Czwartek, 19 września 2019

imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

RSS

Siatkarze Volleya Rybnik rozpoczynają walkę o awans [ZAPOWIEDŹ]

19.04.2018 15:00 | 0 komentarzy | pm

W najbliższy weekend rybniccy siatkarze rozegrają dwa  mecze.

 Siatkarze Volleya Rybnik rozpoczynają walkę o awans [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po bardzo udanym sezonie zasadniczym i zwycięstwie w I rundzie play off siatkarzy Volleya Rybnik – nadszedł czas na ostateczną rozgrywkę o awans do centralnych turniejów o I ligę.
Na początek podopieczni Dariusza Luksa zmierzą się w finale play off z ekipą TKS Tychy. Rywalizacja będzie się toczyła do trzech wygranych spotkań. Pierwsze dwa zostaną rozegrane już w najbliższy weekend w hali Zespołu Szkół Sportowych w Rybniku przy ul. Grunwaldzka 18. Prosty plan na awans ma trener Volleya. – Dla nas nie jest ważne z kim gramy. Musimy wygrać trzy mecze na swoim parkiecie i nic nam awansu nie zabierze – twierdzi Dariusz Luks.
Na doping rybnickich kibiców liczą siatkarze. – Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki i nie tylko – na mecze, których wyczekujemy cały sezon! Są one zwieńczeniem ciężkiej pracy i od nich zależy czy dalej będziemy bili się o I ligę. Mowa oczywiście o play off . Mamy niebywałą szansę znaleźć się w półfinale, a uda nam się to z pomocą naszego 7 zawodnika czyli WAS KIBICÓW! Pierwsze dwa mecze gramy na naszej hali, chcemy to wykorzystać i prosimy kibiców, aby wypełnili hale po brzegi i nieśli nas swoim dopingiem – mówi Tomasz Pizuński, przyjmujący rybnickiego zespołu.

Volley Rybnik – TKS Tychy
Sobota, 21 kwietnia godz. 17
Niedziela, 22 kwietnia godz. 17
Miejsce: Zespół Szkół Sportowych w Rybniku ul. Grunwaldzka 18