SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Podczas minionego weekendu dobiegła końca walka o mistrzowskie punkty w IV lidze, okręgówkach i raciborskiej B klasie. Tytuły mistrzów jesieni swoich grup wywalczyły: Bełk, Energetyk ROW Rybnik II, Granica Ruptawa, Chałupki oraz Brzezie. Sprawdź komplet wyników, aktualnych tabel i zapowiedzi ostatnich spotkań.
II liga
Wyniki XVI kolejki (07/09.11.2014)
- Energetyk ROW Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński 0:0
- Znicz Pruszków – Rozwój Katowice 2:0 (0:0)
- Zagłębie Sosnowiec – Kotwica Kołobrzeg 0:0
- Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa 1:2 (1:0)
- Kluczbork – Puszcza Niepołomice 0:0
- Siarka Tarnobrzeg – Limanovia Limanowa 0:0
- Stal Stalowa Wola – Okocimski Brzesko 3:0 (1:0)
- Górnik Wałbrzych – Legionovia Legionowo 3:1 (3:0)
- Wisła Puławy – Stal Mielec 0:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk ROW Rybnik | 16 | 30 | 25:12 |
2. | Rozwój Katowice | 16 | 30 | 25:15 |
3. | Kluczbork | 16 | 29 | 21:9 |
4. | Stal Stalowa Wola | 16 | 28 | 23:16 |
5. | Stargard Szczeciński | 16 | 28 | 20:15 |
6. | Stal Mielec | 16 | 28 | 19:15 |
7. | Zagłębie Sosnowiec | 16 | 27 | 23:17 |
8. | Siarka Tarnobrzeg | 16 | 27 | 17:13 |
9. | Raków Częstochowa | 16 | 24 | 20:13 |
10. | Znicz Pruszków | 16 | 24 | 20:15 |
11. | Nadwiślan Góra | 16 | 21 | 21:23 |
12. | Legionovia Legionowo | 16 | 19 | 18:17 |
13. | Okocimski Brzesko | 16 | 16 | 12:23 |
14. | Kotwica Kołobrzeg | 16 | 15 | 20:21 |
15. | Puszcza Niepołomice | 16 | 14 | 12:22 |
16. | Wisła Puławy | 16 | 13 | 14:26 |
17. | Limanovia Limanowa | 16 | 10 | 8:26 |
18. | Górnik Wałbrzych | 16 | 8 | 12:32 |
Zapowiedź XVII kolejki (15/16.11.2014)
Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec (sb 12:00), Okocimski Brzesko – Górnik Wałbrzych (sb 12:00), Limanovia Limanowa – Energetyk ROW Rybnik (sb 13:00), Rozwój Katowice – Nadwiślan Góra (sb 13:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola (sb 13:00), Legionovia Legionowo – Wisła Puławy (sb 13:00), Kotwica Kołobrzeg – Znicz Pruszków (sb 17:00), Stal Mielec – Kluczbork (sb 17:00), Raków Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg (nd 13:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XVIII kolejki (08.11.2014)
- Pniówek Pawłowice – Polonia Bytom 3:2 (1:2)
- Piast Gliwice II – Jastrzębie 1:2 (1:0)
- Skra Częstochowa – Odra Opole 1:2 (0:0)
- Polonia Łaziska Górne – Górnik Zabrze II 0:1 (0:0)
- Grunwald Ruda Śląska – Ruch Chorzów II 1:1 (0:1)
- Stal Bielsko-Biała – Szombierki Bytom 1:0 (0:0)
- Ruch Zdzieszowice – Skalnik Gracze 1:0 (1:0)
- Swornica Czarnowąsy – Górnik Wesoła 1:1 (1:1)
- Rekord Bielsko-Biała – Czaniec 3:0 (1:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Małapanew Ozimek 1:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 18 | 40 | 40:21 |
2. | Polonia Bytom | 18 | 37 | 44:15 |
3. | Ruch Zdzieszowice | 18 | 36 | 33:17 |
4. | Stal Bielsko-Biała | 18 | 35 | 40:15 |
5. | Skra Częstochowa | 18 | 33 | 36:16 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 18 | 32 | 36:24 |
7. | Jastrzębie | 18 | 31 | 28:22 |
8. | Górnik Zabrze II | 18 | 29 | 36:24 |
9. | Pniówek Pawłowice | 18 | 27 | 26:21 |
10. | Polonia Łaziska Górne | 18 | 25 | 20:23 |
11. | Ruch Chorzów II | 18 | 25 | 31:35 |
12. | Szombierki Bytom | 18 | 23 | 23:21 |
13. | Czaniec | 18 | 22 | 12:21 |
14. | Podbeskidzie B-B II | 18 | 21 | 27:27 |
15. | Grunwald Ruda Śląska | 18 | 20 | 25:35 |
16. | Swornica Czarnowąsy | 18 | 20 | 21:38 |
17. | Górnik Wesoła | 18 | 17 | 25:37 |
18. | Piast Gliwice II | 18 | 11 | 20:43 |
19. | Skalnik Gracze | 18 | 10 | 15:53 |
20. | Małapanew Ozimek | 18 | 9 | 10:40 |
Zapowiedź XIX kolejki (11.11.2014)
Grunwald Ruda Śląska – Rekord Bielsko-Biała (wt 11:00), Jastrzębie – Swornica Czarnowąsy (wt 13:00), Odra Opole – Pniówek Pawłowice (wt 13:00), Skalnik Gracze – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (wt 13:00), Czaniec – Piast Gliwice II (wt 13:00), Górnik Zabrze II – Ruch Zdzieszowice (wt 13:00), Małapanew Ozimek – Ruch Chorzów II (wt 13:00), Szombierki Bytom – Skra Częstochowa (wt 13:00), Górnik Wesoła – Stal Bielsko-Biała (wt 13:30), Polonia Bytom – Polonia Łaziska Górne (wt 18:00).
