Poniedziałek, 23 września 2019

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

Prezes ROW-u Rybnik wydał oświadczenie

20.02.2019 13:14 | 0 komentarzy | dud

Prezes ROW-u Rybnik Krzysztof Mrozek wydał oświadczenie, w którym przeprasza za słowa skierowane w kierunku Grigorija Łaguty. 

Prezes ROW-u Rybnik wydał oświadczenie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Treść oświadczenia:

"W nawiązaniu do moich wypowiedzi podczas spotkania z kibicami w Rybniku w dniu 11 lutego, niniejszym chciałbym oświadczyć, że intencją żadnych z moich wypowiedzi nie była obraza, dyskryminacja lub zniewaga narodu i obywateli rosyjskich, a jedynie moja subiektywna ocena zachowania Grigorija Łaguty. Na wypowiedziane słowa bezpośrednio miały wpływ negatywne emocje, które nie zostały przeze mnie opanowane. Słowa, które padły na spotkaniu z kibicami, nie powinny nigdy zostać przeze mnie użyte. Przepraszam za te słowa. Żałuję bardzo i wyrażam skruchę. Tak, aby zadbać o kulturę wypowiedzi w przestrzeni publicznej, klub ROW Rybnik zobowiązuje się przeprowadzić akcję mającą na celu promowanie powyższej wartości.

W przypadku, gdyby jakakolwiek moja wypowiedz została odebrana jako obrażająca lub dyskryminująca obywateli rosyjskich, to niniejszym chciałbym za nią raz jeszcze gorąco przeprosić".

Krzysztof Mrozek,

Prezes Zarządu K.S ROW Rybnik S.A


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl