Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

Nowiny promują raciborski sport – tym razem siatkówkę

16.09.2015 20:12 | 6 komentarzy | MK

Nowiny Raciborskie i Nowiny.pl zostały oficjalnym partnerem i patronem medialnym raciborskiego klubu siatkarskiego KS AZS Rafako Racibórz.

Nowiny promują raciborski sport – tym razem siatkówkę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dziś w Arenie Rafako tuż przed rozpoczęciem meczu pokazowego pomiędzy drużyną KS AZS Rafako, a młodą Zaksą Kędzierzyn-Koźle nastąpiło oficjalne podpisanie umowy o współpracy pomiędzy raciborskim drugoligowcem, a Wydawnictwem Nowiny - wydawcą Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Tygodnika Rybnickiego, miesięcznika Agronowiny i portalu Nowiny.pl.

Umowę w imieniu partnerów podpisali Andrzej Szafirski  i Jan Stec - prezes i wiceprezes zarządu KS AZS Rafako oraz Arkadiusz Gruchot – prezes zarządu Wydawnictwa Nowiny. Umowa będzie obowiązywać do zakończenia sezonu 2015/2016.

Dzięki współpracy klub zyska profesjonalne wsparcie medialne, m.in. w postaci zapowiedzi meczów raciborskiej drużyny oraz obszernych relacji na łamach Nowin Raciborskich i portalu Nowiny.pl.

KS Rafako w ramach współpracy będzie eksponował logotypy medialnego partnera na strojach sportowych zawodników i na hali Arena Rafako podczas meczów raciborskiej drużyny.

Andrzej Szafirski: Cieszymy się na współpracę z Wydawnictwem, które jest liderem medialnym w regionie. Każdy nowoczesny klub potrzebuje wsparcia medialnego. Jestem przekonany, że współpraca z Nowinami Raciborskimi, na które od lat możemy liczyć, będzie układać się wspaniale i przyniesie korzyści obu Partnerom.

Arkadiusz Gruchot: Już od ponad 20 lat promujemy regionalny i lokalny sport. Siatkówka raciborska potrzebuje nie tylko wsparcia finansowego, ale również wsparcia medialnego, by się rozwijać, zdobywać kibiców i osiągać coraz lepsze wyniki sportowe. Dołożymy wszelkich starań, by mieszkańcy regionu mogli obserwować postępy sportowe raciborskiego klubu poprzez publikacje obszernych relacji z meczów i innych eventów organizowanych przez KS AZS Rafako na łamach naszych mediów.

Relacja z meczu pokazowego już wkrótce.

Przypominamy, że pierwszy mecz w sezonie 2015/2016 klub KS AZS Rafako rozegra 3 października z klubem Juvenia Głuchołazy. Mecz wyjątkowo rozegrany zostanie w hali w Rudniku o godz. 17.00. Wstęp wolny. Szczegóły wkrótce.

(mk)

CZYTAJ TAKŻE:

Fantastyczna frekwencja na sparingu AZS Rafako - ZAKSA [ZDJĘCIA]

Prezentacja KS AZS Rafako i mecz pokazowy z młodą Zaksą w obiektywie Marka Kuder [FOTORELACJA]