Zapowiedź XX kolejki (15.11.2014)
Grunwald Ruda Śląska – Piast Gliwice II (sb 11:00), Stal Bielsko-Biała – Skra Częstochowa (sb 12:00), Górnik Wesoła – Jastrzębie (sb 13:00), Szombierki Bytom – Pniówek Pawłowice (sb 13:00), Ruch Chorzów II – Skalnik Gracze (sb 13:00), Odra Opole – Polonia Łaziska Górne (sb 13:00), Polonia Bytom – Ruch Zdzieszowice (sb 13:00), Małapanew Ozimek – Rekord Bielsko-Biała (sb 13:00), Górnik Zabrze II – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 13:00), Czaniec – Swornica Czarnowąsy (sb 13:00).
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XV kolejki (08.11.2014)
- Górnik Pszów – Czarni-Góral Żywiec 1:4 (1:1)
- Unia Racibórz – Drzewiarz Jasienica 2:2 (1:0)
- Forteca Świerklany – Unia Turza Śląska 1:0 (0:0)
- Szczakowianka Jaworzno – Bełk 0:1 (0:0)
- Krupiński Suszec – Podlesianka Katowice 5:1 (1:1)
- Iskra Pszczyna – Gieksa Katowice II 2:0 (0:0)
- Bojszowy – Jedność Przyszowice 0:2 (0:1)
- Gwarek Ornontowice – Radziechowy-Wieprz 3:1 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 15 | 38 | 45:10 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 15 | 31 | 30:11 |
3. | Forteca Świerklany | 15 | 28 | 23:16 |
4. | Krupiński Suszec | 15 | 28 | 28:25 |
5. | Jedność Przyszowice | 15 | 24 | 37:30 |
6. | Gwarek Ornontowice | 15 | 23 | 22:22 |
7. | Bojszowy | 15 | 20 | 17:20 |
8. | Czarni-Góral Żywiec | 15 | 19 | 22:28 |
9. | Gieksa Katowice II | 15 | 18 | 33:24 |
10. | Szczakowianka Jaworzno | 15 | 18 | 21:17 |
11. | Iskra Pszczyna | 15 | 18 | 19:26 |
12. | Unia Racibórz | 15 | 17 | 30:43 |
13. | Unia Turza Śląska | 15 | 16 | 17:21 |
14. | Radziechowy-Wieprz | 15 | 15 | 22:26 |
15. | Górnik Pszów | 15 | 11 | 16:39 |
16. | Podlesianka Katowice | 15 | 9 | 12:36 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XV kolejki (08/09.11.2014)
- Nędza – Rachowice 4:0 (2:0)
- Zabrze-Kończyce – Buk Rudy 0:0
- Urania Ruda Śląska – Energetyk ROW Rybnik II 2:2 (0:1)
- Wilki Wilcza – Zuch Orzepowice 2:0 (1:0)
- Łabędy – Orzeł Mokre 1:2 (1:1)
- Wyzwolenie Chorzów – Zamkowiec Toszek 3:1 (2:1)
- Czarni Pyskowice – Sokół Orzesze 4:3 (3:0)
- Tempo Paniówki – Wawel Wirek 2:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 15 | 38 | 53:11 |
2. | Wilki Wilcza | 15 | 32 | 34:12 |
3. | Nędza | 15 | 31 | 45:15 |
4. | Urania Ruda Śląska | 15 | 31 | 44:23 |
5. | Wyzwolenie Chorzów | 15 | 30 | 30:16 |
6. | Wawel Wirek | 15 | 24 | 25:20 |
7. | Orzeł Mokre | 15 | 24 | 21:17 |
8. | Buk Rudy | 15 | 19 | 18:27 |
9. | Łabędy | 15 | 18 | 21:19 |
10. | Rachowice | 15 | 18 | 23:29 |
11. | Tempo Paniówki | 15 | 17 | 24:24 |
