JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Drużyny młodzieżowe z Podokręgu Racibórz zakończyły rozgrywki rundy jesiennej. W kategorii wiekowej „1996 i młodsi” rywalizację wygrały: Rafako Racibórz, Syrynia, Pietrowice Wielkie i Rogów, natomiast wśród zespołów z roczników „1998 i młodsi” najlepsze okazały się Pszów i Gamów. Zapraszamy do lektury!
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (26.10.2014)
Rudy – Rafako Racibórz 0:2 (0:0)
Zawada Książęca – Nędza 2:4 (1:2)
Górki Śląskie – Ruda Kozielska 2:1 (0:0)
TABELA KOŃCOWA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rafako Racibórz | 10 | 26 | 24:6 |
2. | Nędza | 10 | 22 | 27:12 |
3. | Ruda Kozielska | 10 | 16 | 24:15 |
4. | Zawada Książęca | 10 | 10 | 14:28 |
5. | Górki Śląskie | 10 | 9 | 15:27 |
6. | Rudy | 10 | 4 | 9:25 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (26.10.2014)
Syrynia – Lubomia 2:3 (1:1)
Czernica – Pstrążna 6:0 (5:0)
Kornowac – Nowa Wieś 4:0 (2:0)
TABELA KOŃCOWA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Syrynia | 10 | 27 | 43:7 |
2. | Lubomia | 10 | 22 | 30:14 |
3. | Czernica | 10 | 21 | 41:12 |
4. | Kornowac | 10 | 10 | 17:24 |
5. | Pstrążna | 10 | 5 | 8:48 |
6. | Nowa Wieś | 10 | 3 | 9:43 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (26.10.2014)
Studzienna – Krzanowice 2:3 (0:1)
Cyprzanów – Pietrowice Wielkie 1:2 (0:1)
Bieńkowice – pauza
TABELA KOŃCOWA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 8 | 21 | 38:11 |
2. | Krzanowice | 8 | 16 | 12:9 |
3. | Cyprzanów | 8 | 11 | 11:12 |
4. | Studzienna | 8 | 7 | 15:19 |
5. | Bieńkowice | 8 | 3 | 9:34 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (26.10.2014)
Zawada – Olza 1:1 (0:1)
Zabełków – Rogów 2:2 (1:0)
Chałupki – Turza Śląska 2:6 (2:1)
TABELA KOŃCOWA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rogów | 10 | 24 | 25:7 |
2. | Turza Śląska | 10 | 19 | 19:11 |
3. | Zabełków | 10 | 16 | 25:16 |
4. | Zawada | 10 | 15 | 18:15 |
5. | Olza | 10 | 8 | 10:20 |
6. | Chałupki | 10 | 3 | 11:39 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (26.10.2014)
Gołkowice – Orzepowice 2:7 (0:3)
Czerwionka – Grabownia-Golejów 5:3 (3:1)
Skrzyszów – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 7 | 18 | 46:6 |
2. | Orzepowice | 7 | 16 | 45:23 |
3. | Skrzyszów | 7 | 9 | 31:39 |
4. | Gołkowice | 7 | 6 | 18:38 |
5. | Grabownia-Golejów | 8 | 4 | 24:58 |
Zapowiedź X kolejki (09.11.2014)
Gołkowice – Czerwionka (nd 11:00), Skrzyszów – Orzepowice (nd 11:00), Grabownia-Golejów – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XII kolejki (26.10.2014)
Bełk – Rymer Rybnik 1:5 (0:1)
Wielopole – Jejkowice 0:3 (0:1)
Radziejów-Popielów – Ochojec 1:6 (0:3)
Kamień – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 10 | 28 | 73:15 |
2. | Jejkowice | 10 | 24 | 40:21 |
3. | Wielopole | 11 | 16 | 28:34 |
4. | Ochojec | 10 | 15 | 28:26 |
5. | Kamień | 10 | 8 | 18:35 |
6. | Bełk | 10 | 7 | 23:42 |
7. | Radziejów-Popielów | 11 | 3 | 19:56 |
Zapowiedź XIII kolejki (08/09.11.2014)
Kamień – Bełk (sb 10:00), Jejkowice – Rymer Rybnik (nd 11:00), Ochojec – Wielopole (nd 11:00), Radziejów-Popielów – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XII kolejki (26.10.2014)
Marklowice – Wilchwy 5:0 (1:0)
Jankowice – Rogoźna 3:5 (1:2)
Radlin – Rój 11:0 (3:0)
Baranowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Marklowice | 10 | 25 | 31:10 |
2. | Rogoźna | 11 | 24 | 43:21 |
3. | Wilchwy | 11 | 19 | 24:24 |
4. | Radlin | 10 | 15 | 42:25 |
5. | Rój | 10 | 13 | 25:31 |
6. | Baranowice | 10 | 7 | 20:32 |
7. | Jankowice | 10 | 2 | 10:52 |
