Wtorek, 16 lipca 2019

imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

RSS

Wpadka w losowaniu Pucharu Polski. Pomylili... kluby!

01.03.2019 10:40 | 0 komentarzy | adi

Podczas losowania ćwierćfinałów Pucharu Polski w futsalu doszło do sporej wpadki - zamiast Piasta Gliwice wylosowano... Gliwickie Stowarzyszenie Futsalu.

Wpadka w losowaniu Pucharu Polski. Pomylili... kluby!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Losowanie było transmitowane na YouTube, jednak materiał usunięto. To, że w jednej z kulek pojawiła się nazwa GSF zamiast Piasta Gliwice nie było jedynym niedociągnięciem. Prowadzący na wstępie zapowiedział, że najpierw zostaną wylosowani gospodarze, co nie do końca było zgodne z regulaminem, bo w przypadku wylosowania I-ligowca - a był taki - to on automatycznie staje się gospodarzem.

Ponadto, oglądający mieli zastrzeżenia do sposobu losowania. - W trakcie losowania kulki z nazwami drużyn w środku nie zostały ani razu zamieszane, a prowadzący losowanie szef Komisji Futsalu Adam Kaźmierczak systematycznie dobierał kulki raz z lewej, raz z prawej strony - relacjonuje serwis futsal-polska.pl.

Piast w ćwierćfinale Pucharu Polski zmierzy się z Cleareksem Chorzów, czyli z drużyną, która... wcześniej wyeliminowała GSF. Mecz zaplanowano na 13 marca.

Pary ćwierćfinału Pucharu Polski w futsalu

Rekord Bielsko-Biała - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

AZS UŚ Katowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok

Clearex Chorzów - Piast Gliwice

Constract Lubawa - Gatta Active Zduńska Wola


futsal-polska.pl