Poniedziałek, 11 grudnia 2017

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

15.11.2017 22:06 | 0 komentarzy | (ak)

Zdecydowana większość drużyn zaliczyła już przynajmniej jedno spotkanie w ramach XVII edycji HLPN. Niektóre pojedynki zakończyły się niespodziankami, dlatego warto na bieżąco śledzić rywalizację. Z upływem czasu walka o każdy punkt będzie jeszcze ciekawsza. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (12.11.2017)

  • Harpagany Staltech Au – Bruki Trawiński 2:1 (1:0)

Mateusz Grzesik, Łukasz Haras – Andrzej Durda.

  • Galactick Football – Cukiernia Gianni 9:2 (3:2)

Rafał Chałupiński 2, Michał Rycka 2, Mateusz Trzeciak, Dominik Czerepak, Łukasz Ploch, Maciej Jędrzejewski, Daniel Koryciak (samobójcza) – Mateusz Kocot 2.

  • M&D Metallbau GmbH – PGF Agencja Kredytowa 4:6 (1:1)

Szymon Gardawski 3, Dominik Siedlaczek (samobójcza) – Przemysław Stebel 3, Wojciech Orzeł 2, Mateusz Kondziołka.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Harpagany Staltech Au267:1
2.Galactick Football139:2
3.PGF Agencja Kredytowa136:4
4.Galaktikos000:0
4.Limfo-Med000:0
4.PRD-Kühn000:0
4.Salon Fryzjerski A&V000:0
8.Bruki Trawiński101:2
9.M&D Metallbau GmbH104:6
10.Cukiernia Gianni202:14

Zapowiedź III kolejki (19.11.2017)

Limfo-Med – Harpagany Staltech Au (nd 19:00), Galaktikos – Bruki Trawiński (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (12/15.11.2017)

  • MAX-FIT Baborów – HKS Błażejowice 10:2 (7:0)

Natan Skraba 3, Karol Wanat 2, Przemysław Zawadzki, Jakub Piecha, Marcin Bogacki, Oliver Zemelka (2 samobójcze) – Paweł Szulc, Mateusz Mikulski.

  • AMJ DachMig – Young Boys 3:1 (1:0)

Wojciech Arciszewski, Szymon Gremlik, Szymon Pośpiech – Szymon Niedziela.

  • Instal-Tech – Geodezja Geo-Punkt 9:2 (7:1)

Denis Grud 3, Tomasz Tiebler 2, Kamil Koczor 2, Patryk Moneta, Patryk Buchcik – Tomasz Katolik, Jacek Świerczyński.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Instal-Tech2618:8
2.MAX-FIT Baborów2316:11
3.AMJ DachMig133:1
4.Young Boys234:4
5.KWS Racibórz116:6
5.Willa Wiktoria Brenna116:6
7.Geodezja Geo-Punkt217:14
8.HKS Błażejowice217:15
9.LSM-Sport000:0
10.Grotrans101:3

Zapowiedź III kolejki (17/22.11.2017)

Geodezja Geo-Punkt – Grotrans (pt 21:30), Willa Wiktoria Brenna – LSM-Sport (sb 20:00), HKS Błażejowice – Instal-Tech (pn 20:00), AMJ DachMig – KWS Racibórz (śr 21:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (12/15.11.2017)

  • Świry – Lepsi od nas 2:3 (2:1)

Marek Kolodziej, Paweł Czogalla – Robert Peterko 2, Marcin Pleszewski.

  • Valor Team – MOW Rudy 4:11 (3:5)

Artur Leus, Adam Olczyk, Wojciech Kowalowicz, Remigiusz Luterek (samobójcza) – Rafał Madej 2, Michał Małek 2, Artur Rubiecki 2, Dawid Stysiak 2, Szymon Podraza, Klaudiusz Ciszek, Sebastian Cieciora.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.MOW Rudy2312:6
2.Castorama Racibórz135:2
3.XYZ137:5
4.Delta-System Security136:4
5.Lepsi od nas133:2
6.Bruks Team132:1
7.Świry102:3
8.NTS Wypożyczalnia104:6
9.Derkowski Auto Części102:5
10.Valor Team209:18

Zapowiedź III kolejki (18/22.11.2017)

Bruks Team – NTS Wypożyczalnia Samochodów (sb 21:00), Delta-System Security – XYZ (pn 21:00), Derkowski Auto Części – MOW Rudy (śr 20:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (12/13.11.2017)

  • Centrum Ślubne Węgorowski – Kornowac Team 1:4 (0:1)

Robert Depta – Dawid Burek, Jakub Kopel, Kamil Cieślik, Bryan Wojtasik.

  • Piękny Trawnik – Borussia Adamowice 8:2 (2:2)

Adam Jachim 4, Adam Walach 2, Jerzy Halfar, Szymon Kuc – Marcin Kieżyński, Paweł Grzybek.

  • Ubojnia Team Auuu – Safer 4:2 (1:1)

Kamil Ćwik 3, Mateusz Warzeszka – Arkadiusz Klimaszka 2.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kornowac Team269:1
2.ŁU-BU-DU1312:0
3.Piękny Trawnik138:2
4.WIL-MET136:1
5.Safer2310:8
6.Ubojnia Team Auuu235:8
7.Auto Serwis104:8
8.SRC Żuczki100:5
9.Borussia Adamowice102:8
10.Centrum Ślubne201:16

Zapowiedź III kolejki (17/20.11.2017)

WIL-MET – Borussia Adamowice (pt 20:30), Auto Serwis – Centrum Ślubne Węgorowski (nd 21:00), Piękny Trawnik – SRC Żuczki (pn 19:00).

Czytaj podobne