Zapowiedź XIII kolejki (09.11.2014)
Radlin – Baranowice (nd 11:00), Rogoźna – Marklowice (nd 11:00), Rój – Jankowice (nd 11:00), Wilchwy – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XII kolejki (25/29.10.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Wodzisław Śląski 1:5 (0:2)
Jastrzębie – Czyżowice 5:2 (3:0)
Rydułtowy – Ikar Racibórz 2:4 (1:2)
Żory – Unia Racibórz 1:5 (1:3)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 12 | 34 | 66:8 |
2. | Jastrzębie | 12 | 23 | 34:14 |
3. | Czyżowice | 12 | 22 | 37:24 |
4. | Ikar Racibórz | 12 | 22 | 31:24 |
5. | Energetyk ROW Rybnik | 12 | 20 | 22:20 |
6. | Unia Racibórz | 12 | 9 | 32:32 |
7. | Rydułtowy | 12 | 6 | 17:49 |
8. | Żory | 12 | 4 | 8:76 |
Zapowiedź XIII kolejki (08/09.11.2014)
Wodzisław Śląski – Rydułtowy (sb 11:00), Ikar Racibórz – Czyżowice (nd 11:00), Unia Racibórz – Energetyk ROW Rybnik (nd 11:00), Żory – Jastrzębie (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (26.10.2014)
Gorzyce – Pszów 1:2 (0:0)
Lyski – Krzyżkowice 4:3 (3:1)
Kobyla – Brzezie 3:3 (1:1)
Kokoszyce – Nieboczowy 1:1 (1:0)
TABELA KOŃCOWA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 14 | 42 | 138:9 |
2. | Gorzyce | 14 | 36 | 103:16 |
3. | Nieboczowy | 14 | 22 | 47:43 |
4. | Kobyla | 14 | 17 | 42:67 |
5. | Kokoszyce | 14 | 16 | 37:50 |
6. | Brzezie | 14 | 15 | 34:62 |
7. | Lyski | 14 | 10 | 33:101 |
8. | Krzyżkowice | 14 | 3 | 19:105 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (26.10.2014)
Gamów – Borucin 4:0 (3:0)
Rafako Racibórz – Płonia Racibórz 8:1 (2:0)
Kuźnia Raciborska – Ocice Racibórz 1:4 (1:0)
Owsiszcze – pauza
TABELA KOŃCOWA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Gamów | 12 | 33 | 64:13 |
2. | Ocice Racibórz | 12 | 24 | 41:22 |
3. | Rafako Racibórz | 12 | 22 | 44:29 |
4. | Borucin | 12 | 19 | 44:29 |
5. | Kuźnia Raciborska | 12 | 17 | 32:34 |
6. | Owsiszcze | 12 | 6 | 12:36 |
7. | Płonia Racibórz | 12 | 1 | 12:86 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (26.10.2014)
Szczerbice – Połomia 1:0 (0:0)
Ruptawa – Wodzisław Śląski 1:3 (1:2)
Forteca Świerklany – Leszczyny 4:5 (1:3)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Szczerbice | 9 | 22 | 36:15 |
2. | Połomia | 9 | 16 | 24:20 |
3. | Leszczyny | 9 | 12 | 24:23 |
4. | Ruptawa | 9 | 11 | 30:33 |
5. | Forteca Świerklany | 9 | 9 | 30:35 |
6. | Wodzisław Śląski | 9 | 7 | 16:34 |
Zapowiedź X kolejki (09.11.2014)
Leszczyny – Ruptawa (nd 11:00), Połomia – Forteca Świerklany (nd 11:00), Wodzisław Śląski – Szczerbice (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (26.10.2014)
Dębieńsko – Czerwionka 2:3 (1:1)
Zwonowice – Palowice 8:0 (4:0)
Niewiadom – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Dębieńsko | 7 | 14 | 27:9 |
2. | Czerwionka | 7 | 14 | 23:12 |
3. | Zwonowice | 7 | 13 | 33:17 |
4. | Niewiadom | 7 | 7 | 23:31 |
5. | Palowice | 8 | 3 | 11:48 |
Zapowiedź X kolejki (09.11.2014)
Niewiadom – Dębieńsko (nd 11:00), Czerwionka – Zwonowice (nd 11:00), Palowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (25/26.10.2014)
Polaris Żory – Mszana 4:0 (3:0)
Rowień – Wilchwy 1:5 (1:2)
Boguszowice – Rymer Rybnik (mecz przełożony na 02.11.2014, nd 10:00)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Wilchwy | 9 | 19 | 44:18 |
2. | Rymer Rybnik | 8 | 19 | 37:20 |
3. | Boguszowice | 8 | 16 | 36:19 |
4. | Rowień | 9 | 10 | 39:32 |
5. | Mszana | 9 | 8 | 24:31 |
6. | Polaris Żory | 9 | 3 | 13:73 |
Zapowiedź X kolejki (09.11.2014)
Mszana – Rowień (nd 11:00), Rymer Rybnik – Polaris Żory (nd 11:00), Wilchwy – Boguszowice (nd 11:00).