środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

Sukces Rymera Rybnik. Ma najlepsze logo

04.10.2017 13:00 | 0 komentarzy | pm / mat. prasowe

Klub Sportowy Rymer Rybnik zwyciężył w konkursie na najlepsze logo sportowe w Polsce. 

Sukces Rymera Rybnik. Ma najlepsze logo
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W konkursie na najlepsze logo sportowe w Polsce uczestniczyło 20 znaków, spośród 81, które oceniano w ciągu ostatnich 13 miesięcy na portalu polskielogo.net. KS Rymer zdobył pierwsze miejsce po bardzo wyrównanej walce z kibicami Falubazu Zielona Góra, którzy jednego dnia zdołali wyprzedzić klub z rybnickiej dzielnicy Niedobczyce aż o 1500 głosów.

Sam autor konkursu „Logo Roku” nie kryje zaskoczenia przebiegiem konkursu. – Spodziewałem się, że na szczycie rankingu pojawią się kluby, które zaangażują najwięcej fanów, ale kto przewidziałby taką czołową trójkę? Niewielki Rymer z większego Rybnika zaczął punktować, codziennie publikowali na kilku fanpage apel o mobilizację w głosowaniu i na finiszu przegonili Falubaz! – pisze Jakub Malicki.

Tym samym zwycięzcą II edycji konkursu „Logo roku” został znak Rymera Rybnik. – Konkurs pokazał ogromny potencjał społeczności skupionej wokół Rymera. Wyzwolono pozytywną energię, która jest w każdej grupie, ale często – z różnych powodów – nienależycie wykorzystana lub pozostająca w letargu. Pokazaliśmy, że odniesienie do historii miejsca, szacunek dla przeszłości przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych trendów może przyczynić się nie tylko do sukcesu medialnego, a też społecznego. Powtarzamy na każdym miejscu, że KS Rymer, to dobro wspólne wszystkich mieszkańców Niedobczyc i Rybnika. Otwarcie się na potrzeby jednostek i grup, wsłuchiwanie się w ich potrzeby, a także interesująca oferta sportowa, która wybiega daleko poza ramy typowego treningu. Dzisiaj się cieszymy i pochylamy głowy dla tych wszystkich, którzy nam zaufali, zaangażowali się, poświęcili swój czas, aby osiągnąć fenomenalny wynik. Bez was nie było tego sukcesu. W jedności siła – mówi Mirosław Górka, prezes KS Rymer Rybnik.
Pełne wyniki TUTAJ