TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Czerpanie radości z gry w piłkę nożną powinno być priorytetem dla najmłodszych piłkarzy. Podczas każdego weekendu na lokalnych boiskach rywalizuje bardzo dużo dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Zapraszamy do lektury bieżących wyników, aktualnych tabel i zapowiedzi kolejnych spotkań.
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VI kolejki (20/21.09.2014)
- Bełk – Unia Racibórz 1:6 (1:3)
- Rybnik – Wodzisław Śląski 1:17 (0:8)
- Ikar Racibórz – Jedność Jejkowice 2:3 (2:1)
- Wilchwy – Żory 5:2 (3:0)
Wyniki V kolejki (16.09.2014)
- Żory – Rybnik 2:8 (0:3)
- Bełk – Ikar Racibórz 1:3 (0:1)
- Unia Racibórz – Wilchwy 4:2 (2:1)
- Wodzisław Śląski – Jejkowice 11:0 (6:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 6 | 18 | 54:4 |
2. | Unia Racibórz | 6 | 15 | 32:17 |
3. | Ikar Racibórz | 6 | 12 | 29:15 |
4. | Jejkowice | 6 | 12 | 33:21 |
5. | Wilchwy | 6 | 9 | 20:18 |
6. | Rybnik | 6 | 6 | 19:31 |
7. | Bełk | 6 | 0 | 6:38 |
8. | Żory | 6 | 0 | 5:54 |
Zapowiedź VII kolejki (27.09.2014)
Unia Racibórz – Ikar Racibórz (sb 10:00), Żory – Bełk (sb 10:00), Jejkowice – Rybnik (sb 10:00), Wodzisław Śląski – Wilchwy (sb 10:00).
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (20.09.2014)
- Adamowice – Rudy 8:0 (4:0)
- Górki Śląskie – Raszczyce 0:5 (0:1)
- Kuźnia Raciborska – Nędza 3:10 (1:2)
- Zawada Książęca – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 6 | 13 | 52:8 |
2. | Kuźnia Raciborska | 5 | 12 | 32:12 |
3. | Adamowice | 5 | 10 | 21:4 |
4. | Raszczyce | 5 | 10 | 25:11 |
5. | Rudy | 5 | 4 | 15:33 |
6. | Zawada Książęca | 5 | 3 | 6:46 |
7. | Górki Śląskie | 5 | 0 | 1:38 |
Zapowiedź VII kolejki (23.09.2014)
Rudy – Górki Śląskie (wt 17:00), Zawada Książęca – Adamowice (wt 17:00), Raszczyce – Kuźnia Raciborska (wt 17:00), Nędza – pauza.
Zapowiedź VIII kolejki (27.09.2014)
Zawada Książęca – Górki Śląskie (sb 10:00), Rudy – Kuźnia Raciborska (sb 10:00), Raszczyce – Nędza (sb 10:00), Adamowice – pauza.
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (20.09.2014)
- Gorzyce – Gaszowice 3:1 (2:1)
- Czyżowice – Pstrążna 15:0 (7:0)
- Kokoszyce – Turza Śląska 0:3 (wo) drużyna gospodarzy nie stawiła się na mecz
- Pszów – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice | 5 | 15 | 63:5 |
2. | Pszów | 5 | 13 | 32:3 |
3. | Turza Śląska | 6 | 13 | 18:19 |
4. | Gorzyce | 5 | 6 | 15:20 |
5. | Gaszowice | 5 | 3 | 16:23 |
6. | Pstrążna | 5 | 3 | 7:43 |
7. | Kokoszyce | 5 | 0 | 9:47 |
Zapowiedź VII kolejki (23.09.2014)
Gaszowice – Kokoszyce (wt 17:00), Pstrążna – Gorzyce (wt 17:00), Pszów – Czyżowice (wt 17:00), Turza Śląska – pauza.
Zapowiedź VIII kolejki (25/27.09.2014)
Pszów – Gorzyce (cz 16:00), Pstrążna – Kokoszyce (sb 10:00), Gaszowice – Turza Śląska (sb 10:00), Czyżowice – pauza.
