środa, 16 stycznia 2019

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

07.01.2019 22:08 | 0 komentarzy | (ak)

Pierwsze w tym roku pojedynki HLPN przyniosły kilka ciekawych rozstrzygnięć. Wśród najlepszych zespołów szansę na tytuł mistrzowski mają nadal trzy ekipy: PRD Kühn, M&D Metallbau GmbH oraz Ada Salon Fryzjerski. Pozostałe drużyny walczą już tylko o to, by nie znaleźć się na drugim biegunie, który oznacza degradację. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (04/06.01.2019)

  • M&D Metallbau GmbH – Cukiernia Gianni 4:1 (0:1)

Marek Prusicki 2, Szymon Gardawski, Jacek Wuwer – Łukasz Ploch.

  • FC Łapanka – PRD Kühn 5:7 (1:4)

Marcin Bogacki, Krzysztof Łukaszczyk, Jakub Piecha, Przemysław Zawadzki, Maciej Krawiec – Paweł Polak 2, Adam Turkiewicz 2, Mateusz Słodowy 2, Bartłomiej Socha.

  • Galaktikos – Ada Salon Fryzjerski 5:8 (2:4)

Krzysztof Seemann 3, Patryk Knura, Mateusz Kołodziejczyk – Rafał Chałupiński 2, Artur Potaczek 2, Sebastian Kapinos 2, Paweł Woniakowski, Jacek Trzeciak.

  • Instal-Tech – Harpagany Staltech Au 6:4 (4:3)

Patryk Buchcik 2, Kamil Koczor 2, Denis Grud, Rafał Koczwara (samobójcza) – Wojciech Grabiniok 2, Franciszek Heflinger, Wojciech Pytlik.

  • Jubiler Rydułtowy – Amewi-Bruk 4:3 (2:0)

Wojciech Orzeł, Mateusz Kondziołka, Przemysław Stebel, Michał Rycka (samobójcza) – Michał Rycka 2, Mateusz Trzeciak.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PRD Kühn72138:14
2.M&D Metallbau GmbH51529:12
3.Ada Salon Fryzjerski51229:20
4.Harpagany Staltech Au5617:19
5.Instal-Tech5621:27
6.Cukiernia Gianni5517:20
7.Jubiler Rydułtowy6422:26
8.Galaktikos6417:24
9.Amewi-Bruk6319:31
10.FC Łapanka6321:37

Zapowiedź X kolejki (12.01.2019)

FC Łapanka – Galaktikos (sb 18:00), M&D Metallbau GmbH – Ada Salon Fryzjerski (sb 19:00), Harpagany Staltech Au – Amewi-Bruk (sb 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (05/07.01.2019)

  • Straż Graniczna Racibórz – Kawalandia 1:5 (0:1)

Mariusz Chlebisz – Dawid Migus 2, Dawid Czorniczek, Damian Herud, Paweł Szelepa.

  • Bruks Team – AMJ DachMig 10:1 (6:0)

Wojciech Rasek 5, Wojciech Harazim 2, Rafał Rzucidło 2, Dariusz Walencinowicz – Michał Latoń.

  • ŁU-BU-DU – HKS Błażejowice 5:0 (wo)

Zespół HKS Błażejowice nie przystąpił do meczu.

  • KWS Racibórz – Geo-Punkt AGROTIM 4:3 (3:1)

Marcin Handziuk, Tomasz Sosna, Andrzej Żok, Patryk Pawęski – Jacek Świerczyński, Kamil Szlufarski, Bartosz Żagiel.

  • Piękny Trawnik – Castorama Racibórz 6:3 (2:2)

Roman Kowalczyk 2, Bartosz Winkler, Adrian Himel, Adam Walach, Adam Jachim – Grzegorz Borys, Szymon Dancewicz, Michał Zieliński.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bruks Team71950:20
2.ŁU-BU-DU61225:18
3.Kawalandia61035:23
4.Piękny Trawnik61027:25
5.Geo-Punkt AGROTIM5923:19
6.Castorama Racibórz6919:25
7.AMJ DachMig6727:34
8.Straż Graniczna Racibórz6617:20
9.KWS Racibórz5619:28
10.HKS Błażejowice7-317:47

Zapowiedź X kolejki (11/12.01.2019)

Piękny Trawnik – Straż Graniczna Racibórz (pt 20:00), Castorama Racibórz – Geo-Punkt AGROTIM (pt 21:00), ŁU-BU-DU – AMJ DachMig (sb 17:00), Bruks Team – KWS Racibórz (sb 21:00).


III liga – grupa mistrzowska (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (04/07.01.2019)

  • Kosmo-Car – Palbud 3:1 (1:1)

Marcin Wilczek 3 – Ralf Bobrzik.

  • Progres Rogów – Agencja Pracy Flexjob 3:5 (0:2)

Kamil Rybarz 2, Tomasz Kozielski – Piotr Berger 2, Tomasz Derkowski 2, Krzysztof Masny.

  • Auto Serwis – Trza siec 7:4 (3:2)

Tomasz Lemiesz 2, Patryk Szyra, Patryk Pytlik, Wojciech Matuszek, Mateusz Gawron, Kamil Wieczorek – Jakub Kopel 2, Dawid Kwiatkowski, Kamil Biły.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Auto Serwis3716:10
2.Trza siec3612:11
2.Agencja Pracy Flexjob3612:11
4.Progres Rogów3411:11
5.Kosmo-Car339:12
6.Palbud307:12

Zapowiedź X kolejki (12/14.01.2019)

Progres Rogów – Palbud (sb 16:00), Auto Serwis – Agencja Pracy Flexjob (pn 20:00).


III liga – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (05/06.01.2019)

  • Futsal Boys Rybnik – Ubojnia Team Auuu 5:2 (2:1)

Krzysztof Janowicz, Robert Peterko, Sebastian Krystman, Paweł Wicha, Patryk Szopa – Adrian Tomański 2.

  • Delta-System Security – WIL-MET 7:3 (1:2)

Szymon Śmieszek 3, Piotr Płaczek 2, Dariusz Antończyk, Marek Pielczyk – Daniel Szefler 2, Paweł Przybyła.

  • Młode Wilki – Safer 10:11 (5:5)

Paweł Piekarz 4, Łukasz Kubalik 4, Jakub Konopacki 2 – Arkadiusz Klimaszka 6, Piotr Wieder 3, Marcin Wieder 2.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Futsal Boys Rybnik3715:9
2.Delta-System Security3715:10
3.Ubojnia Team Auuu3618:13
4.Safer3323:28
5.WIL-MET3313:19
6.Młode Wilki3016:21

Zapowiedź X kolejki (14.01.2019)

Delta-System Security – Safer (pn 21:00).