SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Drużyna Bełku potwierdziła swoją dominację w pojedynku z Drzewiarzem Jasienica. Unia Turza Śląska nie miała litości dla imienniczki z Raciborza. Górnik Pszów przegrał bardzo ważny mecz z Podlesianką Katowice. Gwiazda Skrzyszów sprawiła zimny prysznic ekipie Granicy Ruptawa. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki XXIII kolejki (28/29.03.2015)
- Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik 2:1 (0:1)
- Kluczbork – Rozwój Katowice 0:2 (0:1)
- Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa 3:1 (2:1)
- Wisła Puławy – Nadwiślan Góra 3:2 (0:0)
- Górnik Wałbrzych – Siarka Tarnobrzeg 3:2 (2:0)
- Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 (1:1)
- Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 1:2 (0:0)
- Stal Mielec – Okocimski Brzesko 5:1 (3:1)
- Kotwica Kołobrzeg – Limanovia Limanowa 2:0 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kluczbork | 23 | 42 | 30:18 |
2. | Energetyk ROW Rybnik | 23 | 41 | 37:22 |
3. | Stal Stalowa Wola | 23 | 41 | 38:24 |
4. | Rozwój Katowice | 23 | 40 | 39:26 |
5. | Zagłębie Sosnowiec | 23 | 39 | 38:26 |
6. | Znicz Pruszków | 23 | 38 | 34:24 |
7. | Stal Mielec | 23 | 36 | 33:29 |
8. | Siarka Tarnobrzeg | 23 | 36 | 29:27 |
9. | Stargard Szczeciński | 22 | 34 | 28:28 |
10. | Raków Częstochowa | 23 | 33 | 26:23 |
11. | Legionovia Legionowo | 23 | 27 | 32:32 |
12. | Nadwiślan Góra | 23 | 26 | 29:40 |
13. | Kotwica Kołobrzeg | 23 | 24 | 32:32 |
14. | Puszcza Niepołomice | 23 | 23 | 23:34 |
15. | Okocimski Brzesko | 23 | 23 | 18:33 |
16. | Wisła Puławy | 21 | 21 | 23:34 |
17. | Górnik Wałbrzych | 23 | 19 | 18:37 |
18. | Limanovia Limanowa | 22 | 15 | 17:35 |
Zapowiedź XXIV kolejki (02/04.04.2015)
Okocimski Brzesko – Legionovia Legionowo (cz 15:00), Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola (pt 19:00), Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy (sb 12:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Mielec (sb 12:00), Rozwój Katowice – Zagłębie Sosnowiec (sb 15:00), Nadwiślan Góra – Kluczbork (sb 15:00), Raków Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg (sb 15:00), Puszcza Niepołomice – Limanovia Limanowa (sb 15:00), Energetyk ROW Rybnik – Górnik Wałbrzych (sb 16:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XXIV kolejki (28.03.2015)
- Pniówek Pawłowice – Ruch Zdzieszowice 0:5 (0:3)
- Małapanew Ozimek – Jastrzębie 1:3 (0:1)
- Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
- Polonia Bytom – Piast Gliwice II 2:1 (2:0)
- Grunwald Ruda Śląska – Czaniec 0:1 (0:0)
- Ruch Chorzów II – Szombierki Bytom 0:0
- Skalnik Gracze – Górnik Wesoła 0:1 (0:0)
- Górnik Zabrze II – Swornica Czarnowąsy 4:1 (1:1)
- Stal Bielsko-Biała – Polonia Łaziska Górne 2:2 (1:1)
- Skra Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 24 | 55 | 54:24 |
2. | Polonia Bytom | 24 | 53 | 56:21 |
3. | Stal Bielsko-Biała | 24 | 49 | 52:17 |