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (16/20.09.2014)
- Studzienna – Lubomia 4:3 (1:2)
- Tworków – Syrynia 6:1 (3:0)
- Krzanowice – Zawada 3:2 (1:1)
- Pietrowice Wielkie – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 5 | 15 | 32:7 |
2. | Tworków | 5 | 12 | 22:5 |
3. | Krzanowice | 5 | 10 | 11:16 |
4. | Lubomia | 5 | 6 | 23:15 |
5. | Studzienna | 5 | 6 | 9:18 |
6. | Syrynia | 5 | 4 | 10:16 |
7. | Zawada | 6 | 0 | 9:39 |
Zapowiedź VII kolejki (23.09.2014)
Lubomia – Krzanowice (wt 17:00), Syrynia – Studzienna (wt 17:00), Pietrowice Wielkie – Tworków (wt 17:00), Zawada – pauza.
Zapowiedź VIII kolejki (27.09.2014)
Pietrowice Wielkie – Studzienna (sb 10:00), Syrynia – Krzanowice (sb 10:00), Lubomia – Zawada (sb 10:00), Tworków – pauza.
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki IV kolejki (20/21.09.2014)
- Orzepowice – Rydułtowy 5:2 (3:1)
- Krostoszowice – Gotartowice 2:3 (2:1)
- Jastrzębie-Bzie – Radlin 2:2 (2:1)
- Ochojec – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 4 | 8 | 26:4 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 3 | 7 | 20:6 |
3. | Gotartowice | 3 | 6 | 10:7 |
4. | Ochojec | 3 | 4 | 6:14 |
5. | Orzepowice | 2 | 3 | 8:10 |
6. | Krostoszowice | 2 | 0 | 3:9 |
7. | Rydułtowy | 3 | 0 | 3:26 |
Zapowiedź V kolejki (23.09.2014)
Gotartowice – Jastrzębie-Bzie (wt 16:00), Radlin – Orzepowice (wt 16:00), Rydułtowy – Ochojec (wt 16:00), Krostoszowice – pauza.
Zapowiedź VI kolejki (27.09.2014)
Krostoszowice – Rydułtowy (sb 10:00), Radlin – Gotartowice (sb 10:00), Orzepowice – Ochojec (sb 10:00), Jastrzębie-Bzie – pauza.
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (20.09.2014)
- Czerwionka – Chwałowice 1:2 (1:1)
- Forteca Świerklany – Moszczenica 17:0 (5:0)
- Wodzisław Śląski – Gołkowice 8:0 (8:0) mecz zakończony w 18 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
- Jastrzębie – pauza
Wyniki V kolejki (16.09.2014)
- Chwałowice – Wodzisław Śląski 0:6 (0:2)
- Gołkowice – Forteca Świerklany 1:3 (1:1)
- Moszczenica – Jastrzębie 0:22 (0:12)
- Czerwionka – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 5 | 15 | 26:2 |
2. | Jastrzębie | 5 | 12 | 49:9 |
3. | Chwałowice | 6 | 10 | 18:10 |
4. | Forteca Świerklany | 5 | 8 | 21:5 |
5. | Czerwionka | 5 | 4 | 12:18 |
6. | Gołkowice | 5 | 3 | 5:29 |
7. | Moszczenica | 5 | 0 | 0:58 |
Zapowiedź VII kolejki (27.09.2014)
Gołkowice – Czerwionka (sb 10:00), Jastrzębie – Forteca Świerklany (sb 10:00), Moszczenica – Wodzisław Śląski (sb 14:00), Chwałowice – pauza.
