Niedziela, 22 września 2019

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

18.08.2019 20:09 | 1 komentarz | (ak)

Zdecydowana większość drużyn naszego regionu zainaugurowała już rozgrywki nowego sezonu piłkarskiego. Rezultaty pierwszych spotkań mistrzowskich zwiastują, że runda jesienna może być niezwykle ciekawa. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki IV kolejki (16/17.08.2019)

  • GKS Jastrzębie – GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
  • Odra Opole – Stomil Olsztyn 0:1 (0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica 1:0 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy 1:0 (0:0)
  • Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
  • Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
  • Stal Mielec – Olimpia Grudziądz 2:0 (2:0)
  • Radomiak Radom – Warta Poznań 0:2 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza496:1
2.Warta Poznań496:3
3.GKS Bełchatów477:2
4.Podbeskidzie B-B476:3
5.Chojniczanka Chojnice477:5
6.Miedź Legnica474:3
7.Puszcza Niepołomice473:2
8.Stal Mielec476:6
9.Olimpia Grudziądz469:7
10.Sandecja Nowy Sącz464:6
10.Stomil Olsztyn464:6
12.Radomiak Radom464:7
13.GKS Jastrzębie454:4
13.Wigry Suwałki454:4
15.Zagłębie Sosnowiec442:4
16.GKS Tychy436:6
17.Odra Opole411:6
18.Chrobry Głogów401:9

Zapowiedź V kolejki (21.08.2019)

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała (śr 17:00), Radomiak Radom – GKS Jastrzębie (śr 17:30), GKS Tychy – Chrobry Głogów (śr 19:00), Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec (śr 19:00), GKS Bełchatów – Odra Opole (śr 19:00), Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki (śr 19:00), Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica (śr 20:00), Termalica Nieciecza – Stal Mielec (śr 20:00), Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz (śr 20:30).

Zapowiedź VI kolejki (24/26.08.2019)

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz (sb 14:30), Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn (sb 19:00), Odra Opole – Radomiak Radom (sb 19:45), Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy (nd 14:45), Warta Poznań – GKS Jastrzębie (nd 16:00), Sandecja Nowy Sącz – GKS Bełchatów (nd 17:00), Chojniczanka Chojnice – Puszcza Niepołomice (nd 18:00), Wigry Suwałki – Termalica Nieciecza (nd 19:00), Stal Mielec – Miedź Legnica (pn 19:39).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki III kolejki (17/18.08.2019)

  • ROW Rybnik – Górnik Zabrze II 3:1 (1:0)
  • Pniówek Pawłowice – Zagłębie Lubin II 1:1 (1:1)
  • Polonia Bytom – MKS Kluczbork 3:2 (1:1)
  • Ruch Chorzów – Foto-Higiena Gać 1:3 (0:0)
  • Ruch Zdzieszowice – Piast Żmigród 2:1 (1:0)
  • Stal Brzeg – Gwarek Tarnowskie Góry 3:2 (1:0)
  • Starowice Dolne – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
  • Miedź Legnica II – Śląsk Wrocław II 0:2 (0:0)
  • Lechia Zielona Góra – Ślęza Wrocław 3:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II397:0
2.Foto-Higiena Gać397:2
3.Stal Brzeg375:3
4.Rekord Bielsko-Biała265:2
5.ROW Rybnik357:5
6.Ślęza Wrocław343:4
7.Górnik Zabrze II336:6
8.Lechia Zielona Góra335:6
9.Polonia Bytom334:5
10.Ruch Zdzieszowice233:5
11.Gwarek Tarnowskie Góry334:7
12.Zagłębie Lubin II221:1
13.Piast Żmigród322:3
14.Pniówek Pawłowice321:3
15.Starowice Dolne320:2
16.MKS Kluczbork215:6
17.Miedź Legnica II312:5
18.Ruch Chorzów*1-21:3

*Zespół ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź IV kolejki (24/25.08.2019)

Piast Żmigród – ROW Rybnik (sb 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Zdzieszowice (sb 17:00), Górnik Zabrze II – Polonia Bytom (sb 17:00), Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów (sb 17:00), Foto-Higiena Gać – Starowice Dolne (sb 17:00), Miedź Legnica II – Stal Brzeg (sb 17:00), MKS Kluczbork – Lechia Zielona Góra (sb 17:30), Śląsk Wrocław II – Zagłębie Lubin II (nd 12:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki II kolejki (17.08.2019)

  • Decor Bełk – Beskid Skoczów 3:1 (0:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Radziechowy-Wieprz 0:1 (0:1)
  • Tychy II – Unia Książenice 1:1 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Wodzisław Śląski 2:1 (1:0)
  • Goczałkowice – Wilki Wilcza 5:1 (2:1)
  • Czaniec – Drzewiarz Jasienica 1:0 (0:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Spójnia Landek 1:3 (0:1)
  • Kuźnia Ustroń – Polonia Łaziska Górne 5:1 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kuźnia Ustroń268:3
2.Decor Bełk266:2
3.Goczałkowice245:1
4.Tychy II245:2
5.Unia Książenice244:3
5.Czaniec244:3
7.Spójnia Landek234:4
8.Radziechowy-Wieprz233:3
9.Polonia Łaziska Górne235:6
10.Czechowice-Dziedzice232:3
11.Podbeskidzie B-B II233:5
12.Odra Wodzisław Śląski214:5
13.Drzewiarz Jasienica210:1
14.Beskid Skoczów203:6
15.Odra Centrum Wodzisław Śl.201:5
16.Wilki Wilcza201:6

Zapowiedź III kolejki (24/25.08.2019)

Odra Wodzisław Śląski – Tychy II (sb 17:00), Unia Książenice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Wilki Wilcza – Czaniec (sb 17:00), Beskid Skoczów – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Spójnia Landek – Goczałkowice (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Decor Bełk (nd 17:00).