12. | Zabrze-Kończyce | 15 | 17 | 21:36 |
13. | Zuch Orzepowice | 15 | 16 | 25:44 |
14. | Zamkowiec Toszek | 15 | 13 | 16:40 |
15. | Czarni Pyskowice | 15 | 7 | 22:54 |
16. | Sokół Orzesze | 15 | 5 | 9:44 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XV kolejki (08/09.11.2014)
- Silesia Lubomia – Granica Ruptawa 1:5 (0:2)
- Jedność Jejkowice – Przyszłość Rogów 4:2 (1:0)
- Rymer Rybnik – Dąb Gaszowice 0:0
- Krzyżanowice – Rafako Racibórz 2:4 (0:1)
- Gołkowice – Gwiazda Skrzyszów 2:0 (0:0)
- Naprzód Czyżowice – Polonia Marklowice 3:1 (1:0)
- Naprzód Syrynia – Naprzód Zawada 0:2 (0:1)
- Płomień Połomia – Tworków 7:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Granica Ruptawa | 15 | 33 | 34:14 |
2. | Gwiazda Skrzyszów | 15 | 27 | 28:18 |
3. | Rafako Racibórz | 15 | 27 | 26:20 |
4. | Przyszłość Rogów | 15 | 26 | 28:18 |
5. | Rymer Rybnik | 15 | 23 | 30:20 |
6. | Naprzód Czyżowice | 15 | 23 | 36:31 |
7. | Dąb Gaszowice | 15 | 23 | 23:21 |
8. | Naprzód Zawada | 15 | 22 | 18:26 |
9. | Gołkowice | 15 | 21 | 33:26 |
10. | Silesia Lubomia | 15 | 20 | 24:27 |
11. | Krzyżanowice | 15 | 20 | 24:31 |
12. | Jedność Jejkowice | 15 | 19 | 26:28 |
13. | Polonia Marklowice | 15 | 18 | 19:28 |
14. | Płomień Połomia | 15 | 14 | 25:29 |
15. | Naprzód Syrynia | 15 | 11 | 27:35 |
16. | Tworków | 15 | 6 | 15:44 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (08.11.2014)
- Kornowac – Borucin 2:4 (0:2)
- Gamów – Buków 0:4 (0:3)
- Nowa Wieś – Czernica 1:2 (1:1)
- Gorzyce – Studzienna 4:2 (3:0)
- Raszczyce – Krzanowice 1:2 (0:1)
- Ocice Racibórz – Owsiszcze 3:1 (2:0)
- Pietrowice Wielkie – Pawłów 9:2 (0:1)
- Cyprzanów – Kuźnia Raciborska 2:3 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 14 | 38 | 60:23 |
2. | Krzanowice | 14 | 34 | 40:18 |
3. | Czernica | 14 | 31 | 41:22 |
4. | Kuźnia Raciborska | 14 | 27 | 38:27 |
5. | Raszczyce | 14 | 26 | 44:28 |
6. | Buków | 14 | 22 | 30:30 |
7. | Pietrowice Wielkie | 14 | 21 | 36:29 |
8. | Gorzyce | 14 | 20 | 32:29 |
9. | Studzienna | 14 | 18 | 31:39 |
10. | Nowa Wieś | 14 | 17 | 26:23 |
11. | Ocice Racibórz | 14 | 17 | 25:31 |
12. | Gamów | 14 | 13 | 23:33 |
13. | Cyprzanów | 14 | 10 | 22:34 |
14. | Owsiszcze | 14 | 9 | 20:38 |
15. | Pawłów | 14 | 9 | 24:62 |
16. | Kornowac | 14 | 4 | 17:43 |
Zapowiedź XV kolejki (11.11.2014)
Kuźnia Raciborska – Ocice Racibórz (wt 13:00), Owsiszcze – Nowa Wieś (wt 13:00), Buków – Gorzyce (wt 13:00), Pawłów – Czernica (wt 13:00), Krzanowice – Cyprzanów (wt 13:00), Studzienna – Raszczyce (wt 13:00), Borucin – Gamów (wt 13:00), Pietrowice Wielkie – Kornowac (wt 13:00).