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki IV kolejki (20.09.2014)
- Szczejkowice – Rój 0:3 (0:3)
- Szczerbice – Świerklany 1:8 (1:1)
- Leszczyny – pauza
Wyniki III kolejki (16/17.09.2014)
- Leszczyny – Szczerbice 8:2 (2:1)
- Świerklany – Rój 15:1 (6:1)
- Szczejkowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Świerklany | 4 | 12 | 50:4 |
2. | Rój | 3 | 6 | 9:18 |
3. | Szczerbice | 3 | 3 | 14:16 |
4. | Leszczyny | 3 | 3 | 13:16 |
5. | Szczejkowice | 3 | 0 | 0:32 |
Zapowiedź V kolejki (27.09.2014)
Leszczyny – Szczejkowice (sb 10:00), Rój – Szczerbice (sb 10:00), Świerklany – pauza.
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IV kolejki (20/21.09.2014)
- RKP Rybnik – Żory 1:0 (0:0)
- Jastrzębie – Wodzisław Śląski 2:2 (2:0)
- Świerklany – Unia Racibórz 2:0 (0:0)
- Rymer Rybnik – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 3 | 9 | 6:1 |
2. | Wodzisław Śląski | 3 | 7 | 21:3 |
3. | Jastrzębie | 4 | 7 | 11:8 |
4. | Żory | 4 | 6 | 6:6 |
5. | Świerklany | 3 | 3 | 2:3 |
6. | Unia Racibórz | 4 | 3 | 5:7 |
7. | Rymer Rybnik | 3 | 0 | 0:23 |
Zapowiedź V kolejki (23.09.2014)
Rymer Rybnik – Jastrzębie (wt 16:30), Unia Racibórz – RKP Rybnik (wt 16:30), Wodzisław Śląski – Świerklany (wt 16:30), Żory – pauza.
Zapowiedź VI kolejki (27.09.2014)
RKP Rybnik – Wodzisław Śląski (sb 11:30), Żory – Unia Racibórz (sb 11:30), Świerklany – Rymer Rybnik (sb 16:00), Jastrzębie – pauza.
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (19.09.2014)
- Pszów – Zawada 4:0 (1:0)
- Gaszowice – Gracz Lyski 0:5 (0:1)
- Lubomia – Kokoszyce 0:10 (0:8)
- Krzyżkowice – pauza
Wyniki V kolejki (16.09.2014)
- Gaszowice – Lubomia 5:4 (2:3)
- Gracz Lyski – Pszów 2:2 (0:1)
- Zawada – Krzyżkowice 1:2 (0:1)
- Kokoszyce – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kokoszyce | 5 | 15 | 31:3 |
2. | Pszów | 6 | 13 | 21:8 |
3. | Krzyżkowice | 5 | 9 | 13:13 |
4. | Gracz Lyski | 5 | 7 | 16:7 |
5. | Lubomia | 5 | 6 | 15:20 |
6. | Gaszowice | 5 | 3 | 9:28 |
7. | Zawada | 5 | 0 | 3:29 |
Zapowiedź VII kolejki (26.09.2014)
Kokoszyce – Krzyżkowice (pt 17:00), Zawada – Gaszowice (pt 17:00), Gracz Lyski – Lubomia (pt 17:00), Pszów – pauza.
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (19.09.2014)
- Tworków – Unia Racibórz 1:1 (0:1)
- Turza Śląska – Krzyżanowice 3:1 (1:1)
- Gorzyce – Zabełków 6:0 (2:0)
- Rogów – pauza
Wyniki V kolejki (16.09.2014)
- Zabełków – Turza Śląska 0:2 (0:1)
- Gorzyce – Tworków 0:2 (0:1)
- Rogów – Unia Racibórz 2:1 (0:0)
- Krzyżanowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 5 | 13 | 28:3 |
2. | Unia Racibórz | 6 | 13 | 28:4 |
3. | Rogów | 5 | 9 | 14:10 |
4. | Gorzyce | 5 | 6 | 12:11 |
5. | Turza Śląska | 5 | 6 | 8:13 |
6. | Zabełków | 5 | 1 | 2:15 |
7. | Krzyżanowice | 5 | 1 | 3:41 |
Zapowiedź VII kolejki (26.09.2014)
Zabełków – Tworków (pt 17:00), Krzyżanowice – Gorzyce (pt 17:00), Rogów – Turza Śląska (pt 17:00), Unia Racibórz – pauza.
