Wtorek, 11 sierpnia 2020

imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

RSS

Bełk wygrywa w Wodzisławiu i jest liderem [ZDJĘCIA]

08.10.2017 11:23 | 0 komentarzy | pm

Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Wodzisławiu. 

Bełk wygrywa w Wodzisławiu i jest liderem [ZDJĘCIA]
Fot. Bożena Zaskórska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ramach 9. kolejki zmagań o mistrzostwo IV ligi doszło do meczu na szczycie. Odra Centrum Wodzisław podejmowała bowiem na swoim stadionie ekipą z Bełku.
W pierwszej połowie więcej z gry mieli gospodarze. Dobrze jednak w bramce Bełku spisywał się Mateusz Łobaczewski, sprzyjało mu również szczęście. Dwukrotnie po strzałach wodzisławian piłka odbijała się od słupka. Na przerwę obie ekipy schodziły więc przy bezbramkowym remisie.
Po zmianie stron, w 47. minucie – za faul w polu karnym czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Bugdoł. Dodatkowo rzut karny na bramkę dla gości zamienił Rafał Wybierek. Gospodarze nie rezygnowali jednak z walki o punkty w tym meczu, pomimo że nie wykorzystali m.in. rzutu karnego. W 65. minucie bramkę wyrównującą zdobył w końcu Tomasz Zieliński. Miejscowi chcąc rozstrzygnąć to spotkania na swoją korzyść, nadziewali się na kontry. Dwie z nich wykorzystał Piotr Bysiec i to ostatecznie piłkarze z Bełku cieszyli się ze zwycięstwa.
Po tej wygranej drużyna Jarosława Kupisa jest na 1. miejscu w ligowej tabeli. Wodzisławianie są na pozycji czwartej. Zapraszamy do fotorelacji z tego meczu.

Odra Centrum Wodzisław – KS Decor Bełk 1:3 (0:0)
Bramki
: Tomasz Zieliński (65.) – Rafał Wybierek (48.), Piotr Bysiec (72., 83.)

Wodzisław: Mateusz Kuhn, Marcin Lukoszek, Mateusz Bugdoł, Marcin Malinowski, Marcin Stachurski, Jakub Panic, Łukasz Reinhard, Bartłomiej Sikorski, Marcin Oślizlok, Tomasz Zieliński, Mateusz Sitnik. Rezerwa: Daniel Jona, Dawid Nepelski, Krzysztof Cerkowniak, Damian Gabrysiak, Kamil Nowakowski, Kajetan Florkowski.

Bełk: Mateusz Łobaczewski, Dawid Semeniuk, Rafał Wybierek, Dawid Grabiec, Piotr Groborz, Grzegorz Jasiczek, Łukasz Żyrkowski, Rafał Grzech, Kamil Brożyński, Damian Olczak, Piotr Bysiec. Rezerwa: Kamil Slisz, Bartosz Wójcik, Kacper Górka, Wojciech Rasek, Łukasz Spórna, Michał Stryczek, Robert Dymowski.