4. | Ruch Zdzieszowice | 24 | 49 | 49:25 |
5. | Jastrzębie | 23 | 41 | 37:25 |
6. | Skra Częstochowa | 24 | 40 | 42:25 |
7. | Rekord Bielsko-Biała | 24 | 39 | 46:35 |
8. | Górnik Zabrze II | 24 | 36 | 42:32 |
9. | Czaniec | 23 | 34 | 20:25 |
10. | Ruch Chorzów II | 24 | 32 | 37:42 |
11. | Podbeskidzie B-B II | 24 | 31 | 36:34 |
12. | Szombierki Bytom | 24 | 31 | 29:27 |
13. | Pniówek Pawłowice | 24 | 30 | 28:35 |
14. | Swornica Czarnowąsy | 24 | 30 | 32:45 |
15. | Polonia Łaziska Górne | 24 | 28 | 25:35 |
16. | Grunwald Ruda Śląska | 24 | 25 | 30:46 |
17. | Górnik Wesoła | 24 | 23 | 27:40 |
18. | Piast Gliwice II | 24 | 19 | 33:52 |
19. | Małapanew Ozimek | 24 | 11 | 16:56 |
20. | Skalnik Gracze | 24 | 11 | 19:69 |
Zapowiedź XXV kolejki (04.04.2015)
Jastrzębie – Skalnik Gracze (sb 11:00), Rekord Bielsko-Biała – Szombierki Bytom (sb 11:00), Ruch Chorzów II – Skra Częstochowa (sb 11:00), Grunwald Ruda Śląska – Stal Bielsko-Biała (sb 12:00), Piast Gliwice II – Odra Opole (sb 13:00), Ruch Zdzieszowice – Polonia Łaziska Górne (sb 14:00), Górnik Wesoła – Górnik Zabrze II (sb 14:00), Swornica Czarnowąsy – Polonia Bytom (sb 14:00), Czaniec – Małapanew Ozimek (sb 14:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Pniówek Pawłowice (sb 14:00).
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XVII kolejki (28/29.03.2015)
- Unia Turza Śląska – Unia Racibórz 4:1 (0:0)
- Bełk – Drzewiarz Jasienica 2:0 (0:0)
- Podlesianka Katowice – Górnik Pszów 2:1 (1:0)
- Czarni-Góral Żywiec – Forteca Świerklany 0:1 (0:0)
- Krupiński Suszec – Jedność Przyszowice 0:0
- Radziechowy-Wieprz – Szczakowianka Jaworzno 1:4 (1:1)
- Bojszowy – Iskra Pszczyna 3:0 (0:0)
- Gieksa Katowice II – Gwarek Ornontowice 0:1 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 17 | 44 | 53:10 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 17 | 34 | 34:15 |
3. | Forteca Świerklany | 17 | 32 | 25:17 |
4. | Gwarek Ornontowice | 17 | 29 | 26:22 |
5. | Krupiński Suszec | 17 | 29 | 28:26 |
6. | Bojszowy | 17 | 26 | 21:20 |
7. | Jedność Przyszowice | 17 | 25 | 39:34 |
8. | Szczakowianka Jaworzno | 17 | 24 | 28:19 |
9. | Gieksa Katowice II | 17 | 21 | 34:25 |
10. | Iskra Pszczyna | 17 | 21 | 20:29 |
11. | Unia Turza Śląska | 17 | 19 | 22:25 |
12. | Czarni-Góral Żywiec | 17 | 19 | 22:32 |
13. | Unia Racibórz | 17 | 17 | 31:53 |
14. | Radziechowy-Wieprz | 17 | 16 | 24:31 |
15. | Podlesianka Katowice | 17 | 12 | 14:38 |
16. | Górnik Pszów | 17 | 11 | 17:42 |
Zapowiedź XVIII kolejki (04.04.2015)
Unia Racibórz – Radziechowy-Wieprz (sb 11:00), Górnik Pszów – Bojszowy (sb 13:00), Forteca Świerklany – Gieksa Katowice II (sb 13:00), Jedność Przyszowice – Bełk (sb 13:00), Drzewiarz Jasienica – Unia Turza Śląska (sb 13:00), Iskra Pszczyna – Krupiński Suszec (sb 13:00), Szczakowianka Jaworzno – Czarni-Góral Żywiec (sb 13:00), Gwarek Ornontowice – Podlesianka Katowice (sb 13:00).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XVII kolejki (28/29.03.2015)
