Sobota, 16 lutego 2019

imieniny: Danuty, Julianny, Daniela

RSS

GKS 1962 Jastrzębie ograł trzecioligowca

11.07.2018 18:50 | 0 komentarzy | kozz

W poprzednim sezonie toczyli boje o punkty na szczeblu drugiej ligi. Oba mecze zakończyły się wówczas zwycięstwem GKS - najpierw 5:1, później 1:0. GKS Jastrzębie awansował do I ligi, a MKS Kluczbork spadł do III. W środę zmierzyli się w meczu kontrolnym przed sezonem. Jastrzębianie wygrali 1:0.

GKS 1962 Jastrzębie ograł trzecioligowca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To trzeci sparing beniaminka pierwszej ligi przed sezonem. Po przegranej z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa 0:1 i wygranej z drugoligowym Rozwojem Katowice 1:0 przyszło skromne zwycięstwo po bramce Bartosza Semeniuka z trzecioligowym MKS-em Kluczbork. Kolejny i zarazem ostatni sparing podopieczni trenera Jarosława Skrobacza rozegrają 14 lipca w Krakowie z innym beniaminkiem I ligi - Garbarnią Kraków. Tydzień później rozpocznie się walka o ligowe punkty.

GKS 1962 Jastrzębie - MKS Kluczbork 1:0 (0:0)

Bartosz Semeniuk 66.

GKS 1962 Jastrzębie: (I połowa) Bartosz Szelong - Oskar Mazurkiewicz, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Damian Zajączkowski, Piotr Trąd, Bartosz Jaroszek, Damian Tront, Dominik Szczęch, Tomasz Dzida, Adam Żak. (II połowa) Bartosz Szelong - Dominik Kulawiak, Piotr Pacholski, Kacper Kawula, Dawid Gojny, Bartosz Semeniuk, Maciej Spychała, Patryk Skórecki, Farid Ali, Kamil Jadach, Kamil Adamek.