JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Niespełna miesiąc przed ostatnim gwizdkiem dwa zespoły młodzieżowe zapewniły sobie tytuły mistrzowskie. Pierwszy Chwałowice wygrał rozgrywki juniorów starszych Podokręgu Rybnik, natomiast Start Pietrowice Wielkie zwyciężył rywalizację juniorów młodszych Podokręgu Racibórz. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (20.05.2018)
- Kornowac – Górki Śląskie 0:2 (0:0)
- Zabełków – Rafako Racibórz 0:3 (wo) mecz zakończony w 26 minucie (przy stanie 0:0) z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
- Studzienna – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Górki Śląskie | 6 | 18 | 27:2 |
2. | Studzienna | 5 | 12 | 18:8 |
3. | Rafako Racibórz | 5 | 9 | 12:8 |
4. | Zabełków | 6 | 3 | 2:23 |
5. | Kornowac | 6 | 0 | 3:21 |
Zapowiedź VIII kolejki (26/27.05.2018)
Górki Śląskie – Studzienna (sb 10:00), Rafako Racibórz – Kornowac (nd 11:00), Zabełków – pauza.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIX kolejki (20.05.2018)
- Rowień – Rymer Rybnik 4:2 (0:1)
- Chwałowice – Jastrzębie-Bzie 4:0 (0:0)
- Rogoźna – Grabownia-Golejów 2:10 (1:4)
- Czerwionka – Krostoszowice 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
- Dębieńsko – pauza
- Baranowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chwałowice | 15 | 42 | 84:13 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 16 | 34 | 66:33 |
3. | Grabownia-Golejów | 16 | 32 | 61:33 |
4. | Czerwionka | 15 | 31 | 78:29 |
5. | Rymer Rybnik | 16 | 31 | 74:34 |
6. | Rowień | 15 | 22 | 65:62 |
7. | Dębieńsko | 15 | 18 | 34:59 |
8. | Krostoszowice | 16 | 12 | 46:56 |
9. | Baranowice | 16 | 6 | 14:80 |
10. | Rogoźna | 16 | 3 | 12:135 |
Zapowiedź XX kolejki (27.05.2018)
Dębieńsko – Czerwionka (nd 10:00), Krostoszowice – Chwałowice (nd 10:00), Baranowice – Rogoźna (nd 10:00), Jastrzębie-Bzie – Rowień (nd 11:00), Rymer Rybnik – pauza, Grabownia-Golejów – pauza.
Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IX kolejki (16/22.05.2018)
- Rój – Rydułtowy 1:2 (1:1)
- Turza Śląska – ROW Rybnik II 0:10 (0:4)
- Gotartowice – Ruptawa 1:3 (0:3)
- Unia Racibórz II – Tworków 8:1 (1:1)
- Żory – Radlin (wt 17:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 8 | 20 | 24:6 |
2. | ROW Rybnik II | 9 | 17 | 34:11 |
3. | Gotartowice | 9 | 17 | 20:16 |
4. | Unia Racibórz II | 9 | 16 | 25:18 |
5. | Ruptawa | 9 | 15 | 33:16 |
6. | Rydułtowy | 9 | 14 | 19:17 |
7. | Żory | 8 | 13 | 19:17 |
8. | Tworków | 9 | 9 | 20:29 |
9. | Rój | 9 | 4 | 10:40 |
10. | Turza Śląska | 9 | 1 | 14:48 |
Zapowiedź X kolejki (26/27.05.2018)
Turza Śląska – Gotartowice (sb 10:00), Ruptawa – Rydułtowy (sb 10:00), Żory – Tworków (sb 14:30), Rój – Radlin (nd 10:00), Unia Racibórz II – ROW Rybnik II (nd 15:30).