Zapowiedź XVI kolejki (15/16.11.2014)
Pietrowice Wielkie – Gamów (sb 13:00), Krzanowice – Ocice Racibórz (sb 13:00), Buków – Raszczyce (sb 13:00), Studzienna – Cyprzanów (sb 13:00), Pawłów – Kornowac (sb 13:00), Owsiszcze – Czernica (sb 13:00), Borucin – Gorzyce (nd 13:00), Kuźnia Raciborska – Nowa Wieś (nd 13:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XV kolejki (08/09.11.2014)
- Niewiadom – Książenice 3:5 (2:3)
- Boguszowice – Radlin 6:1 (1:0)
- Rydułtowy – Radziejów-Popielów 2:1 (1:0)
- Wilchwy – Baranowice 0:2 (0:2)
- Mszana – Rój 2:4 (1:1)
- Dębieńsko – Chwałowice 2:0 (1:0)
- Ochojec – Grabownia-Golejów 5:1 (2:0)
- Gotartowice – Łaziska 2:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Łaziska | 15 | 32 | 31:16 |
2. | Rydułtowy | 15 | 31 | 33:18 |
3. | Radziejów-Popielów | 15 | 29 | 42:22 |
4. | Boguszowice | 15 | 26 | 39:24 |
5. | Książenice | 15 | 26 | 45:32 |
6. | Gotartowice | 15 | 24 | 27:21 |
7. | Ochojec | 15 | 24 | 28:24 |
8. | Baranowice | 15 | 23 | 31:32 |
9. | Dębieńsko | 15 | 21 | 33:27 |
10. | Wilchwy | 15 | 21 | 33:33 |
11. | Radlin | 15 | 19 | 26:35 |
12. | Niewiadom | 15 | 16 | 36:46 |
13. | Rój | 15 | 14 | 20:43 |
14. | Mszana | 15 | 11 | 22:35 |
15. | Grabownia-Golejów | 15 | 11 | 19:47 |
16. | Chwałowice | 15 | 10 | 24:34 |
Zapowiedź XVI kolejki (15/16.11.2014)
Niewiadom – Grabownia-Golejów (sb 13:00), Boguszowice – Łaziska (sb 13:00), Mszana – Radziejów-Popielów (sb 13:00), Chwałowice – Radlin (sb 13:00), Rydułtowy – Książenice (nd 11:00), Ochojec – Dębieńsko (nd 13:00), Gotartowice – Baranowice (nd 13:00), Wilchwy – Rój (nd 13:00).
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (09.11.2014)
- Chałupki – Nieboczowy 0:2 (0:1)
- Wojnowice – Olza 2:1 (1:1)
- Czyżowice II – Zabełków 4:1 (3:0)
- Rzuchów – Płonia Racibórz 4:1 (2:0)
- Krzyżkowice – Kokoszyce 4:3 (0:3)
- Bieńkowice – Rogów II 4:2 (2:2)
- Tworków II – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 12 | 30 | 37:12 |
2. | Rzuchów | 12 | 24 | 43:31 |
3. | Płonia Racibórz | 12 | 21 | 36:28 |
4. | Bieńkowice | 12 | 21 | 32:25 |
5. | Rogów II | 12 | 19 | 24:23 |
6. | Nieboczowy | 12 | 17 | 27:29 |
7. | Czyżowice II | 12 | 16 | 38:38 |
8. | Olza | 12 | 14 | 30:31 |
9. | Krzyżkowice | 12 | 14 | 23:28 |
10. | Kokoszyce | 12 | 13 | 25:30 |
11. | Tworków II | 12 | 13 | 28:37 |
12. | Wojnowice | 12 | 12 | 20:29 |
13. | Zabełków | 12 | 8 | 21:42 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (09.11.2014)
- Zawada Książęca – Lyski 3:1 (1:0)
- Kobyla – Górki Śląskie 5:0 (0:0)
- Babice – Siedliska 3:2 (0:1)
- Gaszowice II – Grzegorzowice 5:1 (0:0)
- Ruda Kozielska – Rudnik 6:0 (1:0)
- Markowice – Adamowice 5:1 (2:0)
- Brzezie – Pstrążna 5:0 (3:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezie | 13 | 29 | 44:17 |
2. | Lyski | 13 | 27 | 45:26 |
3. | Zawada Książęca | 13 | 26 | 33:23 |
4. | Adamowice | 13 | 26 | 33:32 |
5. | Kobyla | 13 | 25 | 49:26 |
6. | Markowice | 13 | 25 | 28:15 |
7. | Gaszowice II | 13 | 22 | 43:28 |
8. | Górki Śląskie | 13 | 18 | 19:29 |
