Piątek, 30 października 2020

imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda

RSS

"Jesteśmy klubem całego miasta, a nie tylko Sośnicy"

12.09.2019 09:47 | 0 komentarzy | adi

SPR Gliwice - pod taką nazwą będzie występował zespół w I lidze piłki ręcznej kobiet. Do tej pory funkcjonowała nazwa SPR Sośnica Gliwice.

"Jesteśmy klubem całego miasta, a nie tylko Sośnicy"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego zdecydowano się na zmianę nazwy z SPR Sośnica na SPR Gliwice? Klub wydał w tym temacie oświadczenie. Zespół z Gliwic zacznie rozgrywki w najbliższą niedzielę, wyjazdowym meczem z TS MKS San Jarosław.

Oświadczenie klubu

Uprzejmie informujemy wszystkich kibiców i sympatyków SPR Sośnica Gliwice, że pierwsza drużyna seniorek w nowym sezonie rozgrywek w I lidze piłki ręcznej kobiet będzie występowała pod nową nazwą:

SPR GLIWICE

Tą nazwą pierwszego zespołu pragniemy mocno zaakcentować dla władz samorządowych, społeczeństwa, miejscowego biznesu, różnych organizacji czy stowarzyszeń i wreszcie dla kibiców i sympatyków piłki ręcznej, że jesteśmy klubem całego miasta Gliwice, a nie tylko dzielnicy Sośnicy!

Zmiana ta jest również podyktowana ważnymi celami marketingowymi, w tym przede wszystkim pozyskaniem sponsora strategicznego i tytularnego. Ma to duże znaczenie, jeśli wszyscy pragniemy upragnionego awansu zespołu do Superligi.

Nowa nazwa pierwszej drużyny została bardzo pozytywnie przyjęta przez władze samorządowe Gliwic, co dla klubu jest również bardzo istotne