Sobota, 20 stycznia 2018

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Kontakty tenisowe TKKF Rafako z Bohuminem

05.04.2017 02:11 | 0 komentarzy | kozz

Upłynęło wiele czasu od ostatnich naszych kontaktów tenisowych z TJ Sokół Bohumin. Ostatnio zawodnicy grający w drużynach Sokoła to Michał i Paweł Lewandowscy, oraz Marta i Ewa Galicka – zawodnicy TKKF „RAFAKO" trenera Henryka Swobody.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W czwartek 30.03.2017r. Na sparing do Bohumina zostali zaproszeni przez prezesa TJ "Sokół" Romana Damek zawodnicy TKKF „RAFAKO„ z ich trenerem Henrykiem Swobodą.

Naszą grupę reprezentowali Wioletta Franiczek i Wojtek Rybiński. Nasi zawodnicy wygrali większość swoich meczy i zdaniem prezesa Sokoła, po spełnieniu wymogów rejestracyjnych będą grali w ich drużynie. Skład drużyny:

1. Boris Durćak

2. Radek Kaliś

3. Miluśe Jaśkova

4. Trener Roman Damek

5. Trener Rene Halla

6. Wioletta Franiczek TKKF ”RAFAKO”

7. Wojtek Rybiński TKKF ”RAFAKO”

Ogromne wrażenie wywarły na mnie nowe obiekty sportowe Bohumina - mówi Henryk Swoboda, hala sportowa posiadająca 3 boiska o wymiarach ok. 40x 25m. Jedna nawa wielofunkcyjna, druga do piłki nożnej, trzecia nawa do tenisa i salka do badmintona. Obok znajduje się lodowisko, park wodny i wieża wodociągowa, po której odbywają się biegi po schodach i hotele z 16 pokojami. Wspaniałe tylko podziwiać.