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (19.09.2014)
- Pawłów – Nędza 3:1 (2:0)
- Borucin – Markowice 7:1 (4:1)
- Rudnik – Kuźnia Raciborska 0:1 (0:1)
- Pietrowice Wielkie – pauza
Wyniki V kolejki (16.09.2014)
- Markowice – Pawłów 2:5 (1:3)
- Nędza – Pietrowice Wielkie 1:6 (0:2)
- Kuźnia Raciborska – Borucin 2:0 (1:0)
- Rudnik – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 6 | 18 | 29:3 |
2. | Borucin | 5 | 12 | 15:4 |
3. | Pietrowice Wielkie | 5 | 9 | 20:7 |
4. | Pawłów | 5 | 9 | 13:17 |
5. | Nędza | 4 | 3 | 7:16 |
6. | Rudnik | 4 | 0 | 3:14 |
7. | Markowice | 5 | 0 | 6:32 |
Zapowiedź zaległego meczu I kolejki (23.09.2014)
Rudnik – Nędza (wt 17:00).
Zapowiedź VII kolejki (26.09.2014)
Markowice – Rudnik (pt 17:00), Nędza – Borucin (pt 17:00), Pietrowice Wielkie – Pawłów (pt 17:00), Kuźnia Raciborska – pauza.
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki IV kolejki (20.09.2014)
- Jejkowice – Wilchwy 2:1 (2:0)
- Skrzyszów – Książenice 1:3 (1:2)
- Dębieńsko – Radziejów-Popielów 0:6 (0:3)
Wyniki III kolejki (16.09.2014)
- Skrzyszów – Dębieńsko 1:0 (1:0)
- Książenice – Jejkowice 2:3 (1:2)
- Wilchwy – Radziejów-Popielów 4:2 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jejkowice | 4 | 9 | 10:5 |
2. | Skrzyszów | 4 | 9 | 7:5 |
3. | Wilchwy | 4 | 7 | 8:5 |
4. | Radziejów-Popielów | 4 | 6 | 12:9 |
5. | Książenice | 4 | 4 | 7:7 |
6. | Dębieńsko | 4 | 0 | 1:14 |
Zapowiedź V kolejki (27.09.2014)
Radziejów-Popielów – Jejkowice (sb 11:30), Książenice – Dębieńsko (sb 11:30), Wilchwy – Skrzyszów (sb 11:30).
Młodziki – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki IV kolejki (20.09.2014)
- Szeroka – Baranowice 3:7 (1:2)
- Ruptawa – Czerwionka 6:1 (1:1)
- Czuchów – Jankowice 1:0 (1:0)
Wyniki III kolejki (16.09.2014)
- Ruptawa – Czuchów 4:2 (2:2)
- Baranowice – Jankowice 3:1 (2:0)
- Czerwionka – Szeroka 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ruptawa | 4 | 12 | 22:7 |
2. | Czuchów | 4 | 9 | 16:4 |
3. | Czerwionka | 4 | 9 | 17:7 |
4. | Baranowice | 4 | 6 | 10:17 |
5. | Szeroka | 4 | 0 | 6:21 |
6. | Jankowice | 4 | 0 | 3:18 |
Zapowiedź V kolejki (27.09.2014)
Baranowice – Ruptawa (sb 10:00), Jankowice – Szeroka (sb 10:00), Czerwionka – Czuchów (sb 11:30).
Radlin -Gotartowice 9:0(2:0)
Radlin - Orzepowice 7:1(1:0)
Unia Racibórz w młodzikach znów dostała baty. Szkoda mi Wicińskiego bo przy tym trenerze Jarosławie tylko się uwstecznia
Ale raszczyce ! tryningi , tryningi i jeszcze roz tryningi teraz kuźnia mono bydzie dobrze. musi być dobrze jadymy z tym koksym no ni panowie ze raszczyc !!!!!??