Poniedziałek, 18 stycznia 2021

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

Epidemia koronawirusa:

Trzeciak: Sprostaliśmy temu zadaniu

10.03.2019 12:38 | 0 komentarzy | kozz

Szkoleniowiec rybnickiego ROW-u odniósł się do zremisowanego 1:1 meczu w Łodzi. Ostatni w tabeli ROW zdobył punkt z dotychczasowym liderem - Widzewem.

Trzeciak: Sprostaliśmy temu zadaniu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Bardzo mocno przykładaliśmy się do tego, jak Widzew wyglądał w dotychczasowych meczach i w sparingach. Sprostaliśmy temu zadaniu, długimi momentami potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i dobrze się zachować. W końcówce było już nerwowo, ale potrafiliśmy wytrzymać. Gdybyśmy grali z innymi zespołem, to byłoby szkoda, ale graliśmy z Widzewem, więc cieszymy się z remisu. Nasz plan był prosty. Chcieliśmy wyjść wysoko - Widzew pewnie spodziewał się, że się cofniemy, więc my chcieliśmy zaskoczyć rywali i pierwsze 15-20 minut grać bardzo mocno i wybijać ich z rytmu, by nie mogli swobodnie rozgrywać piłki - mówił na konferencji Jacek Trzeciak, trener ROW 1964 Rybnik.

Cenny remis nie zmienił pozycji zajmowanej przez ROW. Rybniczanie do bezpiecznej pozycji w drugiej lidze nadal tracą 6 punktów. W następnej kolejce w Rybniku podejmą dwunastych w tabeli - Błękitnych Stargard.