9. | Ruda Kozielska | 13 | 17 | 39:33 |
10. | Grzegorzowice | 13 | 11 | 29:40 |
11. | Siedliska | 13 | 11 | 20:43 |
12. | Babice | 13 | 9 | 19:45 |
13. | Rudnik | 13 | 8 | 28:47 |
14. | Pstrążna | 13 | 8 | 21:46 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIII kolejki (08/09.11.2014)
- Rowień – Szeroka 2:0 (2:0)
- Rogoźna – Jankowice 10:1 (6:0)
- Kamień – Jastrzębie-Bzie 0:4 (0:1)
- Zwonowice – Palowice 2:6 (2:3)
- Godów – Krostoszowice 5:1 (3:0)
- Polaris Żory – Czuchów 5:4 (0:2)
- Szczejkowice – Czerwionka 0:11 (0:4)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 13 | 39 | 64:8 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 13 | 36 | 59:14 |
3. | Rogoźna | 13 | 31 | 64:28 |
4. | Godów | 13 | 25 | 29:19 |
5. | Kamień | 13 | 23 | 41:31 |
6. | Palowice | 13 | 23 | 43:24 |
7. | Jankowice | 13 | 18 | 51:42 |
8. | Rowień | 13 | 16 | 21:41 |
9. | Czuchów | 13 | 10 | 30:59 |
10. | Krostoszowice | 13 | 10 | 30:64 |
11. | Polaris Żory | 12 | 9 | 23:38 |
12. | Szczejkowice | 13 | 9 | 16:55 |
13. | Szeroka | 12 | 8 | 24:42 |
14. | Zwonowice | 13 | 7 | 19:49 |
Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (11.11.2014)
Polaris Żory – Szeroka (wt 13:00).
Zapowiedź XIV kolejki (15/16.11.2014)
Rowień – Jankowice (sb 13:00), Rogoźna – Kamień (sb 13:00), Godów – Czerwionka (sb 13:00), Polaris Żory – Krostoszowice (nd 13:00), Jastrzębie-Bzie – Czuchów (nd 13:00), Szczejkowice – Palowice (nd 13:00), Zwonowice – Szeroka (nd 13:00).
C klasa (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy jesiennej zakończyły się 26.10.2014 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 8 | 21 | 40:6 |
2. | Turza Śląska II | 8 | 19 | 31:11 |
3. | Bolesław | 8 | 16 | 22:20 |
4. | Dzimierz | 8 | 13 | 21:14 |
5. | Borucin II | 8 | 9 | 26:29 |
6. | Pawłów II | 8 | 9 | 26:34 |
7. | Zawada II | 8 | 9 | 12:23 |
8. | Bełsznica | 8 | 7 | 19:31 |
9. | Pietraszyn | 8 | 1 | 9:38 |
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIII kolejki (08/09.11.2014)
- Dębieńsko II – Świerklany II 3:2 (1:1)
- Jastrzębie II – Bełk II 11:0 (2:0)
- Gołkowice II – Skrzyszów II 4:0 (3:0)
- Ruptawa II – Leszczyny 4:0 (4:0)
- Kleszczów – Skrbeńsko 1:0 (0:0)
- Szczerbice – Chwałęcice 4:2 (2:2)
- Stanowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 12 | 32 | 72:11 |
2. | Gołkowice II | 12 | 29 | 45:18 |
3. | Skrzyszów II | 12 | 27 | 43:23 |
4. | Ruptawa II | 12 | 24 | 66:24 |
5. | Skrbeńsko | 12 | 20 | 37:23 |
6. | Stanowice | 12 | 20 | 45:36 |
7. | Świerklany II | 12 | 19 | 44:26 |
8. | Kleszczów | 12 | 17 | 35:38 |
9. | Dębieńsko II | 12 | 13 | 20:64 |
10. | Szczerbice | 12 | 9 | 35:50 |
11. | Leszczyny | 12 | 7 | 19:45 |
12. | Bełk II | 12 | 6 | 15:61 |
13. | Chwałęcice | 12 | 3 | 13:70 |
Zapowiedź XIV kolejki (15/16.11.2014)
Gołkowice II – Świerklany II (sb 13:00), Dębieńsko II – Jastrzębie II (sb 13:00), Szczerbice – Skrbeńsko (nd 13:00), Bełk II – Stanowice (nd 13:00), Kleszczów – Leszczyny (nd 13:00), Ruptawa II – Skrzyszów II (nd 13:00), Chwałęcice – pauza.