- Buk Rudy – Nędza 1:1 (1:1)
- Energetyk ROW Rybnik II – Tempo Paniówki 3:0 (0:0)
- Wyzwolenie Chorzów – Zuch Orzepowice 0:1 (0:0)
- Wilki Wilcza – Urania Ruda Śląska 3:0 (2:0)
- Rachowice – Czarni Pyskowice 0:3 (0:1)
- Orzeł Mokre – Sokół Orzesze 5:2 (4:0)
- Zamkowiec Toszek – Zabrze-Kończyce 0:1 (0:0)
- Wawel Wirek – Łabędy 2:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 17 | 42 | 57:12 |
2. | Wilki Wilcza | 17 | 36 | 37:12 |
3. | Nędza | 17 | 35 | 47:16 |
4. | Urania Ruda Śląska | 17 | 32 | 45:27 |
5. | Wyzwolenie Chorzów | 17 | 31 | 30:17 |
6. | Orzeł Mokre | 17 | 27 | 29:23 |
7. | Wawel Wirek | 17 | 27 | 27:21 |
8. | Buk Rudy | 17 | 23 | 20:28 |
9. | Zuch Orzepowice | 17 | 22 | 30:44 |
10. | Rachowice | 17 | 21 | 24:32 |
11. | Zabrze-Kończyce | 17 | 21 | 23:37 |
12. | Łabędy | 17 | 18 | 21:22 |
13. | Tempo Paniówki | 17 | 17 | 24:28 |
14. | Zamkowiec Toszek | 17 | 14 | 17:42 |
15. | Czarni Pyskowice | 17 | 13 | 29:57 |
16. | Sokół Orzesze | 17 | 5 | 11:53 |
Zapowiedź XVIII kolejki (04.04.2015)
Nędza – Energetyk ROW Rybnik II (sb 13:00), Zuch Orzepowice – Orzeł Mokre (sb 13:00), Łabędy – Buk Rudy (sb 13:00), Wyzwolenie Chorzów – Urania Ruda Śląska (sb 13:00), Sokół Orzesze – Rachowice (sb 13:00), Czarni Pyskowice – Wawel Wirek (sb 13:00), Tempo Paniówki – Zamkowiec Toszek (sb 13:00), Zabrze-Kończyce – Wilki Wilcza (sb 13:00).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XVII kolejki (28/29.03.2015)
- Granica Ruptawa – Gwiazda Skrzyszów 1:3 (1:0)
- Rafako Racibórz – Gołkowice 2:1 (1:1)
- Dąb Gaszowice – Silesia Lubomia 2:3 (1:1)
- Jedność Jejkowice – Naprzód Czyżowice 4:3 (2:1)
- Polonia Marklowice – Rymer Rybnik 0:2 (0:0)
- Płomień Połomia – Przyszłość Rogów 0:1 (0:0)
- Naprzód Zawada – Krzyżanowice 2:2 (1:1)
- Tworków – Naprzód Syrynia 2:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Granica Ruptawa | 17 | 36 | 40:17 |
2. | Gwiazda Skrzyszów | 17 | 33 | 32:19 |
3. | Rafako Racibórz | 17 | 33 | 32:23 |
4. | Rymer Rybnik | 17 | 29 | 33:20 |
5. | Przyszłość Rogów | 17 | 29 | 29:19 |
6. | Naprzód Czyżowice | 17 | 26 | 41:35 |
7. | Dąb Gaszowice | 17 | 26 | 28:24 |
8. | Jedność Jejkowice | 17 | 25 | 33:32 |
9. | Silesia Lubomia | 17 | 23 | 29:33 |
10. | Naprzód Zawada | 17 | 23 | 20:29 |
11. | Gołkowice | 17 | 21 | 34:33 |
12. | Krzyżanowice | 17 | 21 | 26:36 |
13. | Polonia Marklowice | 17 | 18 | 21:33 |
14. | Płomień Połomia | 17 | 14 | 26:33 |
15. | Naprzód Syrynia | 17 | 14 | 31:39 |
16. | Tworków | 17 | 9 | 17:47 |
Zapowiedź XVIII kolejki (04.04.2015)
Rymer Rybnik – Tworków (sb 13:00), Przyszłość Rogów – Granica Ruptawa (sb 13:00), Gwiazda Skrzyszów – Rafako Racibórz (sb 13:00), Naprzód Syrynia – Jedność Jejkowice (sb 13:00), Gołkowice – Dąb Gaszowice (sb 13:00), Naprzód Czyżowice – Płomień Połomia (sb 13:00), Krzyżanowice – Polonia Marklowice (sb 13:00), Silesia Lubomia – Naprzód Zawada (sb 13:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVII kolejki (28/29.03.2015)
