsy 1:1 (0:1)
Górnik Zabrze II – Piast Gliwice II 2:0 (1:0)
Odra Opole – Ruch Chorzów II 4:1 (3:0)
Szombierki Bytom – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1 (1:0)
Polonia Bytom – Rekord Bielsko-Biała (nd 18:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź I kolejki (09/10.08.2014)
Bełk – Unia Racibórz 5:1 (3:0)
Gieksa Katowice II – Górnik Pszów 4:2 (2:1)
Radziechowy-Wieprz – Forteca Świerklany 1:4 (1:2)
Bojszowy – Krupiński Suszec 0:2 (0:2)
Czarni-Góral Żywiec – Gwarek Ornontowice 2:1 (1:1)
Podlesianka Katowice – Iskra Pszczyna 0:2 (0:1)
Drzewiarz Jasienica – Jedność Przyszowice 4:0 (2:0)
Unia Turza Śląska – Szczakowianka Jaworzno (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź I kolejki (09/10.08.2014)
Energetyk ROW Rybnik II – Zabrze-Kończyce 2:1 (0:1)
Wawel Wirek – Nędza 1:1 (0:1)
Sokół Orzesze – Zuch Orzepowice 0:3 (0:1)
Zamkowiec Toszek – Urania Ruda Śląska 0:0
Wilki Wilcza – Wyzwolenie Chorzów 4:1 (2:0)
Buk Rudy – Tempo Paniówki (nd 15:30)
Orzeł Mokre – Czarni Pyskowice (nd 16:00)
Rachowice – Łabędy (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź I kolejki (09/10.08.2014)
Dąb Gaszowice – Krzyżanowice 4:1 (0:0)
Tworków – Naprzód Czyżowice 2:2 (1:1)
Granica Ruptawa – Gołkowice 3:1 (1:0)
Rafako Racibórz – Silesia Lubomia 1:1 (1:1)
Gwiazda Skrzyszów – Przyszłość Rogów 0:0
Polonia Marklowice – Naprzód Syrynia 3:2 (0:0)
Jedność Jejkowice – Płomień Połomia 1:2 (0:1)
Naprzód Zawada – Rymer Rybnik (nd 17:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź I kolejki (09/10.08.2014)
Gorzyce – Borucin 2:3 (1:2)
Raszczyce – Buków 5:1 (3:0)
Cyprzanów – Studzienna 5:2 (1:2)
Ocice Racibórz – Krzanowice 0:4 (0:2)
Gamów – Pietrowice Wielkie (nd 15:30)
Kornowac – Pawłów (nd 16:00)
Czernica – Owsiszcze (nd 17:00)
Nowa Wieś – Kuźnia Raciborska (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź I kolejki (09/10.08.2014)
Radlin – Chwałowice 2:1 (1:0)
Grabownia-Golejów – Niewiadom 2:1 (1:1)
Radziejów-Popielów – Mszana 4:1 (2:0)
Baranowice – Gotartowice (nd 17:00)
Rój – Wilchwy (nd 17:00)
Książenice – Rydułtowy (nd 17:00)
Dębieńsko – Ochojec (nd 17:00)
Łaziska – Boguszowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź I kolejki (09/10.08.2014)
Czerwionka – Godów 1:0 (0:0)
Jankowice – Rowień 1:3 (0:1)
Krostoszowice – Polaris Żory (nd 17:00)
Czuchów – Jastrzębie-Bzie (nd 17:00)
Palowice – Szczejkowice (nd 17:00)
Szeroka – Zwonowice (nd 17:00)
Kamień – Rogoźna (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź I kolejki (09/10.08.2014)
Leszczyny – Kleszczów 0:5 (0:3)
Świerklany II – Gołkowice II 3:3 (3:1)
Stanowice – Bełk II (nd 17:00)
Skrbeńsko – Szczerbice (nd 17:00)
Skrzyszów II – Ruptawa II (nd 17:00)
Jastrzębie-Zdrój II – Dębieńsko II (nd 17:00)
Chwałęcice – WSP Wodzisław Śląski (mecz został przełożony na inny termin)