Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żebrowski wrócił po kontuzji i ustanowił rekord

6 lutego w Ostrawie Dawid Żebrowski, zawodnik MKS-SMS „VICTORIA” Racibórz, poprawił Halowy Rekord Polski Juniorów w Biegu na 60 m ppł. dwukrotnie uzyskując czas 7.77 (eliminacje i finał).

Żebrowski wrócił po kontuzji i ustanowił rekord

Dotychczasowy rekord należał do Michała Szade, wynosił 7,81 i ustanowiony został w 2009 r. w Spale. Obecnie Dawid Żebrowski trenuje pod okiem Jarosława Gasilewskiego. Cieszy nas wysoka forma Dawida, bo jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Polski, które rozpoczynają się już w najbliższy weekend w Spale – powiedział trener koordynator Piotr Morka.

- Bardzo pozytywnie oceniam swoje ostatnie starty, jestem szczęśliwy, ze po półrocznej przerwie mogę wrócić do rywalizacji na lepszym poziomie niż przed, teraz mam Mistrzostwa Polski, gdzie liczę na jeszcze szybsze bieganie - powiedział Dawid Żebrowski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].