- Raszczyce – Borucin 0:3 (0:1)
- Cyprzanów – Buków 1:1 (0:0)
- Owsiszcze – Pawłów 2:2 (1:1)
- Czernica – Kuźnia Raciborska 3:2 (2:2)
- Ocice Racibórz – Studzienna 1:1 (0:0)
- Nowa Wieś – Krzanowice 0:3 (0:1)
- Gamów – Kornowac 0:0
- Gorzyce – Pietrowice Wielkie 3:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 17 | 44 | 71:30 |
2. | Krzanowice | 17 | 43 | 51:19 |
3. | Czernica | 17 | 37 | 46:28 |
4. | Kuźnia Raciborska | 17 | 33 | 44:31 |
5. | Raszczyce | 17 | 30 | 49:33 |
6. | Buków | 17 | 27 | 35:33 |
7. | Gorzyce | 17 | 26 | 41:34 |
8. | Pietrowice Wielkie | 17 | 25 | 48:34 |
9. | Studzienna | 17 | 19 | 35:47 |
10. | Ocice Racibórz | 17 | 18 | 27:39 |
11. | Nowa Wieś | 17 | 17 | 27:29 |
12. | Owsiszcze | 17 | 16 | 26:40 |
13. | Cyprzanów | 17 | 14 | 26:40 |
14. | Gamów | 17 | 14 | 26:50 |
15. | Pawłów | 17 | 10 | 28:68 |
16. | Kornowac | 17 | 9 | 20:45 |
Zapowiedź XVIII kolejki (04.04.2015)
Pietrowice Wielkie – Raszczyce (sb 14:00), Borucin – Cyprzanów (sb 14:00), Buków – Ocice Racibórz (sb 14:00), Krzanowice – Czernica (sb 14:00), Studzienna – Nowa Wieś (sb 14:00), Pawłów – Gamów (sb 14:00), Kornowac – Gorzyce (sb 14:00), Kuźnia Raciborska – Owsiszcze (sb 15:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 11/12.04.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radziejów-Popielów | 17 | 35 | 49:23 |
2. | Rydułtowy | 17 | 35 | 38:21 |
3. | Łaziska | 17 | 34 | 33:18 |
4. | Książenice | 17 | 30 | 51:36 |
5. | Gotartowice | 17 | 30 | 31:22 |
6. | Ochojec | 17 | 28 | 35:29 |
7. | Boguszowice | 17 | 27 | 43:31 |
8. | Baranowice | 17 | 26 | 37:36 |
9. | Dębieńsko | 17 | 22 | 37:33 |
10. | Wilchwy | 17 | 22 | 36:40 |
11. | Radlin | 17 | 21 | 28:37 |
12. | Niewiadom | 17 | 20 | 39:47 |
13. | Rój | 17 | 15 | 23:48 |
14. | Chwałowice | 17 | 12 | 27:37 |
15. | Mszana | 17 | 11 | 25:42 |
16. | Grabownia-Golejów | 17 | 11 | 21:53 |
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (28/29.03.2015)
- Wojnowice – Tworków II 1:1 (1:1)
- Zabełków – Rogów II 3:6 (0:2)
- Krzyżkowice – Płonia Racibórz 2:2 (0:1)
- Kokoszyce – Chałupki 1:2 (0:0)
- Bieńkowice – Nieboczowy 2:1 (1:1)
- Rzuchów – Olza 5:0 (4:0)
- Czyżowice II – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 13 | 33 | 39:13 |
2. | Rzuchów | 13 | 27 | 48:31 |
3. | Bieńkowice | 13 | 24 | 34:26 |
4. | Płonia Racibórz | 13 | 22 | 38:30 |
5. | Rogów II | 13 | 22 | 30:26 |
6. | Nieboczowy | 13 | 17 | 28:31 |
7. | Czyżowice II | 12 | 16 | 38:38 |
8. | Krzyżkowice | 13 | 15 | 25:30 |
9. | Olza | 13 | 14 | 30:36 |
10. | Tworków II | 13 | 14 | 29:38 |
11. | Kokoszyce | 13 | 13 | 26:32 |
12. | Wojnowice | 13 | 13 | 21:30 |
13. | Zabełków | 13 | 8 | 24:48 |
Zapowiedź XV kolejki (04.04.2015)
Czyżowice II – Wojnowice (sb 10:00), Płonia Racibórz – Chałupki (sb 11:00), Tworków II – Rzuchów (sb 11:00), Olza – Krzyżkowice (sb 11:00), Kokoszyce – Bieńkowice (sb 11:00), Nieboczowy – Rogów II (sb 11:00), Zabełków – pauza.
