Piątek, 5 marca 2021

imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii

RSS

Jacek Trzeciak trenerem ROW 1964 Rybnik

08.11.2018 10:42 | 0 komentarzy | kozz

Nowym trenerem ROW 1964 Rybnik został Jacek Trzeciak. Szkoleniowiec podpisał umowę do 30 czerwca 2019 roku, z opcją automatycznego przedłużenia w momencie utrzymania zespołu w II lidze.

Jacek Trzeciak trenerem ROW 1964 Rybnik
fot. ROW 1964 Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

46-letni trener pochodzi z Bielawy. Przez lata, jako zawodnik był związany z naszym regionem, grając przez wiele lat w Rymerze Niedobczyce. Wiele lat spędził również w Polonii Bytom jako gracz, a w późniejszych latach również jako szkoleniowiec.

– Cieszyłem się na propozycję Prezesa Henryka Frystackiego, ponieważ w ostatnim okresie byłem bez pracy. Jeżeli chodzi o sztab szkoleniowy to do końca roku kalendarzowego zostaje trener Roland Buchała oraz trener bramkarzy Daniel Pawłowski, którzy będą wprowadzać mnie do zespołu – powiedział nowy szkoleniowiec Zielono-Czarnych, Jacek Trzeciak.

– Nie uważam by potrzebna była rewolucja, a w najbliższym okresie tylko delikatne zmiany. Co będzie dalej to będziemy się zastanawiać w późniejszym okresie – dodaje trener.

– Nie uważam byśmy w ostatnim czasie grali źle, zespół wygląda dobrze przygotowany do sezonu, brakło skuteczności. Podjęliśmy decyzję, że potrzebny jest nowy impuls, aby chłopcy się odblokowali. Było wiele ofert, nie tylko z Polski, ale również z Czech czy Słowacji. Padło na Jacka Trzeciaka, który jest związany z naszym regionem. Uważam, że jest to osoba, która może dać tej drużynie nowy impuls i tym samym wyprowadzić ją szybko ze strefy spadkowej – komentuje Prezes Frystacki.

Co ciekawe, szkoleniowiec wciąż jest czynnym piłkarzem, występującym na co dzień w klasie okręgowej w zespole Naprzodu Borucin.

ROW swój ostatni mecz wygrał pod koniec września z Ruchem Chorzów (1:0). Aktualnie znajduje się w strefie spadkowej na 16. miejscu z 16 punktami. Rybnicki zespół wygrał zaledwie 3 mecze, 7 zremisował i 7 przegrał.

ROW 1964 Rybnik