Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

Odra Wodzisław przegrała z Zagłębiem Sosnowiec

19.07.2019 18:58 | 8 komentarzy | kozz

W Sosnowcu rozegrano mecz sparingowy pomiędzy beniaminkiem IV ligi Odrą Wodzisław, a spadkowiczem z ekstraklasy - Zagłębiem Sosnowiec. 

Odra Wodzisław przegrała z Zagłębiem Sosnowiec
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Odra Wodzisław pojechała do Sosnowca rozegrać pożyteczny sparing z klubem, który ostatni rok grał na najwyższym szczeblu w Polsce. Drużyna Radosława Mroczkowskiego przygotowuje się do rozgrywek I ligi, która wystartuje za tydzień. W drużynie Zagłębia zabrakło kluczowych zawodników, a skład mocno odbiegał od tego jakim trener Mroczkowski będzie posługiwał się w rozgrywkach pierwszoligowych. Zagrało dużo młodzieży i testowani zawodnicy. Z kolei trener Odry, Adam Burek zabrał na mecz kontrolny dwa składy. Odra objęła prowadzenie jako pierwsza po golu Patryka Dudzińskiego. Zagłębie Sosnowiec odpowiedziało na te trafienie dwukrotnie i wygrało 2:1. 

Zagłębie Sosnowiec składem pierwszoligowym wystąpi w sobotę w sparingu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Odra jutro zagra z Polonią Bytom. 

To bardzo intensywny czas w drużynie z Wodzisławia Śląskiego. We wtorek Odra grała kontrolny mecz z Zagłębiem II Sosnowiec, w środę z Górnikiem II Zabrze, dziś z Zagłębiem Sosnowiec, a jutro z Polonią Bytom. Trener Burek korzysta z bardzo szerokiej kadry blisko 40 zawodników.