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (28/29.03.2015)
- Lyski – Rudnik 6:1 (4:1)
- Babice – Górki Śląskie 2:0 (2:0)
- Kobyla – Pstrążna 1:1 (1:1)
- Ruda Kozielska – Grzegorzowice 2:0 (0:0)
- Gaszowice II – Siedliska 2:0 (0:0)
- Brzezie – Adamowice 1:1 (0:1)
- Markowice – Zawada Książęca 2:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezie | 14 | 30 | 45:18 |
2. | Lyski | 14 | 30 | 51:27 |
3. | Markowice | 14 | 28 | 30:16 |
4. | Adamowice | 14 | 27 | 34:33 |
5. | Kobyla | 14 | 26 | 50:27 |
6. | Zawada Książęca | 14 | 26 | 34:25 |
7. | Gaszowice II | 14 | 25 | 45:28 |
8. | Ruda Kozielska | 14 | 20 | 41:33 |
9. | Górki Śląskie | 14 | 18 | 19:31 |
10. | Babice | 14 | 12 | 21:45 |
11. | Grzegorzowice | 14 | 11 | 29:42 |
12. | Siedliska | 14 | 11 | 20:45 |
13. | Pstrążna | 14 | 9 | 22:47 |
14. | Rudnik | 14 | 8 | 29:53 |
Zapowiedź XV kolejki (04.04.2015)
Markowice – Lyski (sb 11:00), Zawada Książęca – Brzezie (sb 11:00), Adamowice – Kobyla (sb 11:00), Pstrążna – Babice (sb 11:00), Górki Śląskie – Gaszowice II (sb 11:00), Siedliska – Ruda Kozielska, (sb 11:00), Grzegorzowice – Rudnik (sb 11:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 11/12.04.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 14 | 42 | 67:9 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 14 | 39 | 66:14 |
3. | Rogoźna | 14 | 34 | 73:30 |
4. | Palowice | 14 | 26 | 46:25 |
5. | Godów | 14 | 25 | 30:22 |
6. | Kamień | 14 | 23 | 43:40 |
7. | Rowień | 14 | 19 | 23:41 |
8. | Jankowice | 14 | 18 | 51:44 |
9. | Polaris Żory | 14 | 12 | 27:43 |
10. | Szeroka | 14 | 11 | 30:48 |
11. | Zwonowice | 14 | 10 | 25:53 |
12. | Krostoszowice | 14 | 10 | 33:68 |
13. | Czuchów | 14 | 10 | 30:66 |
14. | Szczejkowice | 14 | 9 | 17:58 |
C klasa (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 11/12.04.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 8 | 21 | 40:6 |
2. | Turza Śląska II | 8 | 19 | 31:11 |
3. | Bolesław | 8 | 16 | 22:20 |
4. | Dzimierz | 8 | 13 | 21:14 |
5. | Borucin II | 8 | 9 | 26:29 |
6. | Pawłów II | 8 | 9 | 26:34 |
7. | Zawada II | 8 | 9 | 12:23 |
8. | Bełsznica | 8 | 7 | 19:31 |
9. | Pietraszyn | 8 | 1 | 9:38 |
10. | Czernica II* | 0 | 0 | 0:0 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 11/12.04.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 13 | 33 | 72:11 |
2. | Gołkowice II | 13 | 29 | 46:20 |
3. | Ruptawa II | 13 | 27 | 71:24 |
4. | Skrzyszów II | 13 | 27 | 43:28 |
5. | Skrbeńsko | 13 | 23 | 46:25 |
6. | Stanowice | 13 | 23 | 48:36 |
7. | Świerklany II | 13 | 22 | 46:27 |
8. | Kleszczów | 13 | 18 | 40:43 |
9. | Dębieńsko II | 13 | 14 | 20:64 |
10. | Szczerbice | 13 | 9 | 37:59 |
11. | Leszczyny | 13 | 8 | 24:50 |
12. | Bełk II | 13 | 6 | 15:64 |
13. | Chwałęcice | 12 | 3 | 13:70 |
Puchar Polski (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź meczu finałowego (01.04.2015)
GKS 1962 Jastrzębie – LKS Forteca Świerklany (śr 17:00).
A kiedy raciborski finał pucharowy?